جمعه, ۱۲ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

نظر زیباترین زن فوتبالیست جهان درباره بهترین بازیکن تاریخ فوتبال

تاریخ نشر :شنبه 17 دسامبر 2022 اشتراک:
زیباترین زن فوتبالیست تازه ترین ها از دنیای ورزش
زیباترین زن فوتبالیست آنا ماریا مارکوویچ ۲۳ ساله که در شبکه های اجتماعی بسیار فعال می باشد و مهاجم تیم گراس هاپرز سوئیس است از نظر خودش بهترین فوتبالیست جهان کسی نیست به جز کریستیانو رونالدو پرتغالی ...

انا ماریا اهل کرواسی به تازگی با اظهار نظر خود در شبکه های اجتماعی خبرساز شده و بهترین بازیکن فوتبال جهان را از دیدگاه خود انتخاب کرده و کریستیانو رونالدو را به عنوان تنها شماره هفت جهان نام برده است. در ادامه تصویری از زیباترین زن فوتبالیست را در پرشین وی مشاهده کنید.

زیباترین زن فوتبالیست

بحث در مورد اینکه چه کسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است، در طول دوران حرفه ای لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بین طرفداران هر دو اسطوره مطرح است.

آنا ماریا مارکوویچ که لقب زیباترین فوتبالیست جهان را به خود اختصاص داده است هم درباره اینکه چه کسی بهترین بازیکن فوتبال تاریخ است اظهار نظر کرده است.

وقتی از این فوتبالیست اهل کرواسی در توییتر پرسیده شد که به نظر او چه کسی بهترین بازیکن تاریخ است، او با نوشتن CR7 در کنار یک ایموجی بز پاسخ داد. با وجود اینکه آنا ماریا مارکوویچ خودش پیراهن شماره ۷ را بر تن می کند، گفت: «فقط یک شماره ۷ وجود دارد».

نظر زیباترین زن فوتبالیست جهان درباره بهترین بازیکن تاریخ فوتبالآنا زیباترین زن فوتبالیست

آنا ماریا مارکوویچ ستاره فوتبال

اصطلاح بز (GOAT) در زبان انگلیسی مخفف «بزرگترین در تاریخ» است (Greatest Of All Time) و اصطلاحا به بزرگترین ورزشکاران تاریخ گفته می شود. منظور ماریا مارکوویچ از اموجی بز اشاره به این اصطلاح بود.

این اولین بار نیست که او ستاره پرتغالی ۳۷ ساله و بازیکن سابق منچستریونایتد را تحسین می کند. مارکوویچ پیش از این گفته بود: «بازیکن مورد علاقه من برای همیشه کریستیانو رونالدو است زیرا او بسیار منظم است.

من فکر می کنم بسیار مهم است که تمام تلاش خود را صرف ورزش کنید و مانند او ذهنیت خوبی داشته باشید.» او هم چنین گفت که لوکا مودریچ کروات و رامونا باخمان، فوتبالیست زن سوئیسی را تحسین می کند.

زیباترین زن فوتبالیستلیونل مسی و کریستیانو رونالدو

زیباترین زن فوتبالیست جهان

مارکوویچ ۲۳ ساله به لطف ظاهر زیبایش در شبکه های اجتماعی به شهرت رسیده است و اکنون ۱.۴ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. او به عنوان مهاجم برای تیم گراس هاپرز سوئیس بازی می کند و تمایل خود را برای بازی در سوپر لیگ زنان انگلیس (WSL) ابراز کرده است.

مارکوویچ در مورد اطلاق زیباترین فوتبالیست زن به خود گفت: «مقالاتی را که من را زیباترین فوتبالیست جهان یا یکی از زیباترین ها می نامیدند دوست داشتم،  زیرا شنیدن این که زیبا هستم خوشحالم می کند. اما بعداً مقالاتی در روزنامه‌ ها منتشر شد که در آن ها به عنوان جذاب‌ ترین فوتبالیست معرفی شدم و آن را دوست نداشتم.

آنها هرگز فوتبال مرا ندیده اند و فقط به ظاهر من توجه می کنند و این مایه تاسف است. فکر می‌ کنم چنین افرادی باید از قبل اطلاعات بیشتری کسب کنند و ببینند من از نظر فوتبالی چه کاری می‌ توانم انجام دهم.»

روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس