تصاویر شگفت انگیز از قصر شناور محل اقامت خانواده فوتبالیست‌ها در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر

تاریخ نشر :سه‌شنبه 27 سپتامبر 2022 اشتراک:
کشتی کروز اخبار ورزشی
گفته می شود که تعدادی از نامزدها و همسران بازیکنان تیم ملی انگلیس در طول جام‌ جهانی قطر در کشتی کروز اقامت خواهند کرد.

گفته می شود که کشتی شگفت انگیز کروز برای محل اقامت خانواده فوتبالیست ها در طول جام جهانی در نظر گرفته شده است. در ادامه تصاویری از کشتی لوکس کروز یا قصر شناور را در پرشین وی مشاهده کنید.

زندگی لوکس در قصر شناور

قرار است که تعدادی از نامزدها و همسران بازیکنان تیم ملی انگلیس در طول جام‌ جهانی قطر در کشتی کروز MSC World Europa ملقب به «قصر شناور» اسکان داده شوند.

این کشتی شامل شش استخر، ۱۴ جکوزی با منظره اقیانوس، سالن‌ ها، بوتیک‌ ها، رستوران‌ ها، بارها و طولانی‌ ترین سرسره خشک در دریا است. در قطر معمولاً ممنوعیت مشروبات الکلی وجود دارد که می‌ تواند افراد را به زندان بیاندازد، اگر چه سرو نوشیدنی‌ های الکلی در برخی از مناطق منتخب آزاد خواهد بود.

قصر شناورکشتی شگفت انگیز کروز

از آنجایی که کشتی کروز MSC World Europa خارج از ساحل است چنین محدودیت‌ هایی ندارد و مهمانان می‌ توانند نوشیدنی‌ های الکلی بنوشند و حمام آفتاب بگیرند. پکیج‌ های اقامتی برای هر نفر در حدود ۶۰۰۰ پوند است، که در مقابل ثروت کهکشانی بازیکنان تیم ملی انگلیس رقم زیادی به نظر نمی‌ آید.

همه چیز درباره کشتی کروز

تعدادی از همسران و نامزدهای فوتبالیست‌های انگلیسی ترجیح داده‌ اند که در دبی بمانند و با هواپیما برای تماشای مسابقات به قطر سفر کنند، اما عده زیادی هم این کشتی کروز را برای محل اقامت خود در نظر گرفته‌اند.

کشتینمای داخلی کشتی کروز

یکی از منابع به نشریه «سان» گفت: «این کشتی مکانی شگفت‌ انگیز برای اقامت است، و واقعاً شبیه به قصری شناور است. به همین دلیل است که خیلی از بازیکنان به سرعت پکیج‌ های اقامتی تهیه شده توسط اتحادیه فوتبال را خریداری کردند.

فوتبالیست ها در قصر شناور

کسانی که در کشتی می‌ مانند می‌ توانند حداقل پنج نفر همراه داشته باشند و برای مهمانان اضافی پول اضافی پرداخت کنند. به این معنی که پرستاران بچه و سایر اعضای خانواده هم می‌ توانند در این سفر حضور داشته باشند. ممنوعیت‌ های مختلفی که در قطر وجود دارد شامل این کشتی نمی‌شود چون خارج از ساحل است.

قصر شناورمحل تفریح کودکان در کروز

این کشتی می‌تواند ۶۷۶۲ مهمان را در خود جای دهد، و بسیاری از طرفداران هنوز در تلاش برای رزرو اتاق هستند. قیمت‌ ها از حدود ۳۰۰ پوند شروع می‌ شود اما تا ۶۹۰ پوند در شب می‌رسد.»

سرسره بلند خشک و سرسره‌ های آبی، به همراه وسایل بازی دیگر هم از ویژگی‌ های این کشتی لوکس است.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس