یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

شیدا مقصودلو همسر ژوزه مورایس سرمربی سپاهان را بیشتر بشناسید

تاریخ نشر :یکشنبه 28 آوریل 2024 اشتراک:
ژوزه مورایس و شیدا تازه ترین ها از دنیای ورزش
شیدا مقصودلو بازیگر جوان ایرانی است که در فیلم اصغر فرهادی هنرنمایی کرده و گفته می شود که به تازگی زندگی مشترک خود را با ژوزه مورایس سرمربی پرتغالی باشگاه سپاهان آغاز کرده و این سرمربی به خاطر وی مسلمان شده است.

شیدا مقصودلو نام بازیگری جوانی است که دل و دین سرمربی سپاهان را برده و گفته می شود به زودی با این مربی پرتغالی ازدواج خواهد کرد. در ادامه عکس های از همسر ایرانی ژوزه مورایس را در پرشین وی مشاهده کنید.

همسر ایرانی ژوزه مورایس

شیدا مقصودلو بازیگر جوان ایرانی است که به تازگی زندگی مشترک خود را با ژوزه مورایس سرمربی پرتغالی باشگاه سپاهان آغاز کرده است.

مورایس پرتغالی که از سال گذشته هدایت سپاهان را بر عهده گرفته، از آیین مسیحیت به دین اسلام گرویده است. این خبر در نشست مطبوعاتی سپاهان و پس از پیروزی مقابل استقلال ملاثانی اعلام شد.

انتشار خبر مسلمان شدن ژوزه مورایس، کافی بود تا کاربران فضای مجازی برای شناخت همسر مسلمان ژوزه دست به جست‌وجو بزنند.

شیدا مقصودلو نام نامزد ایرانی سرمربی سپاهان است که از بازیگران زن دهه هفتادی محسوب می‌ شود و به‌ زودی با سرمربی سپاهان پیوند ازدواج خواهد بست.

همسر ایرانی ژوزه مورایسشیدا همسر ایرانی ژوزه مورایس

مسلمان شدن سرمربی سپاهان

مورایس پرتغالی که از سال گذشته هدایت سپاهان را بر عهده گرفته، از آیین مسیحیت به دین اسلام و مذهب شیعه گرویده است. این خبر در نشست مطبوعاتی سپاهان و پس از پیروزی مقابل استقلال ملاثانی اعلام شد.

او در نشست خبری بعد از دیدار سپاهان برابر استقلال ملاثانی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه از مسیحیت به دین اسلام روی آورده است، گفت: می‌ خواستم در پایان فصل در این باره صحبت کنم اما چون سؤال کردید در این باره توضیح می‌دهم.

وی ادامه داد: مدتی است که با افتخار به دین اسلام روی آوردم و اکنون یکی از شما هستم؛ حتی عضو یکی از خانواده‌ های ایرانی.

همسر ایرانی ژوزه مورایساصغر فرهادی و شیدا مقصودلو

آشنایی با همسر ایرانی ژوزه مورایس

شیدا مقصودلو در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۷۶ در تهران متولد شد. او از سن ۱۷ سالگی به حرفه بازیگری مشغول است و در حال حاضر دریک تئاتر فعالیت می‌ کند.

شاید مهمترین تجربه سینمایی شیدا مقصدلو «قهرمان» اصغر فرهادی باشد که خانم بازیگر در این فیلم، کنار چهره‌هایی چون محسن تنابنده، امیر جدیدی و فرشته صدر عرفایی به ایفای نقش پرداخت. همسر ژوزه مورایس در قهرمان نقش منشی رادمهر را برعهده داشت.

فعلا فیلم‌ هایی که شیدا مقصدلو در آن بازی کرده به همین جا ختم می‌شود و باقی فیلم‌شناسی و آثار بازیگری‌اش مربوط می‌شود به حضور در نمایش‌ هایی همچون «چند تکه لغزان»، «لوله»، «آرش»، «تورنج»و «نشانی».

خبر ورزشی , ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
اکران فیلم کوچه ژاپنی ها
پدرام شریفی
نگار فروزنده
سحر گلدوست
النا آسا
میز عصرانه‌ مینا مختاری
بزرگسالی نبات استخری
دمبل زدن سوفیا دختر پرتوان منوچهر هادی و یکتا ناصر
عکس خانوادگی مصطفی پورمحمدی
زاکانی در مناظره انتخاباتی
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس