یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سورپرایز ویژه سپاهانی‌ ها برای مسلمان شدن مورایس /نام جدید مورایس

تاریخ نشر :دوشنبه 29 آوریل 2024 اشتراک:
ژوزه مورایس تازه ترین ها از دنیای ورزش
تمرین تیم فوتبال سپاهان عصر روز گذشته در مجموعه باغ فردوس برگزار شده و کاپیتان های سپاهان به نمایندگی از بازیکنان با اهدای گل و هدایایی به ژوزه مورایس سرمربی پرتغالی این تیم تشرف وی به دین اسلام را به او تبریک گفته اند.

سرمربی پرتغالی سپاهان روز گذشته توسط اعضای این تیم حسابی غافلگیر شده و به خاطر گرویدن به دین اسلام به او هدایایی داده شده است. در ادامه جزئیات مسلمان شدن ژوزه مورایس را در پرشین وی مشاهده کنید.

مسلمان شدن ژوزه مورایس

ژوزه مورایس پرتغالی که از سال گذشته هدایت سپاهان را بر عهده گرفته، از آیین مسیحیت به دین اسلام و مذهب شیعه گرویده است. این خبر در نشست مطبوعاتی سپاهان و پس از پیروزی مقابل استقلال ملاثانی اعلام شد.

او که گفته می‌شود به زودی با یک زن مسلمان ایرانی پیوند ازدواج خواهد بست، یکی از ده‌ها ستاره و چهره نامدار فوتبال است که دین اسلام را برای ادامه زندگی برگزیده است.

از آنجایی که در تاریخ ورزش ایران خارجی های زیادی حضور داشتند، او اولین و آخرین نفری نیست که با حضور در ایران آیینش را تغییر می دهد و به دین اسلام روی می‌آورد.

حال در این میان شنیده ها حاکی از آن است که، ژوزه مورایس قصد دارد نام خود را بصورت رسمی به «محمد» تغییر بدهد!

مسلمان شدن ژوزه مورایسهدیه سپاهانی ها به ژوزه مورایس

همسر ایرانی سرمربی سپاهان اصفهان

مورایس پرتغالی که از سال گذشته هدایت سپاهان را بر عهده گرفته، از آیین مسیحیت به دین اسلام گرویده است. این خبر در نشست مطبوعاتی سپاهان و پس از پیروزی مقابل استقلال ملاثانی اعلام شد.

شیدا مقصودلو نام نامزد ایرانی ژوزه مورایس است که از بازیگران زن دهه هفتادی محسوب می‌شود و به‌زودی با سرمربی سپاهان پیوند ازدواج خواهد بست.

شاید مهمترین تجربه سینمایی شیدا مقصدلو «قهرمان» اصغر فرهادی باشد که خانم بازیگر در این فیلم، کنار چهره‌هایی چون محسن تنابنده، امیر جدیدی و فرشته صدر عرفایی به ایفای نقش پرداخت. همسر ژوزه مورایس در قهرمان نقش منشی رادمهر را برعهده داشت.

مسلمان شدن ژوزه مورایسهمسر ژوزه مورایس

سورپرایز سپاهانی‌ ها برای مسلمان شدن ژوزه مورایس

در حاشیه تمرین امروز سپاهان، کاپیتان های سپاهان به نمایندگی از بازیکنان با اهدای گل و هدایایی به ژوزه مورایس، سرمربی سپاهان، تشرف وی به دین مبین اسلام و مذهب تشیع را تبریک گفتند.

ژوزه مورایس جمعه شب و پس از بازی با استقلال ملاثانی در نشست خبری اعلام کرد مسلمان شده و مذهب تشیع را برگزیده است.

خبرانلاین , خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
اکران فیلم کوچه ژاپنی ها
پدرام شریفی
نگار فروزنده
سحر گلدوست
النا آسا
شیراز گردی آذری جهرمی
کیش گردی مریم معصومی
میز عصرانه‌ مینا مختاری
بزرگسالی نبات استخری
دمبل زدن سوفیا دختر پرتوان منوچهر هادی و یکتا ناصر
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس