یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

درخواست غرامت ۷۵ میلیونی همسر کوبی برایانت از عوامل انتشار تصویر جسد وی!

تاریخ نشر :چهارشنبه 24 آگوست 2022 اشتراک:
کوبی برایانت تازه ترین ها از دنیای ورزش
ونسا همسر کوبی برایانت ستاره فقید بسکتبال تیم لیکرز از کسانی که تصاویر جسد همسرش را منتشر کرده اند شکایت کرده و درخواست غرامت کرده است.

بعد از مرگ اسطوره بسکتبال امریکا زن وی از کسانی که تصویر جسد همسرش و همراهان وی در هلیکوپتر را پخش کرده بودند شکایت کرده است. در ادامه جزئیات درخواست همسر کوبی برایانت را در پرشین وی مشاهده کنید.

همسر کوبی برایانت

وانسا برایانت همسر کوبی اسطوره بسکتبال دنیا از افرادی که تصویر جسد شوهرش و دخترش به همراه هفت فرد دیگر پس از سقوط هلیکوپتر را منتشر کرده، به علت تجاوز به حریم خصوصی و غقلت شکایت کرده و خواستار دریافت ۷۵ میلیون دلار به عنوان جریمه شده است.

در دهمین روز دادگاه، جروم جکسون وکیل همسر کوبی برایانت درخواست غرامت ارائه شده از جانب وانسا و کریس چستر (شریک شکایت از جانب جانواده برایانت) را به دادگاه ارائه کرد.

جروم جکسون در اظهارات خود گفت:” زمانی که به مراحل پایانی رسیدیم، نگران بودم که مبلغ زیادی درخواست نکنم. اما امروز این استرس را ندارم چرا که مبلغ درخواستی ما کاملا جوانمردانه است. با توجه به کاری که انجام شده، این مبلغ زیادی نیست. کاری که انجام شده کاملا غیرانسانی است و این تاوان آن است.”

همسر کوبی برایانتکوبی برایانت و دخترش

شکایت همسر کوبی برایانت

وکیل خانواده برایانت برای آسیب احساسی دو سال اخیر سالی ۲٫۵ میلیون یورو طلب کرده و برای آسیب احساسی وانسا و خانواده برایانت تا پایان عمرشان سالی یک میلیون یورو طلب کرده است.

وانسا در مقابل دادگاه حاضر شد و با خشم در مورد فردی که تصاویر جسد شوهرش را منتشر کرده، صحبت کرد:” حس می کنم که از جانب افرادی که تصاویر را پخش کردند، ویران شدم و مورد آسیب و خیانت قرار گرفتم.”

او گفت که هنوز این تصاویر را ندیده است اما دچار استرس روحی است و می ترسد که روزی خودش یا فرزندانش در آینده به شکل ناخواسته این تصاویر ناخوشایند را از طریق اینترنت ببینند.”. وکلای خانواده برایانت هشت مامور پلیس را عوامل انتشار تصاویر جسد کوبی برایانت و دخترش در هلیکوپتر می دانند.

درخواست غرامت 75 میلیونی همسر کوبی برایانت از عوامل انتشار تصویر جسد وی!ونسا همسر کوبی برایانت

مرگ اسطوره بسکتبال و دخترش

کوبی برایانت، دخترش جیانا و شش نفر از دوستانشان در مسیر شرکت در مسابقات بسکتبال در یک آکادمی ورزشی در مامبا بودند که هلیکوپتر دچار سانحه شد و تمام سرنشینان جان خود را از دست دادند.

این شرکت ترابری هوایی بیانیه‌ای را در تاریخ ۳۰ ژانویه در وب سایت خود منتشر کرد مبنی بر اینکه شوک این سانحه باعث شده است تا نتواند به مشتریان خود به طرزی مناسب خدمات ارائه دهد و شرکت را به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوادث “NTSB”، این شرکت از سال ۱۹۸۵ تاکنون حداقل سه سقوط بالگرد داشته است که دو مورد آن‌ها موجب مرگ افراد شده است.

فوتبالی , ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
اکران فیلم کوچه ژاپنی ها
پدرام شریفی
نگار فروزنده
سحر گلدوست
النا آسا
میز عصرانه‌ مینا مختاری
بزرگسالی نبات استخری
دمبل زدن سوفیا دختر پرتوان منوچهر هادی و یکتا ناصر
عکس خانوادگی مصطفی پورمحمدی
زاکانی در مناظره انتخاباتی
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس