جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

موتورسواری مخفیانه حسین ماهینی و همسرش در خیابان

تاریخ نشر :سه‌شنبه 20 فوریه 2024 اشتراک:
حسین ماهینی تازه ترین ها از دنیای ورزش
حسین ماهینی مدافع جنوبی اسبق پرسپوليسی ها در روز تولد ۳۶ سالگی اش کفش های خود را آویخت و کاپیتان سابق پرسپولیس تصویری جالب از خود و همسرش انیس در صحفه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده است.

کاپیتان سابق پرسپولیسی ها که از دنیای فوتبال خداحافظی کرده و اکنون در حال سپری کردن دوران مربیگری می باشد به تازگی تصویری در کنار همسر خود در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه موتورسواری حسین ماهینی و همسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

حسین ماهینی و همسرش

حسین ماهینی مدافع سابق پرسپولیس پس از خداحافظی از فوتبال این روزها بیشتر در کنار خانواده وقتش را می گذراند. در آخرین عکسی که از بازیکن بوشهری منتشر شده او به همراه همسرش در حال موتور سواری است.

ماهینی که در دوران فوتبالی‌اش چالش‌های عجیبی را دنبال کرده بود و از قطع همکاری ناگهانی و اجباری با پرسپولیس به واسطه پشت سر گذاشتن دوران سربازی تا بازگشت دوباره و پایان همکاری مجدد به درخواست یحیی گل‌محمدی را در این تیم پشت سر گذاشت، در لیگ یک و تیم سایپا آخرین بازی خود را به انجام رساند.

حسین ماهینی و همسرشحسین ماهینی و همسرش

دوران فوتبالی ستاره بوشهری پرسپولیس

حسین ماهینی متولد سال ۱۳۶۵ در بوشهر و دارای مدرک دیپلم است. پدرش محمد حسین ماهینی از بازیکنان پیشین تیم فوتبال شاهین بوشهر است.

فوتبال را به شکل خیابانی و از کوچه های بوشهر آغاز کرد تا اینکه با تیم نوجوانان «بسیح بوشهر» اولین تجربه بازی های حرفه ای را بدست آورد. در ادامه وارد تیم نوجوانان «ایران جوان» بوشهر شد تا اینکه در سال ۱۳۸۴ در ۱۸ سالگی به تیم زیر ۱۹ سال استقلال اهواز پیوست و چند هفته بعد راهی رده بزرگسالان شد.

از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۹ برای استقلال اهواز بازی کرد. در سال ۱۳۸۹ وقتی ۲۴ ساله بود به تیم «ذوب آهن» اصفهان پیوست.

در سال ۱۳۹۱ بازی در تیم پرسپولیس را آغاز کرد و تا سال ۱۳۹۸ برای این تیم بازی کرد. نساجی، ملوان و سایپا دیگر تیم هایی هستند که حسین ماهینی تجربه ی بازی در آن ها را دارد.

حسین ماهینی و همسرشخانواده حسین ماهینی

وی در سال ۱۳۸۵ به تیم ملی زیر ۲۳ سال دعوت شد تا اینکه در سال ۱۳۹۰ به دعوت کارلوس کیروش راهی تیم بزرگسالان شد و ۲۳ بازی ملی در کارنامه ی خود دارد.

حسین ماهینی در تیر ماه ۱۴۰۲ با انتشار پستی اینستاگرامی خداحافظی خود از دنیای فوتبال را اعلام کرد.

موتورسواری حسین ماهینی و همسرش

حسین ماهینی کاپیتان سابق پرسپولیس که این روزها در دوره های مربیگری حضور پیدا کرده تا وارد این عرصه شود، عکسی از خود و همسرش منتشر کرده که مشغول موتورسواری هستند.

ماهینی و زنش به دلیل سرمای زیاد صورت خود را پوشانده و با استایلی خاص پشت موتور عکس گرفتند.

وی زمانی که بازیکن تیم استقلال اهواز بود در یکی از مهمانی های ورزشی با انیس مهمدی آشنا شد. آن ها ۸ سال بعد در سال ۱۳۸۴ در دوران سربازی ماهینی در تیم ملوان با یکدیگر ازدواج کردند.

خبرانلاین , روزیاتو , خبرورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس