جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ساعت گرانقیمت ۹۰۰ میلیونی علیرضا بیرانوند در شب های مافیا

تاریخ نشر :دوشنبه 19 فوریه 2024 اشتراک:
علیرضا بیرانوند تازه ترین ها از دنیای ورزش
علیرضا بیرانوند دروازه‌ بان ملی‌ پوش پرسپولیس در برنامه شب های مافیا حضور یافته و گفته می شود او ساعتی به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان بر دست داشته که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است و این ساعت از برند رولکس می باشد.

دروازه بان محبوب تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از ناکامی در جام ملت های آسیا در برنماه شب های مافیا حسابی خبرساز شده است. در ادامه تصاویری از ساعت علیرضا بیرانوند را در پرشین وی مشاهده کنید.

ساعت علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس اخیرا در یک مسابقه در شبکه نمایش خانگی حضور پیدا کرده است.

در جریان حضور بیرانوند در این برنامه، ساعت لاکچری و گران‌ قیمت او بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بیرانوند در این برنامه ساعتی از برند رولکس دارد که مدل GMT Master این برند است و ۱۷ هزار دلار هم قیمت دارد که به پول ایران ۹۰۰ میلیون تومان می‌ شود.

گفتنی است بیرانوند بعد از گلی که در اراک خورد مورد انتقاد برخی پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس قرار گرفت و البته بسیاری هم از او حمایت کردند  اما غیبت بیرو در بازی حساس عصر چهارشنبه مقابل تراکتور می‌تواند شرایط این تیم را تحت تاثیر قرار دهد.

ساعت علیرضا بیرانوندقیمت ساعت علیرضا بیرانوند

غیبت گلر محبوب در تمرین پرسپولیسی ها

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس امروز به دلیل سرماخوردگی در تمرین این تیم حاضر نشد. کادر فنی و پزشکی پرسپولیس امیدوارند دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس را برای بازی با تراکتور در اختیار داشته باشند اما مشخص نیست او در تمرین فردا هم حضور داشته باشد یا خیر.

گفتنی است در صورتی که بیرانوند شرایط بازی مقابل تراکتور را پیدا نکند اوسمار مجبور است برای اولین بار از امیررضا رفیعی دروازه‌بان جوان خود در ترکیب تیمش مقابل تراکتور استفاده کند.

در عین حال بیرانوند سه اخطاره هم هست و اگر در هر مسابقه‌ای کارت زرد بگیرد بازی بعدی تیمش را از دست خواهد داد و به نظر می‌رسد به هر حال تا پایان فصل غیبت او در حداقل یک بازی پرسپولیس ناگزیر خواهد بود.

ساعت علیرضا بیرانوندعلیرضا بیرانوند

ساعت علیرضا بیرانوند در شب های مافیا

علیرضا بیرانوند اخیرا در برنامه شب های مافیا حضور پیدا کرده و کنار سروش رفیعی و جواد خیابانی به عنوان دو چهره فوتبالی با دیگران بازی مافیا را انجام می دهند. حالا بعد از انتشار قسمت جدید این برنامه، تیپ علیرضا بیرانوند سوژه بسیاری شده است.

به گزارش همشهری آنلاین، روی دست این گلر یک ساعت از برند لوکس رولکس دیده می شود که مدل آن GMT Master است و قابلیت آن این است که می تواند ساعت دو منطقه زمانی مختلف را همزمان نشان دهد.

نکته دیگر اینکه قیمت این ساعت حدود ۱۷ هزار دلار است.

خبرانلاین , ورزش سه , همشهری آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس