یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

افتتاح رستوران هوگو لوریس در رؤیایی‌ ترین مکان در فرانسه

تاریخ نشر :شنبه 03 ژوئن 2023 اشتراک:
هوگو لوریس تازه ترین ها از دنیای ورزش
کاپیتان تیم ملی فرانسه هوگو لوریس به تازگی رئیس رستورانی ساحلی شیک در فرانسه شده و به نظر می رسد او در تدارک بازنشستگی خود از فوتبال است و به نظر می رسد در فصل جدید در تیم تاتنهام حضور نداشته باشد.

کاپیتان تیم ملی فرانسه و دروازه‌ بان محبوب تاتنهام به تازگی در ریویرای فرانسه شغل جدیدی را بری خود انتخاب کرده و به نظر می رسد او از تیم تاتنهام خداحافظی خواهد کرد. در ادامه تصاویری از رستوران هوگو لوریس را در پرشین وی مشاهده کنید.

رستوران هوگو لوریس

هوگو لوریس شغل خود را عوض کرد و رئیس یک رستوران ساحلی در فرانسه شد. دروازه‌بان تاتنهام یکی از روسای جدید رستوران لایاوانیس در «بولیوسومر» است. این رستوران در خط ساحلی خیره‌کننده ریویرا فرانسه بین نیس و موناکو قرار دارد. اما غذاهای اینجا ارزان نیستند و قیمت برخی از وعده‌ های غذایی اصلی بیش از ۳۰ پوند است. خرچنگ کبابی گران‌ ترین غذای منو است و ۷۷ پوند برای مهمانان هزینه دارد.

این حرکت تجاری می‌تواند شایعات جدایی لوریس ۳۶ ساله از تاتنهام را تقویت کند، زیرا گفته می‌شود که او در تابستان یک جابجایی خواهد داشت. این مرد فرانسوی به انتقال به نیس نزدیک شده و اعتراف کرد که هنوز به شهر وابسته است.

رستوران هوگو لوریسهوگو لوریس و دوستانش

او اخیراً به ایستگاه رادیویی BFM Nice گفت: «همانطور که می‌دانید من بسیار به شهر نیس وابسته هستم. من نمی‌توانم در مورد چیزی صحبت کنم، ابتدا باید فصل تمام شود.

رستوران هوگو لوریس در فرانسه

دو دروازه‌بان با کیفیت بالا در تیم وجود دارد، از جمله کسپر اشمایکل که دوست خوب من است. می‌توانید درک کنید که صحبت کردن در مورد این نوع موضوعات دشوار است. ببینیم سرنوشت چه کاری انجام می‌دهد.»

دروازه‌بان قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ در سال ۲۰۱۲ از باشگاه لیون به تاتنهام پیوست و یک سال دیگر تا پایان قراردادش باقی مانده است. او ۴۴۷ بازی برای اسپرز انجام داده و در سال ۲۰۱۵ توسط مائوریسیو پوچتینو کاپیتان شد. لوریس بیشترین حضور در لیگ برتر را در تاریخ باشگاه دارد.

افتتاح رستوران هوگو لوریس در رؤیایی‌ ترین مکان در فرانسههوگو لوریس

خداحافظی کاپیتان تیم ملی فرانسه

هوگو لوریس از مسابقات ملی رسما اعلام بازنشستگی کرد. کاپیتان تیم ملی فرانسه که با انجام ۱۴۵ بازی برای کشورش رکورددار است، در مصاحبه با اکیپ از خداحافظی کردن خود با تیم ملی فرانسه خبر داد.

این پایانی خواهد بود بر حضور ۱۴ ساله لوریس در تیم ملی فرانسه. لوریس در مصاحبه خود گفته است که می‌خواست «در اوج» خداحافظی کند و همچنین زمانی این خبر را اعلام کند که برای اعلام لیست بعدی تیم ملی، فرصت کافی وجود داشته باشد.

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس