یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ویدیو و تصاویر دیدنی از جشن قهرمانی استقلال از فرزندان وریا تا گیتار ارسلان

تاریخ نشر :سه‌شنبه 31 مه 2022 اشتراک:
جشن قهرمانی استقلال تازه ترین ها از دنیای ورزش
فرهاد مجیدی شب گذشته با اشک های خود قهرمانی استقلال را در کنار شاگردانش و در کنار حمایت میلیونی هوادارانش جشن گرفته و لحظات زیبای را خلق کردند.

ستاره های آبی پوشان شب گذشته چهارمین قهرمانی خود در تاریخ لیگ برتر را در کنار هواداران میلیونی خود جشن گرفتند. در ادامه فیلم و تصاویر دیدنی از جشن قهرمانی استقلال را در پرشین وی مشاهده کنید.

جشن قهرمانی استقلال

این لحظه ای بود که میلیون ها استقلالی سال ها برایش لحظه شماری می‌کردند؛ اتفاقی که امشب در شرایطی که ورزشگاه آزادی یک جشن قهرمانی نسبتا منظم را به پایان می‌رساند رخ داد.

استقلال حالا قهرمانی رکورددار و بدون باخت فوتبال ایران است و این مسئله شیرینی قهرمانی آبی ها را دو چندان می‌کند.

استقلالی ها امروز با پیراهنی که منقش به عدد ۱۰ به نشانه ۱۰ قهرمانی (برای رو در رویی در کری ها با پرسپولیس) بود، روی سکوی قهرمانی حاضر شدند و لحظات شادی را با هواداران‌شان ساختند.

جشن قهرمانی استقلالگریه های فرهاد مجیدی

از اردیبهشت ۹۲ تا خرداد ۱۴۰۱؛ بیش از ۹ سال زمان برد تا فرهاد مجیدی بتواند ماموریت ناتمام خود را در استقلال به پایان برساند و بتواند همانطور که به عنوان کاپیتان جام قهرمانی را بالای سر برده بود، به عنوان سرمربی استقلال نیز این کار را انجام بدهد.

جشن قهرمانی استقلالرودی ژستد و فرزندانش

مجیدی در آخرین سال های فوتبال خودش در فصل ۱۳۹۱-۱۳۹۲ به عنوان کاپیتان تیمی که امیر قلعه نویی هدایتش را برعهده داشت، در استقلال حضور داشت. در آن فصل استقلال یک هفته مانده به پایان قهرمان لیگ برتر شد و بعد از دیگر هیچ جامی برای آبی های پایتخت در لیگ به ثبت نرسید.

جشن قهرمانی استقلالدختر وریا غفوری

۹ سال از آن جام قهرمانی گذشت و در فصلی که فرهاد مجیدی سرمربیگری آبی ها را برعهده داشت، استقلال بار دیگر مقتدر در مسابقات ظاهر شد و توانست بدون شکست و با شکستن همه رکوردهای لیگ برتر عنوان قهرمانی را به دست بیاورد.

جشن قهرمانی استقلالفرزندان استقلال در جشن قهرمانی

فرهاد مجیدی سرمربی استقلالی ها

برای مجیدی جشن قهرمانی امشب استقلالی ها حس و حال خاصی داشت؛ جام قهرمانی لیگ برتر برای استقلال آخرین بار روی دستان فرهاد بالا رفته بود و امشب هم بعد از وریا غفوری که جام را بالا برد، مجیدی به یاد ۹ سال پیش که کاپیتان آبی ها بود جام را روی دست گرفت و بالای سر برد تا تاریخ یکبار دیگر برای او تکرار شود.

حسین مرادمند و سیاوش یزدانیحسین مرادمند و سیاوش یزدانی

قطعا کسب جام قهرمانی بعد از ۹ سال برای مجیدی حال خوبی را به همراه خواهد داشت؛ او سرمربی تیمی بود که می تواند آینده را بعد از سال ها برای آبی ها به دست بیاورد و حالا فرهاد امیدوار است این اتفاقات خوب برای استقلال تکرار هم بشود.

گفتنی است گریه های فرهاد مجیدی پس از خوانده شدن نام او توسط گوینده استادیوم، اشک هواداران استقلال را نیز درآورد اما در نهایت سرمربی جوان و محبوب آبی ها با لبخندی بر لب، جام را بالای سر برد.

ارسلان مطهریارسلان مطهری

صحبت های وریا غفوری در جشن قهرمانی استقلال

از میکسدزون ورزشگاه آزادی، وریا غفوری پس از مراسم جشن قهرمانی استقلال و بالا بردن جام عنوان کرد: خدا را شکر پس از چند فصل سخت به قهرمانی رسیدیم. تشکر ویژه‌ای از سردار آجورلو دارم که در راس مدیریت باشگاه بودند و آرامش خوبی به تیم تزریق کردند. از کادر فنی تشکر ویژه‌ای دارم؛ دست تک‌تک بچه‌های تیم، اعضای تدارکات، پزشکی و … درد نکند که کمک کردند.

جشن قهرمانی استقلالجشن قهرمانی استقلال

او ادامه داد: واقعا یک تیم و مجموعه بی‌نقصی بودیم. خدا را شکر توانستیم این قهرمانی را به بهترین هواداران دنیا  تقدیم کنیم ولی امشب مثل یک مراسم بود و جشن نداشتیم. وقتی آن فاجعه در آبادان اتفاق افتاد، امشب نمی‌توانستیم جشن بگیریم و ته دل ما یک غم بزرگ برای مردم آبادان بود.

ویدیو و تصاویر دیدنی از جشن قهرمانی استقلال از فرزندان وریا تا گیتار ارسلانوریا غفوری و فرزندانش

کاپیتان استقلال در خصوص تشویق هم‌صدای او توسط تماشاگران در شرایط سختی که این فصل داشت، ابراز کرد: حس و حالم نسبت به هواداران استقلال را نمی‌توانم بگویم. نمی‌دانم فصل بعد چه آینده‌ای در انتظارم است. همیشه احساس می‌کنم این هواداران خیلی بر گردن من حق دارند.

عارف غلامیعارف غلامی

کاپیتان استقلال درمورد تیم فصل آینده‌اش ابراز کرد: وضعیت من مشخص است. ۱۰۰ درصد اولویت اول و آخرم استقلال خواهد بود، مگر اینکه برخی عوامل نگذارند.

ورزش سه , فوتبال , باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده