خالکوبی عاشقانه سردار آزمون برای همسرش آناهیتا

تاریخ نشر :دوشنبه 21 نوامبر 2022 اشتراک:
سردار آزمون اخبار ورزشی
سردار آزمون در تمرینات تیم ملی فوتبال در قطر حضور یافته و خالکوبی جدید وی برای همسرش آناهیتا سوژه رسانه ها و فضای مجازی شده است.

ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان که حضورش در جام جهانی قطر با ابهام همراه بود به خاطر مصدومیت شاید دیدار اول تیم ملی مقابل انگلیس را از دست بدهد. در ادامه تصویری جالب از خالکوبی سردار آزمون را در پرشین وی مشاهده کنید.

خالکوبی سردار آزمون

سردار آزمون این روزها در تمرینات تیم ملی حضور دارد و پس از پایان مصدومیتش به تمرینات گروهی هم اضافه شده است.

مهاجم ایرانی تیم بایر لورکوزن با وجود بهبود نسبی ممکن است دیدار اول ایران با انگلیس را از روی نیمکت آغاز کند.

سردار که به تازگی ازدواج کرده نام همسر خود را هم روی مچ خود تتو کرده که در تصویر منتشر شده از تمرین تیم ملی هم این موضوع به چشم می‌ خورد.

خالکوبی سردار آزمونخالکوبی سردار آزمون

غایب بزرگ تیم ملی در دیدار با انگلیس

سردار آزمون چند روزی است در تمرینات تیم ملی حاضر شده اما کمتر در تمرینات تاکتیکی به میدان آمده است و بیشتر به صورت اختصاصی تمرین کرده است.

او قرار است از فردا به همراه دیگر اعضای تیم تمرین کند. پیش بینی می شود کارلوس کی روش روی این بازیکن از بازی دوم حساب باز کند. بنابراین در دیدار با انگلیس که روز دوشنبه برگزار می شود، مهدی طارمی در نوک خط حمله تیم ملی به میدان می آید و اگر قرار به تعویض باشد کریم انصاری فرد آماده حضور در میدان است.

سردار آزمون در بازی با پورتو بود که متوجه مصدومیت خود شد و از آن موقع تا به امروز در هیچ مسابقه رسمی به میدان نیامده است.

معنی خالکوبی سردار آزمون

یکی از نکات جالب عکس زیر، مشخص شدن تتوی سردار روی دستانش است که مشخص شد چه چیزی حک شده است. بر روی دستان سردار به زبان انگلیسی نوشته شده است: love me for who I am یعنی «من را به خاطر خودم دوست داشته باش».

خالکوبی عاشقانه سردار آزمون برای همسرش آناهیتاتتوهای سردار آزمون

خبر انلاین , خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس