جنجال بزرگ با حضور خواننده زن عرب به جای شکیرا در جام جهانی قطر

تاریخ نشر :یکشنبه 20 نوامبر 2022 اشتراک:
خواننده زن جام جهانی قطر اخبار ورزشی
به نظر می رسد هیچ کدام از خواننده های مشهور زن حاضر به حضور در قطر نشده اند و میریام فارس خواننده عرب قرار است به جای شکیرا در مراسم افتتاحیه جام جهانی اجرا کند.

گفته می شود شکیرا بنا به دلایلی در جام جهانی اجرا نخواهد داشت و اما رسانه های عربی از حضور میریام فارس خبر داده اند که با حواشی زیادی همراه شده است. در ادامه جزئیات حضور خواننده زن جام جهانی قطر را در پرشین وی مشاهده کنید.

خواننده زن جام جهانی قطر

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تا ساعاتی دیگر آغاز می‌ شود و مراسم افتتاحیه جام‌جهانی بزرگترین پلتفرمی است که هر هنرمندی آرزوی اجرا در آن را دارد. اما با وجود چنین حرف و حدیث‌ هایی بسیاری از هنرمندان درخواست اجرا در این رویداد را رد کردند. به تازگی «دوا لیپا» خبر حضورش در مراسم افتتاحیه را رد کرد و پیش‌ تر «راد استورات».

اما شایعاتی هم مبنی بر حضور «شکیرا» در قطر شنیده می‌ شد. این خواننده سرشناس کلمبیایی که آهنگ مشهورش به نام «واکا واکا» امضای جام‌ جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی شده بود، برای حضور در قطر به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. شکیرا به صورت غیر مستقیم این پیشنهاد را رد کرده و قرار نیست در قطر اجرایی داشته باشد.

خواننده زن جام جهانی قطرمیریام فارس

جنجال خواننده زن جام جهانی قطر

حال که شکیرا پیشنهاد قطری‌ها را رد کرده گفته می‌ شود یک خواننده عرب به نام میریام فارس قرار است در مراسم افتتاحیه اجرا کند و در ویدیویی که از تمرینات او منتشر شده سعی کرده ادای شکیرا را در بیاورد.

ویدیویی که با واکنش کاربران فضای مجازی همراه بود و آنها نوشته‌ اند «وقتی از «علی‌ بابا» شکیرا سفارش میدی و محصولی دیگر تحویل می‌ گیری!»

بیوگرافی میریام فارس

میریام فارس خوالید (Miryam fares) ، که با نام مریم فارس نیز شناخته می شود متولد ۱٣ اردیبهشت ۱٣۶٢ در روستای کفر شلال جنوب لبنان، خواننده، بازیگر و رقاص لبنانی است.

خواننده زن جام جهانی قطرمیریام فارس و فرزندش

وی در مرداد سال ٩٣ و پس از ۱۰ سال رابطه ی عاشقانه با تاجر آمریکایی- لبنانی بنام دنی میتری، با وی در جزایر سنتورینی یونان ازدواج کرد و در ۱٧ بهمن ٩۴، میریام فارس از طریق یک پست اینستاگرامی، از تولد پسرش بنام جایدن خبر داد.

او مسیر هنری خود را در سال ۲۰۰۳ میلادی آغاز و نخستین آلبومش به نام (أنا و الشوق: من و دلتنگی) را روانه بازار نمود که به سرعت برای او شهرت و محبوبیت به همراه داشت. او از آن زمان تاکنون به سمبل زیبایی، مد و جواهرات هم تبدیل شده و سنگ‌ های قیمتی از جمله عناصر زیبایی او به شمار می‌ روند.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس