یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

پسر خوشتیپ کره ای از فحاشی به رونالدو تا اینستاگرام ۲ میلیونی!

تاریخ نشر :دوشنبه 05 دسامبر 2022 اشتراک:
چو گو سونگ تازه ترین ها از دنیای ورزش
چوگو سونگ بازیکن کره جنوبی به عنوان دخترکش ترین فوتبالیست جام جهانی از او نام برده می شود و خواستگاران زیادی در جام جهانی پیدا کرده است.

فوتبالیست جذاب در قطر حسابی غوغا کرده و پیشنهادهای ازدواج زیادی از سرتاسر کشورش و دنیا دریافت کرده است. در ادامه تصاویری از چو گو سونگ بازیکن کره ای جام جهانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

بازیکن کره ای جام جهانی

بازیکن کره‌ای خوش‌قیافه به دلیل چهره خوبش حسابی سر و صدا کرده و پیشنهادهای ازدواج بی‌شماری از سرتاسر کشورش دریافت کرده است.

همیشه تعدادی از بازیکنان هستند که از جام جهانی نهایت استفاده را می‌برند و با چند بازی درخشان در بزرگترین صحنه رقابت فوتبالی جهان، یک انتقال سودآور به دست می‌آورند و آینده خود را تضمین می‌ کنند.

شاید «چو گو سونگ» کرده‌ای یکی از آنها باشد. البته تا حدی به دلیل بازی خوبش مقابل غنا، ولی اگر صادق باشیم چهره خوبی که دارد در ستاره شدنش بی‌ تاثیر نیست.

پس از این که چو گو سونگ در بازی مقابل غنا دو گل به ثمر رساند، ویدئویی از او که در طول بازی جئون‌ بوک موتورز روی نیمکت نشسته بود توسط کاربری کره‌ای که بالای ۳۰۰ فالوور در توئیتر داشت پست شد و نزدیک به ۸ میلیون بار دیده شد. او در این ویدئو فقط روی نیمکت نشسته بود و کار خاصی نمی‌کرد اما چهره خوبش توجه همه را به خود جلب کرد.

بازیکن کره ای جام جهانیبازیکن کره ای جام جهانی

چو گو سونگ جذاب ترین فوتبالیست

یک نفر زیر این توئیت نوشت: «چو گو سونگ، تو مرد قدرتمندی هستی. بابت دو گل امروز و تاریخ‌ سازی‌ ات از تو ممنونم، حالا پیشنهاد ازدواج من را بپذیر.»

از زمان شروع جام‌جهانی تعداد فالوورهای سونگ از نزدیک به ۲۰ هزار نفر به ۲ میلیون نفر رسید. او ماه‌ ها عکسی در صفحه خود به اشتراک نگذاشته بود تا اینکه بعد از برد شیرینی که در بازی با پرتغال به دست آوردند عکسی در صفحه شخصی خود منتشر کرد و هواداران را بیشتر شیفته خودش کرد.

ظاهراً کار به جایی رسیده که او روزانه پیشنهادهای ازدواج بیشماری دریافت می‌کند و مجبور شده تا تلفن همراه خود را خاموش کند تا بتواند شب‌ها بخوابد.

بازیکن کره ای جام جهانیچو گو سونگ

چو گو سونگ بازیکن کره ای جام جهانی

فقط پیامک هم نیست، پیشنهادهای ازدواج در تیک‌تاک هم به شدت بالاست و هواداران با انتشار ویدوهایی در این پلتفرم سعی می‌ کنند صدای خود را به گوش چو گو سونگ برسانند و با خلاقیت‌ های خاص خود پیشنهاد ازدواج می‌ دهند.

اتفاقی که بین چو و کریستیانو رونالدو افتاد به مشهورتر شدن چو کمک کرده است. طبق گزارش‌ها، چو فحش‌ های پرتغالی یاد گرفت تا بتواند بعد از مسابقه به رونالدو طعنه بزند.

رونالدو گفت: «قبل از ترک بازی یکی از بازیکنان کره جنوبی به من گفت که فورا از زمین بیرون بروم. من به او گفتم ساکت باشد. به او ربطی ندارد که نظر بدهد.»

فرارو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس