جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

استایل شیک کیلیان امباپه ستاره پاری سن ژرمن در کاخ الیزه

تاریخ نشر :چهارشنبه 28 فوریه 2024 اشتراک:
کیلیان امباپه تازه ترین ها از دنیای ورزش
حضور جنجالی کیلیان امباپه ستاره فوتبال در مراسم استقبال از امیر قطر در کاخ الیزه با حواشی زیادی همراه شده و این فوق ستاره جوان فوتبال را در کانون توجهات قرار داده و شایعات زیادی پیرامون این مراسم به وجود آمده است.

ظاهرا با دیگر رئیس جمهور فرانسه مانع پیوستن ستاره فوتبال به رئال مادرید شده و این فوتبالیست در تیم سابق خود پاری سن ژرمن خواهد ماند. در ادامه تصاویری از کیلیان امباپه در الیزه را در پرشین وی مشاهده کنید.

کیلیان امباپه در الیزه

ضیافت شام در الیزه که توسط امانوئل مکرون برای استقبال از تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر، ترتیب داده شد، با یک پذیرایی گسترده و با حضور گارد ملی و البته حضور کیلیان امباپه برگزار شد.

ستاره پی اس جی در ساعت ۱۹:۱۰، ده دقیقه پس از ورود ناصر الخلیفی، رئیس پاری سن ژرمن، روی فرش قرمزی که دسترسی به یکی از نمادین‌ترین ساختمان‌های جمهوری فرانسه را می‌داد، وارد کاخ ریاست جمهوری شد.

امباپه تنها با لباس نو مشکی، بدون هیچ عضوی از باشگاه پاری سن ژرمن ظاهر شد. دوشنبه در فرانسه گفته شده بود که اعضای مختلف تیم اول پی اس جی قرار است در ضیافت شام در الیزه شرکت کنند، اما کاپیتان تیم فرانسوی تنها کسی بود که برای جلسه رسمی سازماندهی شده توسط نهاد ریاست جمهوری فرانسه به صورت علنی ظاهر شد.

ستاره اهل باندی در بدو ورود با بریژیت ماکرون (همسر رئیس جمهور)، امانوئل ماکرون و امیر قطر روبرو شد و گفت‌وگوی کوتاهی با آنها داشت. یک ملاقات کاملا دوستانه که توجهات زیادی را هم جلب کرد.

کیلیان امباپه در الیزهاستایل کیلیان امباپه در الیزه

برخورد گرم امیر قطر و ماکرون با ستاره فوتبال

دوربین‌های RMC Sport توانستند کلماتی را که ماکرون به امباپه با لحنی دوستانه تقدیم کرد، به تصویر بکشند. رئیس جمهور به امباپه گفت: «قرار است مشکلات بیشتری برای ما ایجاد کنی.».

حضور برترین گلزن تاریخ پاری سن ژرمن یک امر رسمی بود و او در ضیافت شام حاضر شد ولی در مورد مسائل مختلف درباره آینده خود توضیح نداد، موضوعی که به نظر می‌رسد تا حد زیادی روشن شده،

بعد از اینکه او دو هفته پیش شخصا به ناصر الخلیفی اعلام کرد که در پایان فصل جدا خواهد شد اما برخی منابع گمانه زنی‌هایی را مطرح کرده‌اند مبنی بر اینکه حضور امباپه در الیزه نمی‌توانست بی دلیل باشد و این شاید آخرین حرکت امیر قطر برای ماندنی کردن کیلیان باشد.

امیر به محض دیدن امباپه لبخند زد و برخوردی بسیار گرم و دوستانه با او داشت. درست بر خلاف برخورد سرد و رسمی‌اش با ناصر الخلیفی. امیر به امباپه گفت موفق باشی اما سپس صورت خود را به وی نزدیک کرد و مشخص نشد در ادامه به ستاره پاریسی چه گفته است. اینکه در ادامه مراسم چه صحبت‌هایی بینشان رد و بدل شده نیز نامشخص است.

نقش ماکرون در تمدید قرارداد کیلیان امباپه در الیزه

در سال ۲۰۲۲، امانوئل ماکرون یک مهره تعیین کننده برای کیلیان امباپه بود تا در نهایت برای دو فصل با پاری سن ژرمن تمدید کند. رئیس جمهور کیلیان را از این آگاه کرد که به دلیل محبوبیتش نمی‌تواند و نباید فعلا پاریس را ترک کند و به این ترتیب امباپه وارد مذاکرات برای تمدید قراردادش شد.

کیلیان امباپه در الیزهدیدار ماکرون با امباپه

روابط دوجانبه فرانسه با قطر روز سه شنبه بیشتر تقویت شده است و منابع الیزه تایید کردند که این کشور عربی بیش از ۱۰ میلیارد یورو در زیرساخت‌های مختلف در فرانسه سرمایه گذاری خواهد کرد.

در این ضیافت شام که پس از ورود امیر از ساعت ۲۰:۰۰ آغاز شد، وینسنت لابرون، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه نیز حضور داشت که از الخلیفی که مدیریت BeIN Sport را نیز برعهده دارد،

کمک خواهد گرفت تا قطری‌ها از لیگ فرانسه حمایت کنند. تلاش شبکه برای حل مشکل حق پخش تلویزیونی لیگ فرانسه برای پنج سال آینده پس از جدایی امباپه از پی اس جی،  به یک معضل تبدیل شده و دو طرف هنوز به توافق نرسیده‌اند، بنابراین لابرون به یک سرمایه گذار نیاز دارد تا بدون فوق ستاره فرانسوی دچار بحران اقتصادی بزرگی نشود.

مکرون خطاب به امیر: فینال قطر، دیدنی‌ترین فینال تاریخ بود

امانوئل مکرون فرصت را برای ستایش از جام جهانی قطر از دست نداد. رئیس جمهور فرانسه به امیر قطر گفت که جام جهانی قطر به بهترین شکل سازماندهی شد و دیدنی‌ترین فینال تاریخ در آن برگزار شد.

بازی فوق العاده کیلیان امباپه در فینال، خاطره تلخ ضربه مهار شده کولو موانی توسط دیبو مارتینز در ثانیه‌های پایانی، که هنوز ذهن فرانسوی‌ها را آزار می‌دهد از دیگر موضوعاتی بود که مکرون در صحبت با امیر قطر مطرح کرد. مکرون در پایان گفت، قطر یک تورنمنت فوق العاده را پشت سر گذاشت، با آنچه به نظر من تماشایی‌ترین فینال تاریخ بود.

ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس