یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سلفی پسر فرهاد مجیدی و عمویش فرزاد پس از شکست اتحاد کلباء

تاریخ نشر :یکشنبه 17 دسامبر 2023 اشتراک:
فرهاد مجیدی تازه ترین ها از دنیای ورزش
امیر بردیا پسر فرهاد مجیدی به همراه فرزاد مجیدی عمویش از نزدیک بازی اتحاد کلباء را تماشا کردند و در این دیدار که با نتیجه 2 بر یک مقابل الوصل این تیم شکست خورد این دو شاهد باخت سنگین این اتحاد کلباء بودند و در پایان مسابقه با هم سلفی گرفتند.

سرمربی سابق استقلالی ها که این روزها از او به عنوان یک مربی تاثیر گذار در امارات نام برده می شود تیمش باخت سنگینی را تجربه کرده و در این مسابقه فرزندش و برادرش از نزدیک مسابقه را تماشا کردند. در ادامه تصاویری از پسر فرهاد مجیدی را در پرشین وی مشاهده کنید.

پسر فرهاد مجیدی

تیم اتحاد کلباء امارات شب گذشته به مصاف تیم صدرنشین این کشور یعنی الوصل رفت.

امیربردیا، فرزند فرهاد مجیدی به همراه فرزاد مجیدی بازی شب گذشته را از نزدیک تماشا کردند. اتحاد کلباء در این دیدار با نتیجه ۲ بر یک مقابل الوصل شکست خورد.

گفتنی است فرهاد مجیدی سرمربی سابق استقلال که این روزها در امارات هدایت اتحاد کلبا را برعهده دارد میزبان برادرش در امارات است.

فرزاد مجیدی که سابقه بازی در استقلال و مربیگری در این تیم را دارد به دبی رفته و با برادرش دیدار کرده است.

پسر فرهاد مجیدیپسر فرهاد مجیدی و عمویش

شکست تلخ کلباء مقابل صدرنشین امارات

در یکی از دیدارهای مهم هفته یازدهم رقابت‌های ادنوک لیگ امارات، اتحاد کلباء در استادیوم خانگی الوصل میهمان این تیم بود که جدال دو تیم در نهایت با پیروزی الوصل به پایان رسید.

گل نخست این بازی را نیکولاس خیمنز در دقیقه ۳۱ به ثمر رساند. یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه برای الوصل به دست آمد و این بازیکن پشت توپ ایستاد و با یک ضربه تماشایی از راه دور، موفق شد دروازه کلباء را باز کند.

نیمه نخست با این یک گل به پایان رسید. الوصل روی همکاری خیمنز و لیما به گل دوم رسید. روی یک ضدحمله سریع، لیما توپ را به راست برد و نیکولاس خیمنز در محوطه جریمه صاحب توپ شد و در تقابل با سنگربان کلباء، توپ را دوباره به لیما سپرد و این بازیکن به راحتی دروازه خالی را باز کرد.

کلباء در دقیقه ۸۰ روی حرکت بازیکن ایرانی خود اختلاف را کاهش داد. پس از حرکت قایدی از سمت چپ و ورود به محوطه جریمه، این بازیکن با یک شوت محکم دروازه الوصل را تهدید کرد که دفع ناقص سنگربان میزبان باعث شد توپ در برگشت به گوستاوو برسد و این بازیکن نیز با یک شوت محکم دروازه را باز کرد.

پسر فرهاد مجیدیفرهاد مجیدی و پسرش

در نهایت این بازی با پیروزی ۲ بر یک الوصل به پایان رسید و این تیم موفق شد صدرنشینی خود را حفظ کرد.

پسر فرهاد مجیدی در کنار پدرش

بردیا تنها فرزند پسر فرهاد که در بسیاری از دیدار‌های استقلال به همراه پدرش به استادیوم آزادی آمده، پا به توپ شده و به نظر می‌رسد قصد دارد تا راه اسطوره آبی‌ها را طی کند.

در تصویری دیگر، پسر مجیدی در حال انجام تمرینات است و به نظر می‌ رسد او در یکی از تیم‌ های رده‌ های پایه امارات مشغول بازی شده تا بتواند به صورت جدی وارد عرصه فوتبال شده و راه پدرش را در پیش بگیرد.

خبر ورزشی , ورزش سه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس