جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

شوخی هالیوودی با تیپ بازیکنان رئال‌ مادرید برای فینال لیگ قهرمانان اروپا

تاریخ نشر :یکشنبه 29 مه 2022 اشتراک:
بازیکنان رئال‌ مادرید تازه ترین ها از دنیای ورزش
بازیکنان رئال مادرید با استایل جنجالی خود سوژه فینال لیگ قهرمانان اروپا شدند و با تیپ متفاوت این ستاره ها شوخی شده است.

شب گذشته بازی زیبای فینال لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و اما استایل ستاره های تیم قهرمان این دیدار با حواشی همراه بوده است. در ادامه تصاویری از تیپ بازیکنان رئال‌ مادرید را در پرشین وی مشاهده کنید.

تیپ بازیکنان رئال‌ مادرید

ستاره‌های رئال مادرید هنگام ورود به پاریس برای دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول، از لباس‌های نمادین فیلم «سگ‌های انباری» کپی‌برداری کردند.

رئالی ها قبل از فینال لیگ قهرمانان اروپا، شبیه به شخصیت‌های فیلم «سگ‌های انباری» کوئنتین تارانتینو در پاریس ظاهر شدند. کارلو آنچلوتی «جوخه برادران» را رهبری می‌کرد و همگی از هواپیما پیاده شدند و به سمت هتل مخصوص خود رفتند.

مارسلو، مدافع کهنه‌کار تیم، در حالی که برای پنجمین فینال لیگ قهرمانان اروپا آماده می‌شود، شیک و مودب به نظر می‌رسد و هم تیمی‌اش تونی کروس انگار از فیلم «من ربات هستم» آمده است.

در این میان، گرت بیل که احتمالا آخرین بازی خود را برای رئال‌مادرید انجام خواهد داد، تلاش می‌کند اولین جیمز باند ولزی باشد. بیل که توسط مطبوعات اسپانیایی به عنوان پارازیت شناخته می‌شود، در فهرست ۲۶ نفره فینال قرار گرفته و بخاطر سه بار گلزنی در فینال‌های لیگ قهرمانان، میتواند الهام‌بخش آنچلوتی باشد.

تیپ بازیکنان رئال‌ مادریداستایل قدیمی ستاره های رئال

پدرخوانده لیگ قهرمانان اروپا، آنچلوتی، به دنبال چهارمین عنوان قهرمانی و اولین پیروزی از زمان قهرمانی در لادسیما با رئال در سال ۲۰۱۴ است.

شوخی با استایل بازیکنان رئال‌ مادرید

او تاریخچه‌ای طولانی در برابر لیورپول دارد و در فینالی که به چشم «خوب، بد و زشت» به آن نگاه می‌کند، با میلان در استانبول به قرمزها باخت. این ایتالیایی دو سال بعد فرصت جبران پیدا کرد و اگر ستاره‌هایش بر تیم یورگن کلوپ غلبه کنند، آن‌ها را «رفقای خوب» در نظر خواهد گرفت.

 

اگر رئال بخواهد برنده شود، احتمالاً شبیه به «مظنونین همیشگی» باعث ایجاد خاری در چشم لیورپول می‌شوند؛ کریم بنزما و وینیسیوس جونیور.

این زوج باید لیورپول را تحت فشار قرار بدهند و مطمئناً می‌توانند این کار را انجام بدهند، زیرا امسال مجموعاً ۱۸ گل در این رقابت‌ها به ثمر رسانده‌اند. بنزما هنگام بازگشت به زمین وطنش آرام و خونسرد به نظر می‌رسید و از «پرستیژ» بازی در استادیوم ملی خودش لذت خواهد برد.

اما لیورپول حریف سرسختی است و اغلب در موارد اینچنینی «شجاع‌دل» بوده است. مو صلاح در حالی که به دنبال انتقام شکست فینال ۲۰۱۸ مقابل رئال خواهد بود، نشان داده که امشب «خون به پا خواهد شد»، اما باید خونسردی خود را حفظ کند و مانند «گاو خشمگین» به میدان نرود.

تیپ بازیکنان رئال‌ مادریدتیپ جنجالی بازیکنان رئال‌ مادرید

لیورپول به خوبی می‌داند که رئال در رقابت‌های امسال اغلب پیروزی را از «آرواره‌ها»ی شکست بیرون آورده است. هر دو تیم امیدوارند که بازی امشب در پاریس برای‌شان مانند «شوالیه تاریکی» نباشد.

پیروزی رئالی ها در لیگ قهرمانان اروپا

امشب کوچه پس کوچه‌های پاریس در تصرف دیوانگان فوتبال بود. هزاران رئالی و لیورپولی،‌ حتی بدون اینکه بلیت ورود به ورزشگاه را داشته باشند راهی فرانسه شده بودند تا در شور وصف‌ناپذیر فینال لیگ قهرمانان اروپا سهیم باشند.

گروهی از همین هواداران، ساعت منتهی به فینال را به جنجالی ترین، ساعت فوتبالی این فصل فوتبال اروپا تبدیل کردند؛ فینال لیورپول–رئال مادرید به دلیل هجوم تعداد زیادی از هواداران بدون بلیت به ورزشگاه با ۳۷ دقیقه تاخیر شروع شد.

امشب وقتی کلمنت تورپین در سوت پایان بازی دمید، رئالی ها طرف خوشحال بودند؛ آنها با تک گل وینی جونیور و در حالی که کورتووا، یک تنه ستاره بی چون و چرای زمین بود، از سد لیورپول گذشتند تا چهاردهمین قهرمانی تاریخ را جشن بگیرند. کارلتو آنچلوتی هم با این قهرمانی در بین مربیان UCL دست نیافتی شد.

خهبر ورزشی , ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس