سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پایان مردان آهنین ۱۴۰۳ با قهرمانی رضا قیطاسی قویترین مرد ایران

تاریخ نشر :سه‌شنبه 09 آوریل 2024 اشتراک:
رضا قیطاسی تازه ترین ها از دنیای ورزش
قهرمان مسابقه مردان آهنین 1403 در ایران مشخص شد و رضا قیطاسی ورزشکار 165 کلیویی اهل همدان موفق شد عنوان نخست این دوره از مسابقات را کسب کند و این مسابقات از شبکه سه و شبکه ورزش سیما پخش شده است.

مسابقات مردان آهنینی در ایران با قهرمانی ورزشکار جوان کبودراهنگی در کیش به کار خود پایان داده است. در ادامه تصاویری از رضا قیطاسی قویترین مردان را در پرشین وی مشاهده کنید.

رضا قیطاسی قویترین مردان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، با تلاش و رایزنی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، تلاش ها و حمایت کمیته قویترین مردان و همکاری سازمان صداوسیما، مسابقه تلویزیونی مردان آهنین بعد از ۶ سال بار دیگر روی آنتن تلویزیون رفت.

این مسابقه که در جزیره کیش ضبط شده بود، در ایام نوروز و شب های ماه مبارک رمضان از شبکه سه و شبکه ورزش سیما پخش شد و مورد استقبال علاقه مندان به ورزش و مردمی که با این برنامه خاطره های زیادی داشتند، قرار گرفت.

شب گذشته قسمت پانزدهم و پایانی برنامه مردان آهنین روی آنتن رفت و در نهایت رضا قیطاسی موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

رده بندی نهایی فینالیست های مردان آهنین به شرح زیر است:

۱- رضا قیطاسی

۲- علی اکبر جعفری

۳- علی فاضلی

۴- محمدرضا تازه رو

۵- امیر سهرابی

۶- مالک جعفری

۷- میلاد عباس آبادی

۸- محسن مسن آبادی

رضا قیطاسی قویترین مردانرضا قیطاسی قویترین مردان ایران

قوی‌ترین مرد آهنین ایران در سال ۱۴۰۳

استان همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان در مراسمی از رضا قیطاسی قویترین مرد ایران و جهان قدردانی کرد.

قاسمی‌فرزاد در این مراسم با بیان اینکه رضا قیطاسی مایه مباهات ورزش همدان است، گفت: قیطاسی از قهرمانان جهانی، آسیایی و ملی کشورمان بوده که توانسته برای کشورمان و استان همدان در مسابقات مختلف افتخارآفرینی کند.

استاندار همدان افزود: باعث افتخار بنده است که امروز در جمع خانواده پر افتخار بدنسازی و پرورش اندام استان همدان قرار دارم و با تمام توان در کنار ورزش استان خواهم بود.

رضا قیطاسی قویترین مردانمحراب فاطمی و رضا قیطاسی

وی با بیان اینکه این افتخارات نتایج تلاش ورزشکاران است، خاطرنشان کرد: در رشته بدنسازی و پرورش اندام ورزشکار با تلاش مداوم و با هزینه‌های شخصی افتخارآفرینی می‌کند اما دستگاه ورزش و مدیریت ارشد استان از هرگونه حمایتی دریغ نخواهد کرد.

رضا قیطاسی قویترین مردان آهنین جهان

رضا قیطاسی، ورزشکار تنومند کبودراهنگی پرچمدار ورزش‌های قدرتی کشور بوده که همواره در مسابقات ملی و فراملی خوش درخشیده است.

این پهلوان و قهرمان ۳۶ ساله با اخلاق کبودراهنگی در هفته گذشته نیز با شرکت در هیجدهمین دوره مسابقات قوی‌ترین مردان کشور که در سالن شهید چمران تهران برگزار شد، در پایان دو روز رقابت سخت و طاقت‌ فرسای ورزشکاران‌ در دسته ۱۰۵ کیلوگرم موفق به کسب رتبه نخست و قهرمانی این مسابقات شده و عنوان قوی‌ترین مرد ایران در سال ۱۴۰۲ را از آن خود کرد.

در هجدهمین دوره مسابقات قوی‌ترین مردان کشور از تمام استان‌ ها نماینده‌ای حضور داشت و ۴۸ نفر ورزشکار سنگین وزن در این مسابقه شرکت کرده بودند.

خبرانلاین , ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس