سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دیدار علی دایی با یک استقلالی در گران‌ ترین محله آمریکا

تاریخ نشر :دوشنبه 08 آوریل 2024 اشتراک:
علی دایی تازه ترین ها از دنیای ورزش
علی دایی شهریار فوتبال ایران در جریان سفر تعطیلات عیدش در امریکا بعد از دیدار با نعیم سعداوی این بار در بورلی‌ هیلز گران ترین محله آمریکا با بهشاد یاورزاده هافبک سابق استقلال که زمانی در تیم راه آهن با وی بوده دیدار داشته است.

اسطوره فوتبال کشورمان این روزها همراه خانواده اش خارج از کشور می باشد و به تازگی تصاویری از وی در کنار چهره های مشهور فوتبالیس در فضای مجازی منتشر می شود. در ادامه عکس علی دایی در آمریکا را در پرشین وی مشاهده کنید.

عکس علی دایی در آمریکا

علی دایی در جریان سفر اخیر خود به کشور آمریکا، با بازیکن اسبق استقلال دیدار داشت. وی در تعطیلات نوروزی به کشور آمریکا سفر کرد و این روزها همراه با خانواده‌ اش در این کشور به سر می‌ برد.

شهریار فوتبال ایران در جریان این سفر در بورلی‌ هیلز با بهشاد یاورزاده، هافبک اسبق استقلال هم دیدار داشت. یاورزاده در راه‌ آهن زیر نظر علی دایی به میدان رفته بود.

تعارف استقلال به سرمربی پرسپولیسی

خبرورزشی هجدهم فروردین سال ۹۹ با انتشار یک گزارش اختصاصی به ماجرای مذاکره برخی مدیران باشگاه استقلال با علی دایی پرداخت. اتفاقی که در اواخر دهه ۸۰ شمسی به وقوع پیوست.

عکس علی دایی در آمریکاعکس علی دایی در آمریکا با بهشاد یاورزاده

در آن مقطع اختلاف میان محمد رویانیان و علی دایی اوج گرفته بود و جالب اینجاست که مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس خودش طی مصاحبه‌ای مدعی شد نیمکت این تیم را به امیر قلعه‌نویی تعارف زده بود و می‌خواست سرمربی اسبق استقلال را پرسپولیسی کند!

البته این مذاکره بیشتر در حد یک تعارف بود و هرگز جدی نشد اما در طرف مقابل، هنگامی که علی دایی با کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس اختلاف داشت و استقلال نیز در سالیان پایانی دهه ۸۰ شمسی طی مقطعی خوب نتیجه نمی‌ گرفت، پروسه مذاکره با او توسط استقلالی‌ ها کلید خورد و ظاهرا علی فتح‌ الله‌ زاده و علی نظری‌ جویباری پیگیر بودند تا این اسطوره پرسپولیس و تیم ملی را به استقلال بیاورند!

از قرار معلوم مذاکرات به مراحل پایانی رسید و بر سر برخی جزئیات نیز توافق شده بود اما علی دایی در حالی که فقط یک قدم با نیمکت استقلال فاصله داشت، ناگهان ترجیح داد قضیه را منتفی کند و استقلالی نشود.

عکس علی دایی در آمریکانعیم سعداوی و علی دایی

دورهمی و عکس علی دایی در آمریکا

علی دایی در تعطیلات عید نوروز راهی آمریکا شده بود و هنوز در این کشور حضور دارد. او اخیرا با نعیم سعداوی، مدافع ساسبق تیم ملی و پرسپولیس در آمریکا دیدار داشته و تصویر آن در فضای مجازی منتشر شده است.

شهریار فوتبال ایران و سعداوی در تیم ملی ۱۹۹۸ کنار هم به میدان رفتند و از آن زمان ارتباط خوبی با یکدیگر دارند.

گفتنی است شهریار فوتبال ایران در مصاحبه‌ های یکی دو سال اخیر خود نیز بار‌ها اعلام کرده است علاقه‌ای به مربیگری و فعالیت در فوتبال نداشته و تمایل دارد در کنار خانواده‌ اش باشد و به کار‌های شخصی خودش رسیدگی کند.

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس