سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جشن سیدحسین حسینی کاپیتان استقلال برای تولد پسرش

تاریخ نشر :شنبه 13 آوریل 2024 اشتراک:
سیدحسین حسینی تازه ترین ها از دنیای ورزش
سیدحسین حسینی کاپیتان محبوب استقلالی ها به بهانه تولد فرزند جدیدش در بازی مقابل تیم آلومینیوم اراک انجام داد و خبر از به دنیا آمدن دومین فرزندش که پسر می باشد داده است و او همیشه علاقه خاصی به دخترش مانلی دارد.

کاپیتان و دروازه بان استقلالی ها در بازی این تیم مقابل آلومینیوم اراک خوش درخشید و توانست صدر نشینی خود را حفظ کند. در ادامه خوشحالی کاپیتان و جشن تولد پسر حسین حسینی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد پسر حسین حسینی

استقلال در یک بازی سخت و نفس‌گیر در هفته بیست و سوم لیگ برتر با برتری یک بر صفر مقابل آلومینیوم صدرنشین باقی‌ماند و سه امتیاز مهم را از یک دیدار خارج از خانه به دست آورد.

قایق پایانی بازی با آلومینیوم لحظات سختی برای استقلالی‌ها بود و حملات دامنه‌دار بازیکنان آلومینیوم سه امتیاز مهم آن‌ها را به خطر انداخته بود و در ثانیه‌های پایانی مسابقه ضربه سر رضا جبیره به شکلی خطرناک از کنار دروازه آبی‌ها به بیرون رفت تا آنها پس از سوت پایان از کسب این سه امتیاز خوشحال باشند!

پس از پایان این رقابت، سید حسین حسینی، سنگربان استقلالی ها، به بهانه فرزند جدیدش خوشحالی خاصی انجام داد. حسینی که یک فرزند دختر هم داشت، این بار صاحب یک پسر شده است.

تولد پسر حسین حسینیخوشحالی حسین حسینی

قول کاپیتان استقلال برای قهرمانی

سیدحسین حسینی، کاپیتان استقلال، پس از پیروزی برابر آلومینیوم گفت: یک بازی خیلی سختی داشتیم و این را نیز از قبل می دانستیم. آمده بودیم که هفته قبل جبران کنیم که خدا را شکر توانستیم به سه امتیاز مهم برسیم.

کاپیتان استقلال در مورد احتمال قهرمانی تیمش گفت: این قول را به شما می‌دهم که ما تا لحظه آخر برای هواداران می‌جنگیم و تنها هدف ما نیز خوشحال کردن دل این مردم است، چون آنها خیلی برای تیم زحمت کشیده‌اند.

ولی آقای هوادار بدان که این تیم را نمی‌خواهند. چند سال پیش فکر می‌کنم یک هوادار بود که مصاحبه کرد و گفت این تیم را نمی‌خواهند. دمش گرم! درود به شرفش که حرف درست را آن آقا زد. این تیم را نمی‌خواهند. دیگر به خدا نمی‌دانیم چه کار کنیم. فکر کنم بعضی از تلاش‌ها بیهوده است، بیهوده!

تولد پسر حسین حسینیحسین حسینی

خبر تولد پسر حسین حسینی

سیدحسین حسینی سنگربان و کاپیتان استقلالی ها به بهانه فرزند جدیدش خوشحالی خاصی در بازی مقابل ملوان انجام داده است.

حسینی در این فصل سیزده کلین‌شیت انجام داده و در این مسابقه به دنبال چهاردهمین کلین‌ شیت خود خواهد بود، البته او امروز کار راحتی مقابل آلومینیوم نخواهد داشت، بازیکنان آلومینیوم هفته گذشته مقابل تراکتور در یادگار موفق به گلزنی شدند و رقیب اصلی حسینی در جدول کلین‌شیت را تسلیم کردند و در این بازی خانگی به دنبال گلزنی خواهند بود.

کاپیتان آبی‌ها در هفته‌های پایانی لیگ برتر نقش ویژه‌ای در نتایج این تیم خواهد داشت و همان طور که در طول فصل نمایش خوبی داشته در این هفته‌ های حساس درخشش او شانس پیروزی استقلال را افزایش خواهد داد.

خبر آنلاین , ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس