چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پایان رابطه عاشقانه زهرا گونش و نامزدش فوتبالیست معروف

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 04 آوریل 2024 اشتراک:
زهرا گونش تازه ترین ها از دنیای ورزش
زهرا گونش ستاره مشهور تیم ملی والیبال ترکیه که در میان پردرآمدترین والیبالیست‌ های جهان قرار دارد بعد از چند ماه رابطه عاشقانه با یک فوتبالیست به نام برکه اوزر دروازه‌ بان ایوپ اسپور از او جدا شده و هر دو اعلام کرده اند که وقت کافی برای با هم بودن ندارند.

دختر ملی پوش والیبال ترکیه که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد به تازگی رابطه عاشقانه خود را با دروازه بان ایوپ اسپور تمام کرده است و این خبر را اعلام کرده است. در ادامه عکس های از زهرا گونش و نامزدش را در پرشین وی مشاهده کنید.

زهرا گونش و نامزدش

زهرا گونش ملی‌پوش والیبال ترکیه که با برکه اوزر دروازه‌بان ایوپ اسپور رابطه داشت، سرانجام پس از گذشت حدود ۶ ماه قطع رابطه کردند.

در گزارش خبرورزشی آمده است: دلیل جدایی این دو چهره مشهور ورزش ترکیه سرعت زیاد و برنامه‌های فشرده شغلی اعلام شده چرا که هر دوی آن‌ها نمی‌توانستند زمان کافی را برای روابط خود اختصاص دهند.

بر اساس ادعای مهمت اوستونداغ، نویسنده روزنامه حریت، زهرا گونش و برکه اوزر تصمیم گرفته‌اند بیش‌تر روی حرفه خود تمرکز کنند.

این خبرنگار در خصوص جدایی گونش و اوزر نوشت: این دو ورزشکار موفق تصمیم گرفتند تمام توان خود را صرف تمرینات و مسابقات پیش رو کنند تا در رشته‌های والیبال و فوتبال بیش از پیش بالا بروند.

خبر جدایی زهرا گونش و برکه اوزر هواداران هر دو ورزشکار را ناراحت کرد. بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار این خبر ابراز ناراحتی کردند.

زهرا گونش و نامزدشزهرا گونش و نامزدش

دختر مشهور والیبال ترکیه

نام زهرا گونش (Zehra Güneş) بازیکن موفق تیم ملی والیبال زنان ترکیه و Vakıfbank اخیر به دلیل  با ثروت خودباردیگر بر سر زبان‌ها افتاده است. ستاره والیبال ترکیه هم اکنون در میان ۱۰ بازیکن والیبال که بیشترین درآمد را دارند، معرفی شده است. گونش ۲۴ ساله حالا نه نه تنها در عرصه ورزش، بلکه در دنیای مالی نیز با ترکیب زیبایی و استعداد خود توجه‌ها را جلب می‌کند.

گونش که به خاطر عملکردش در پست میانی در سطح جهانی شناخته شده است، فصل گذشته نقش مهمی در کسب ۵ عنوان قهرمانی با VakıfBank داشت و در این فصل توانست با تیم ملی به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسد.

حالا دستاوردهای او درآمد سالانه ۴ میلیون دلاری را برایش به ارمغان آورده است. این لیست از دستاوردها به نام زهرا گونش او را به رتبه چهاردهم در میان پردرآمدترین والیبالیست‌های جهان رساند.

زهرا گونش و نامزدشزهرا گونش

جدایی زهرا گونش و نامزدش

پایان رابطه عاشقانه زهرا گونش ملی‌پوش والیبال ترکیه و دروازه‌بان ایوپ اسپور تعجب دنبال‌کنندگانشان را برانگیخت.

گفتنی است زهرا گونش در پست بازیکن وسط بازی می کند. بازیکنان وسط نزدیک ترین بازیکنان به تور هستند و به طور کلی در مهار و حمله موثر هستند.

او در این پست هم از نظر دفاع و هم در حمله بسیار موفق است. زهرا گونش به لطف قد و قدرت پرش خود مانعی موثر در برابر مهاجمان رقیب ایجاد می کند. او در عین حال با ضربات تند و سریع خود دفاع حریف را در شرایط سختی قرار می دهد.

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس