یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تصویری از گشت‌وگذار خانوادگی هادی چوپان به همراه یک عقاب!

تاریخ نشر :شنبه 06 آوریل 2024 اشتراک:
هادی چوپان تازه ترین ها از دنیای ورزش
هادی چوپان قهرمان آرنولدکلاسیک آمریکا و انگلیس به تازگی بعد از دو قهرمانی ارزشمند به کشور بازگشته و تصویری از گشت و گذار خود به همراه همسر و فرزندانش در استوری اینستاگرامش منتشر کرده و یک عقاب در تصویری خانوادگی اش خودنمایی می کند.

قهرمان بندسازی کشورمان که در جهان نامی برای خود دست و پا کرده به همراه همسر و فرزندانش در گشت و گذار می باشد و تصویری در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه تصویری از هادی چوپان و خانواده اش را در پرشین وی مشاهده کنید.

هادی چوپان و خانواده اش

به تازگی عکسی از هادی چوپان با همسر و فرزندانش منتشر شده است که در این عکس هادی چوپان در کنار یک عقاب است.

هادی چوپان، قهرمان بدنسازی جهان، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکسی از خانواده اش به همراه یک عقاب بر روی دست دخترش منتشر کرده است.

چوپان اخیرا در ۲ مسابقه آرنولدکلاسیک آمریکا و انگلیس موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و در مسترالمپیا هم عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.

هادی چوپان و خانواده اشهادی چوپان و خانواده اش با یک عقاب

جایزه قهرمان بدنسازی جهان

هادی چوپان سال قبل با نایب قهرمانی در مسترالمپیا ۲۰۲۳ جایزه ۱۵۰ هزار دلاری را دریافت کرد و دستش از جایزه ۴۰۰ هزار دلاری کوتاه ماند. گرگ پارسی با قهرمانی در آرنولدکلاسیک آمریکا جایزه ۳۰۰ هزار دلاری را از دست آرنولد دریافت کرد. البته که به گفته آرنولد از سال بعد جایزه قهرمان این رقابت ۵۰۰ هزار دلار خواهد بود.

او در آخرین رقابت خود در سال ۱۴۰۲ روی استیج بیرمنگام در آرنولدکلاسیک انگلیس حاضر شد و بازهم با قهرمانی کارش‌ را به پایان رساند و این بار ۱۵۰ هزار دلار گرفت. در این چوپان یک جایزه ۱۰ هزار دلاری هم در آرنولدکلاسیک آمریکا به عنوان بهترین بدن عضلانی مسابقات دریافت کرد.

هادی چوپان و خانواده اشهمسر و فرزندان هادی چوپان

عکس هادی چوپان و خانواده اش

هادی چوپان بدنساز سرشناس ایرانی و قهرمان مستر المپیا ۲۰۲۲ بعد از حضور نسبتا بلندمدت در آمریکا، به خاورمیانه بازگشته و هم اکنون در دبی حضور دارد.

حضور هادی چوپان در دبی به فرصتی تبدیل شده است که او پس از ماهها دوری از خانواده بتواند بار دیگر همسر و فرزندانش را ببیند. اخیرا در ۲ مسابقه آرنولدکلاسیک آمریکا و انگلیس موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

این فرصت برای گرگ پارسی وجود دارد تا در سال ۱۴۰۳ با قهرمانی در دو مسابقه مسترالمپیا و آرنولدکلاسیک آمریکا جوایزش را به مرز یک میلیون دلار نزدیک کند.

خبر آنلاین , ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
اکران فیلم کوچه ژاپنی ها
پدرام شریفی
نگار فروزنده
سحر گلدوست
النا آسا
شیراز گردی آذری جهرمی
کیش گردی مریم معصومی
میز عصرانه‌ مینا مختاری
بزرگسالی نبات استخری
دمبل زدن سوفیا دختر پرتوان منوچهر هادی و یکتا ناصر
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس