تست هوش تصویری | تفاوت ها را بیابید (۳۲)

مشاهده : 3603
تست هوش تصویری | تفاوت ها را بیابید (۳۲) اس ام ا س ، داستان ، معما
افراد با هوش و خلاق اگر می خواهید قابلیت ذهنی خود را مورد آزمایش قرار دهید پس این تست هوش تصویری را از دست ندهید و با ما همراه شوید

در این نوع تست هوش به نکته عکس ها دقت می کنید و نکات اختلاف تصاویر را پیدا می کنید و تفوت عکس ها را حدس می زنید از سری تست هوش تصویری تفاوت ها را بیابید ۳۲ را برای شما آماده کرده ایم امیدواریم مورد توجه دوست داران این نوع تست هوش تصویری قرا گیرد این تست هوش خیلی جالب و متفاوت می باشد در ادامه مطلب با ما همراه شوید و خود را محک بزنید تا قابلیت ذهنی خود را بدانید

تست هوش تصویری تفاوت ها را بیابید ۳۲

در این بخش یک تست هوش تصویری کاملا متفاوت و بسیار جالب در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم اگر مایل هستید ضریب هوشی تان را بدانید، می توانید تفاوت هایی که در این تصاویر وجود دارد را بیابید تا ذهن و هوش خود را محک بزنید. و ببینید چه تفاوت هایی بین عکس اول و دوم وجود دارد و ذهن خود را به چالش بکشید. در تست هوش تصویری اختلاف تصاویر را در شکل های زیر بیابید قطعه گمشده پازل ها یا تفاوت ها را در شکل های زیر را پیدا کنید:

تست هوش تصویری

تست هوش تصویری تفاوت ها را بیابید 32

تست هوش تصویری : تفاوت ها را بیابید

اختلاف تصویری شماره ۱

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

تست هوش تصویری تفاوت ها را بیابید 32

تست هوش تصویری : تفاوت ها را بیابید

اختلاف تصویری شماره ۲

حقایقی جالب درباره هوش و موفقیت بخوانید

مک کال اظهار کرد که ضریب هوشی تعیین کننده‌ی میزان موفقیت در مدرسه و (در مقیاس کمتر) در محیط و کار است، اما دلیل این نیست که آزمون IQ تمامی معیار های مرتبط با هوش را به صورت مستقل اندازه‌ گیری می‌ کند، بلکه دلیل، شباهت سیستم پاداش دهی مدرسه و محیط کار با این ‌آزمون‌ هاست؛ یعنی موفقیت در هر دوی این محیط‌ ها، نیازمند تفکر انتزاعی کلامیِ قوی و رِنج خاصی از دانسته ها است. این شباهت در محیط‌ های دیگر جامعه نیز وجود دارد.

اما با این حال، آزمون‌ های آی کیو توانایی سنجش تمامی مهارت‌ های ذهنی و معیار های شایستگی را ندارند و داشتن آی کیو بالا، تضمین ‌کننده‌ ی موفقیت فرد در عرصه‌ های مختلف زندگی نیست.

رابرت استرنبرگ (Robert Sternberg)، استاد توسعهی انسانی دانشگاه کورنل (Cornell)، در همین رابطه می‌ گوید:

افراد زیادی هستند که با وجود آی کیو نسبتا پایین، در زندگی موفق می‌ شوند و افراد زیادی هم وجود دارند که با داشتن آی کیو بالا، در زندگی موفق نیستند. موفقیت به فاکتور های مختلفی از جمله ثبات عاطفی، انگیزه و عقل سلیم (درک عام) وابسته است.

معیار IQ به دلیل محدودیت‌ هایش، منتقدان زیادی را در بین دانشمندان متوجه خود کرده و دیگر از جایگاه قبلی‌ اش در روانشناسی و آموزش و پرورش، برخوردار نیست؛ استرنبرگ در مصاحبه‌اش با لایو ساینس اشاره کرد که در رویکرد جدید مدارس، ضریب هوشی از اهمیت کمتری برخوردار است و برای ورود دانش آموزان به برنامه‌ های مخصوص افراد باهوش، استعداد ها و نمرات دانش‌ آموز، در کنار امتیاز IQ ، نقش مهمی را ایفا می‌ کنند.

جالبترین تست هوش تصویری تفاوت ها را بیابید ۳۲

پژوهشگران دیگری هم مانند جک نالییِری (Jack Naglieri)، استاد دانشگاه ویرجینیا و محقق اشد مرکز DCRC، خواستار منسوخ شدن آی کیو به عنوان معیار سنجش هوش هستند. نالییِری در همین رابطه می‌ گوید:

این قبیل آزمون‌ های مورد استفاده ما، مانند آزمون مِنسا، بیشتر از آنکه معیار سنجش هوش مطلق فرد که به عملکرد مغز او مربوط می‌شود، باشند، دانش فرد را اندازه می‌ گیرند؛ به نظر من این یک معیار گمراه‌ کننده است.

به اعتقاد نالییِری، در هوش بالای پاوار شکی نیست، اما کسب امتیاز ۱۶۲ به دلیل دانش گسترده پاوار در مباحثی چون ریاضیات و دایره لغات بوده است. نالییِری و همکارانش یک «سیستم ارزیابی شناختی» را طراحی کرده‌ اند که هوش افراد مختلف را از طریق مسائل وابسته به مهارت‌ های شناختی (به جای دانش و آگاهی) می‌ سنجند. هدف این دانشمندان از طراحی سیستم مذکور، اندازه‌ گیری توانایی افراد در کنترل منابع توجهی و حل منطقی مشکلات، مستقل از تجربیات ریاضی و یا دایره لغات، بوده است. به اعتقاد نالییِری:

افراد می‌ توانند باهوش و در عین حال فاقد آگاهی‌ های خاص باشند.

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

پاسخ تست هوش تصویری تفاوت ها را بیابید ۳۲

تست هوش تصویری تفاوت ها را بیابید 32

تست هوش تصویری : تفاوت ها را بیابید

پیدا کردن تفاوت های تست هوش تصویری ۱

تست هوش تصویری تفاوت ها را بیابید 32

تست هوش تصویری : تفاوت ها را بیابید

پیدا کردن تفاوت های تست هوش تصویری ۲

ابر تازه ها , رشت گیلان

2018-05-23 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی