مشاهده : 5545بیو گرافی و سبک زندگی افراد مشهورRSS

مریم سلطانی ؛ از اختلاف شدید مدیر شبکه با او تا کنار گذاشتن بازیگری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۲)

مریم سلطانی ؛ از اختلاف شدید مدیر شبکه با او تا کنار گذاشتن بازیگری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۲)چهره ها
مریم سلطانی بازیگر نه چندان دورِ سینما و تلویزیون است که چند سالی است از بازیگری فاصله گرفته. در این مطلب درباره زندگی این بازیگر ، علت دوری از بازیگری ، سختی های شغل جدید ، ول کردن رژیم غذایی و زمان بازگشت دوباره به دنیای هنر بیشتر بدانید.

مریم سلطانی بازیگر دوست داشتنی سال های نه چندان دور سینما و تلویزیون بود که ۶ سالی است بازیگری را کنار گذاشته و مدیریت سالن زیبایی شیمر را برعهده دارد و تا کنون سه شعبه از آن را افتتاح کرده است. در این شماره از سبک زندگی افراد مشهور درباره زندگی این بازیگر بیشتر بخوانید.

مریم سلطانی بازیگر سه در چهار

مریم سلطانی در روز ششم بهمن در تهران به دنیا آمد.
او به شدت تمام سال تولدش را مخفی کرده و کسی از سال تولدش خبر ندارد!

لیسانس مدیریت دارد.

مریم سلطانی

عکس مریم سلطانی

بیوگرافی مریم سلطانی

کارش در بازیگری را در کلاس های حمید سمندریان استارت زد
در همین هنگام برای بازی فیلم سینمایی انتظار در سال ۱۳۷۹ معرفی شد
و با سریال کلانتر ۱ در سال ۱۳۸۲ وارد دنیای تلویزیون شد.
یکی از بهترین نقش هایش در تلویزیون سریال سه در چهار به
کارگردانی مجید صالحی بود.

مریم سلطانی ؛ از اختلاف شدید مدیر شبکه با او تا کنار گذاشتن بازیگری| سبک زندگی افراد مشهور(312)

مریم سلطانی در سالن زیبایی شیمر

زندگینامه مریم سلطانی

به صورت حرفه ای ورزشی های شنا و بادی بیلدینگ را کار می کند.
چند سال است که به شکل موقت از دنیای بازیگری فاصله گرفته
و در حال حاضر چندین شعبه سالن آرایشگری دارد

آخرین حضورش در فیلم بچگی ات را فراموش نکن در سال ۱۳۹۰ بود.

با اینکه خودش آرایشگر است به شدت طرفدار سادگی است
و آرایش ها و مدهای چهره آرایی عجیب و غریب را نمی پسندد.

مریم سلطانی ؛ از اختلاف شدید مدیر شبکه با او تا کنار گذاشتن بازیگری| سبک زندگی افراد مشهور(312)

زندگی مریم سلطانی

مصاحبه با مریم سلطانی در رستوران فریبا نادری

دوستی شما از کِی شروع شد؟

یه سریالی داشتیم به کارگردانی آقای صلح میرزایی با هم آشنا تر شدیم و دوستیمون شروع شد.

مریم سلطانی

مریم سلطانی و فریبا نادری

فکر کنم ده سالی است که شمارا در تلویزیون و سینما نمیبینیم؟

ده سال نیست ولی شش سال است به جهت اینکه من یه شغل دومی برای خودم
شروع کردم که واقعا فکر می کردم که شغل دومه.
ولی انقدر کار سختی بود و در واقع کارِ خدماتی به نظرم
حتما باید سرِ کارت باشی و یه جورایی من و از محیط بازیگری دور کرد ولی
خوشبختانه تمام خوبای سینما پیش من میان و دلتنگی نمی کنم و می بینمشون.

خدارا شکر همه دوستای خودم و میبینم و احساس نمی کنم که از بازیگری
فاصله گرفتم و ان شالله بعد از یه تایمی بازی می کنم چون پیشنهاد به خصوص در چند ماهِ اخیر خیلی داشتم.

تصویری که از شما تو قاب تلویزیون تو یادِ ما هست با الان خیلی تفاوت کرده مخصوصا از نظر ظاهری …چی شده؟

از لحاظ ظاهری وقتی بازی نکردم خیلی رژیم و رعایت نکردم و ورزش را هم به دلیل مشغله کاری کم کردم . اگه بخوام باز اون مریم سلطانی بشم یه همت عالی می خواد که ۶ صبح از خواب بلند شم و ورزش کنم و بعد به کارم برسم.

مریم سلطانی

مریم سلطانی و پریناز ایزدیار

از لحاظ اقتصادی فکر کنم سالن زیبایی درامد خوبی داره که بازیگری و کنار گذاشتین؟

از لحاظ اقتصادی خب دردسرهاش هم زیاده و خب همینکه شبهاش برای خودمه ، شب کاری ندارم و شهرستان رفتن ندارم و … خیلی بهتره.

از لحاظ کاری گفتین که پیشنهاد داشتین؟

بله چند تا پیشنهاد داشتم و اتفاقا یکی از دوستانم اومد و گفت که
من بهشون گفتم که تو اصلا بازی نمی کنی…خب منم گفتم عزیزم میذاشتی خودم بگم!!! (خنده)
گفتم خودم بهشون همین حرف و زدم چون شرایط فعلا مهیا نیست
و درواقع پالادیوم به جهت اینکه برای خودش یه برند است و خیلی
از سالن دارها دوست داشتن اونجا سالن داشته باشن و خدا را شکر این توفیق نصیب من شده و قبل از اینکه حتی فودکورت اونجا راه بیافته من کارم و شروع کردم که خیلی خوب بود و یه طبقه گرفتم و دیدم مشتری هام زیاده و یه طبقه دیگه دارم میزنم و الان یه مقدار سرم شلوغه…و اگه سه تا شعبه نبود شاید می رسیدم .

مریم سلطانی

مریم سلطانی و گلاره عباسی

یکی از بهترین کارهایی که پخش شد که شما در اون بازی کردید سریال سه در چهار بود. خاطره ای از اون کار دارید؟

خاطره گفتن از کارهایی که پر بازیگره یه کلا سخته .
من و خانم لرستانی در واقع هر روز یه کم باهم درد دل می کردیم و یه جوری بود که باید همه سکانس ها را بودیم.
آقای صالحی هم که خودشون پر انرژی بودن و سه در چهار هم واقعا درخشید و هنوز هر عکسی حتی در رابطه با سالن میذارم همه پیام میدن و از سه در چهار صحبت می کنن!

به نظر شما کارهای مناسبتی الان به کیفیت گذشته هست؟

امیدوارم دوستان ازم ناراحت نشن ولی من واقعا نمی رسم کارهارا ببینم .
من صبح ۹ که میرم سرِ کار میرم ساعت ۸ بر می گردم و سعی می کنم به زندگیم برسم و واقعا وقت نمی کنم کار ها را ببینم.

مریم سلطانی

کفتگو با مریم سلطانی

شبکه های ماهواره ای می بینید؟

نه. اصلا

یکی از دلایلی که کار بازیگری را کنار گذاشتم دیدم که یه جورایی میشنیدم که مدیران شبکه (توهین به هیچکس نمی کنم) ولی با یه بازیگری کانکشن دارن یا ارتباط خانوادگی دارن یا همسرشون می گه که فلان آقا را بیار بازی کنه ، بچه شون می گه فلان خانم و بیار و یه جورایی باند و باند بازی شده بود و من یک مقدار احساس خطر کردم به جهت اینکه دوست نداشتم انتظار بکشم به من زنگ می زنن یا نمی زنن .

من کار بازی و دوست داشتم و زمانی که بازی می کردم دائم مشغول بودم و بیکاریم
شاید کلا یک هفته شده بود خدارا شکر و دائم سرِ کار بودم.
ولی یه ذره از این بی وفایی های سینما و تلویزیون …

مریم سلطانی

فریبا نادری و مریم سلطانی و سارا منجزی

آیا شد که سرِ کاری برید و قطعی باشه کار ولی به دلیل پارتی بازی به هم بخوره؟

بله یک مدیر شبکه ای بود ولی هر جا اسم من بود اسم من و خط می زدند
و من می گفتم چرا؟
و فقط تو یک شبکه خاص اسم من و خط می زدن و بعد ها هم دلیلش را آقای
اوجی به من گفتن.

حرف آخر؟

ممنونم از شما. من رستوران دلیجان و همینطور فریبا نادری و خیلی دوست دارم. امیدوارم همه بیان اینجا و این آرامشی و که من میام اینجا را ازش بگیرن.

2019-04-20 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۱) از کوچ نوید تا رستوران گردی شیلا و دکتر !چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۱) از کوچ نوید تا رستوران گردی شیلا و دکتر !
همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!
حسام منظور ؛ از بزرگی در تئاتر تا بازی در بانوی عمارت |سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۹)حسام منظور ؛ از بزرگی در تئاتر تا بازی در بانوی عمارت |سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۹)
حاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلمحاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلم
چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !
شب قدر هنرمندان | نوشته های هنرمندان برای شهادت حضرت علی (ع)شب قدر هنرمندان | نوشته های هنرمندان برای شهادت حضرت علی (ع)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!
مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)
بررسی تیپ و استایل هنرمندان و چهره های مشهور| از ست زیبای لیلا بلوکات تا ریش صدام حسینیِ مهراب قاسمخانی! (۲)بررسی تیپ و استایل هنرمندان و چهره های مشهور| از ست زیبای لیلا بلوکات تا ریش صدام حسینیِ مهراب قاسمخانی! (۲)
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!
شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!
مجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنیمجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنی
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!
کمند امیرسلیمانی ؛ از تجربه تلخ مهاجرت و آتلیه داری در دوبی تا سریال دادار| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۹)کمند امیرسلیمانی ؛ از تجربه تلخ مهاجرت و آتلیه داری در دوبی تا سریال دادار| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۹)
تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !
حسین مهری ؛ از شایعه ازدواج با ویدا جوان و بازیگر شدن با ۱۱۸ تا سریال حوالی پاییز| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۲)حسین مهری ؛ از شایعه ازدواج با ویدا جوان و بازیگر شدن با ۱۱۸ تا سریال حوالی پاییز| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۲)
سحر ولدبیگی ؛ از ازدواج غیابی تا سریال آرماندو!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۵)سحر ولدبیگی ؛ از ازدواج غیابی تا سریال آرماندو!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۵)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳۰) از عکس عاشقانه رونالدو و همسرش تا سعید معروف در خارج!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳۰) از عکس عاشقانه رونالدو و همسرش تا سعید معروف در خارج!
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی | از هدیه تهرانی تا بهنوش طباطبایی !(۲)مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی | از هدیه تهرانی تا بهنوش طباطبایی !(۲)