احمد مهرانفر و همسرش تا تولد امین شعرباف با احمد کاوری مبارک

اشتراک:
احمد مهرانفر و همسرش تا تولد امین شعرباف با احمد کاوری مبارک چهره ها
احمد مهرانفر و همسرش به وقت تولد با پسر سعید عرب تا تبریک های تولد امین شعرباف با احمد کاوری را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

مونا فائزپور  همسر آقای بازیگر با انتشار تصویری عاشقانه در کنار وی زادروز وی را تبریک گفته و نوشته بود که تولدت مبارکم مهرونی بابای نیکمون … در ادامه عکس های از استوری های جدید اینستاگرام با تصویری از احمد مهرانفر و همسرش به وقت تولد را در پرشین وی مشاهده کنید.

احمد مهرانفر و همسرش

احمد مهران فر متولد ۱۰ ام خرداد ماه سال ۱۳۵۴ در کاشان می باشد. وی کارشناسی بازیگری و کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دارد و از سال ۷۸ بازیگری را با حضور در تئاتر به صورت جدی آغاز کرده و به قول خودش در تئاتر جان کنده تا توانسته به مرور ایفاگر نقش‌ های کوتاه و به مرور صاحب نقش‌ های اصلی در سینما و تلویزیون باشد.

خیلی جاها شنیده فلانی بازیگر تئاتر است، چرا به عرصه تصویر آمده است؟ شنیده و ناراحت شده اما مقاومت کرده و ادامه داده تا به او اعتماد کرده‌ اند و به این جا رسیده است.

او شنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۷ با انتشار پستی جدید در صفحه شخصی اینستاگرامش، خبر ازدواج خود با مونا فائض پور بازیگر و مدل را به هوادارانش داد. این زوج یک پسر به نام نیک دارند.

احمد مهرانفر و همسرشاحمد مهرانفر و همسرش مونا

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مهران غفوریان ، سپیده خداوردی ، شیوا طاهری ، مونا فائزپور ، هلیا امامی ، معصومه کریمی ، مریم معصومی ، محسن کیایی ، فاطمیا بهارمست ، شهرام قائدی ، سعید عرب ، برزو ارجمند و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مهران غفوریانمهران غفوریان

سپیده خداوردیسپیده خداوردی و پسرش

شیوا طاهریشیوا طاهری

مونا فائزپورتبریک مونا فائزپور به امین شعرباف

هلیا امامیهلیا امامی

معصومه کریمیمعصومه کریمی

احمد مهرانفر و همسرش

مریم معصومیمریم معصومی

احمد مهرانفر و همسرشرز دختر محسن کیایی

احمد مهرانفر و همسرشفاطمیا بهارمست و دارا حیایی

احمد مهرانفر و همسرششهرام قائدی و احمد کاوری

احمد مهرانفر و همسرشسعید عرب
احمد مهرانفر و همسرشبرزو ارجمند

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی