پدر مینا دلشاد به وقت تولد با خواهرزاده علی ضیاء تا استایل نیوشا ضیغمی

اشتراک:
پدر مینا دلشاد به وقت تولد با خواهرزاده علی ضیاء تا استایل نیوشا ضیغمی چهره ها
تولد پدر مینا دلشاد با خواهرزاده علی ضیاء و محیا اسناوندی در مشهد تا استایل نیوشا ضیغمی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر سریال ستایش که با این مجموعه به اوج شهرت رسید تصاویری از خانواده اش را در اینستاگرامش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از جدید ترین استوری های اینستاگرام با تصویری از جشن تولد پدر مینا دلشاد را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد پدر مینا دلشاد

مینا دلشاد متولد ۶ خرداد ۱۳۷۰ در مشهد بازیگر جوان سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. نام پدرش جلال افشار و نام مادرش راضیه باغانی می باشد و یک خواهر به نام لیلا و یک برادر ناتنی دارد.

وی فارغ التحصیل فوق دیپلم پرستاری می باشد، فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و با سینما جلوی دوربین رفت سپس به تهران مهاجرت کرد و حالا در تلویزیون بازی می کند.

او نقش عزت در سریال “ستایش” تازه‌ ترین نقش‌ آفرینی این بازیگر جوان و خوش‌ آتیه است. عزت همسر حمید بود که در قسمت ماقبل آخر حمید گفت قصد دارد از او جدا شود تا با پری‌ سیما ازدواج کند اما پری‌ سیما کشته شد و حمید نیز راهی زندان شد. خانم بازیگر در این سریال با لهجه مشهدی صحبت کرد و توانایی خود در این زمینه را به رخ بینندگان کشید.

پدر مینا دلشادجشن تولد پدر مینا دلشاد

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از پژمان بازغی ، مهدیس توکلی ، نیما کرمی ، مینا دلشاد ، نیوشا ضیغمی ، مژده لواسانی ، محیا اسناوندی ، لاله مرزبان ، نسیم ا دبی ، نرگس محمدی ، شاهد احمدلو ، علی ضیاء و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

پژمان بازغیتبریک تولد پژمان بازغی به احمد مهرانفر

مهدیس توکلیمهدیس توکلی

پدر مینا دلشاد به وقت تولد با خواهرزاده علی ضیاء تا استایل نیوشا ضیغمینیما کرمی

نیوشا ضیغمینیوشا ضیغمی
مژده لواسانیمژده لواسانی
پدر مینا دلشادمادر و پدر مینا دلشاد
محیا اسناوندیمحیا اسناوندی

 

لاله مرزبانلاله مرزبان

پدر مینا دلشادنسیم ادبی

پدر مینا دلشادنرگس محمدی و امین زندگانی

پدر مینا دلشادشاهد احمدلو
پدر مینا دلشادخواهرزاده علی ضیاء

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی