پردیس پورعابدینی در روزهای آخر سال تا هانا دختر مهران غفوریان

اشتراک:
پردیس پورعابدینی در روزهای آخر سال تا هانا دختر مهران غفوریان چهره ها
از سلفی پردیس پورعابدینی در روزهای آخر سال و بازیگران سریال پلاک 13 تا هانا دختر مهران غفوریان را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر سریال آقازاده که این مجموعه سکوی پرتاب وی به عرصه سینما بوده تصویری از خود به مناسبت روزهای آخر سال را منتشر کرده است. در ادامه تصاویر اینستاگرام بازیگران با عکس پردیس پورعابدینی را در پرشین وی مشاهده کنید.

عکس پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی زاده ۲۲ فروردین ۱۳۷۹ در تهران وی باشد، وی بازیگر تئاتر و سینما است و تحصیلاتش تا مقطع دانشگاهی است، وی فعالیت خود را با تئاتر آغاز کرده است.

او با نمایشنامه «قصه ظهر جمعه» محمد مساوات به کارگردانی نسیم ا دبی وارد عرصه هنری شد. اولین کار حرفه ای وی بازی در سریال آقازاده است نقشی که بسیار توجه مخاطبان را به خود جلب کرده بود دختری به نام راضیه و یا مانلی است که با نیما بحری با بازی شاهکار و زیبای امیر آقایی همکاری می کند و در ادامه نقشه های خود عاشق حامد تهرانی با بازی سینا مهراد می شود.

بهرنگ توفیقی یک شب به دیدن نمایش قصه ظهر جمعه رفت، یک ماه بعد، از دفتر حامد عنقا و بهرنگ توفیقی با خانم بازیگر برای بازی در سریال آقازاده تماس گرفتند و خواستند تا برای تست برود و این گونه برای بازی در نقش راضیه انتخاب شد.

عکس پردیس پورعابدینیعکس پردیس پورعابدینی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از پردیس پورعابدینی ، ستاره حسینی ، پردیس احمدیه ، سولماز حصاری ، شهرام قائدی ، هلیا امامی ، پویا امینی ، سمیرا حسینی ، مهران غفوریان ، دانیال عبادی ، المیرا دهقانی ، الهام پاوه نژاد ، افسانه چهره‌ آزاد و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

ستاره حسینیستاره حسینی

 

پردیس احمدیهپردیس احمدیه
سولماز حصاریسولماز حصاری
شهرام قائدیشهرام قائدی
هلیا امامیهلیا امامی
پویا امینی پویا امینی

عکس پردیس پورعابدینی بازیگر سینما

سمیرا حسینیسمیرا حسینی و امیرعلی دانایی
عکس پردیس پورعابدینیهانا دختر مهران غفوریان
عکس پردیس پورعابدینیدانیال عبادی
عکس پردیس پورعابدینیالمیرا دهقانی
عکس پردیس پورعابدینیالهام پاوه نژاد و مینا جعفر زاده
عکس پردیس پورعابدینیافسانه چهره‌ آزاد در کنار همسرش

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی