چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

استایل بازیگران زن ایرانی با دامن از لیلا حاتمی تا شبنم مقدمی

اشتراک:
استایل بازیگران زن ایرانی چهره ها
چهره های مانند لیلا حاتم و نیکی کریمی و یا سارا بهرامی و شبنم مقدمی از دامن در پوشش های خود در جشنواره های داخلی و یا خارجی استفاده کرده اند.

برخی از چهره های مشهور کشورمان برای تیپ خود در فستیوال های داخلی و یا خارجی از دامن استفاده کرده اند. در ادامه تصاویری از متفاوت ترین استایل بازیگران زن ایرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

استایل بازیگران زن ایرانی

پوشش دامن برای زنان یکی از قدیمی ترین، کلاسیک‌ترین و البته دوست داشتنی‌ترین پوشش هاست. دامن‌ها مدل‌های بیشماری دارند؛ از کوتاه گرفته تا بلند، دنبال دار؛ راسته و… این قسمت از پوشش سخاوتمندانه به هر اندامی اجازه می‌دهد که در یکی از مدل های‌اش جا شود و زیبایی‌اش را به رخ بکشد.

بازیگران زن ایرانی هم در این سال‌ها نشان داده اند، با این پوشش می‌توانند حسابی جلب توجه کنند، خصوصا در جشنواره‌ها و مراسم خارج از کشور که آزادی پوشش وجود دارد. در ادامه به چند بازیگری که در استایل شان، دامن را جا داده اند، نگاهی انداخته ایم.

استایل بازیگران زن ایرانیدامن متفاوت ترین استایل بازیگران زن ایرانی

لیلایِ دامن‌کشان در جشنواره‌های خارجی

لیلا حاتمی که به عنوان بازیگر؛ مهمان، داور به جشنواره‌های زیادی در خارج از ایران دعوت می‌ شود، دامن‌ های زیادی را در این سال‌ ها در استایل خود داشته است.

استایل بازیگران زن ایرانیلیلای زیبای سینمای ایران با دامن

او که خلاقیت زیادی در لباس پوشیدن در این سال‌ها نشان داده؛ حتی به قیمت اینکه مورد پسند خیلی‌ها نباشد؛ به دلیل قد بلندی که دارد؛ دامن‌های کلوش و ماکسی زیادی را امتحان کرده است.

 

 چهره های مشهور سینما با دامن

البته که انتخاب اول او همیشه پیراهن‌های درخشان بوده است اما همین طور که می‌بینید؛ لیلای سینمای ایران با کمک استایلیست‌هایی که دارد، می‌تواند یک دامن بسیار کلاسیک نوک مدادی را در یک استایل منوکروم با کتی طوسی؛ بلند ست کند و با اینکه همان سبک مینیمالیستی‌اش را دارد اما به اندازه کافی درخشنده و جذاب باشد.

استایل بازیگران زن ایرانیلیلا حاتمی

دامنِ عروس سینمای ایران

نیکی کریمی که دهه شصتی‌ها او را با بازی در فیلم عروس به یاد می‌آورند اما جدیدتر‌ها او را در نقش خانم کارگردان میانسالی می‌شناسند که بیشتر از همه لباس‌های رسمی و زنانه می‌پوشید.

استایل بازیگران زن ایرانینیکی کریمی

وی هم بارها در جشنواره‌های خارجی با کت و دامن، روی فرش قرمز رفته است. دامن بلند و آهار دار رنگی و حتی دامن بسیار کوتاه مشکی.

استایل بازیگران زن ایرانیتیپ متفاوت نیکی کریمی

یکی از ترفندهای پوشیدن کت و دامن و یا بلوز دامن اگر باهمدیگر ست نباشند و یا نخواهیم یکدستی رنگ را رعایت کنیم؛ این است که یا پوشش بالاتنه با طرح‌ های زیاد و شلوغ داشته باشیم و یا دامن‌ مان را این طور انتخاب کنیم.

نیکی کریمینیکی کریمی

استایل بازیگران زن ایرانی در خارج از کشور

پوشیدن بلوز / کت و دامنی که هر دو طرح دارند، خصوصا طرح‌های بزرگ و شلوغ ما را درشت اندام‌تر نشان می‌دهند.

 

دامن‌های طرح دار و رنگی و کوتاه و همچنین پفی هم می‌توانند قد را از آنچه هست کوتاه‌تر نشان دهند، انقاقی که برای ساره بهرامی هم حتی افتاده است.

سارا بهرامیسارا بهرامی

بهرام و تیپ‌های شاد و متفاوت

پانته آ بهرام، بازیگری نیست که استایل‌های مورد توجهی در این سال‌ها از خودش به نمایش گذاشته باشد، او که در دنیای بازیگری یکی از موفق‌ترین هاست، روی فرش قرمز‌ها یکی از بازیگران خانمی است که استایل شخصی خودش را دارد.

پانته آ بهرامپانته آ بهرام

وی هم با دامن طرح هندی و شلوغ خود اما همان ترفند نیمه‌ای خلوت و نیمه‌ای پر نقش را رعایت کرده است. او شاید اگر از کیف شانه‌ای با بند بلند که البته با یکی از رنگ‌های دامنش هماهنگی دارد؛ صرفنظر می‌کرد و کیف مشکی کوچک و بدون‌بندی را انتخاب می‌کرد، حالا می‌شد درباره استایلش کمی بیشتر حرف زد.

سحردولتشاهی اسپورت پوشی با طعم کلاسیک

او یکی از بازیگرانی است که بیشتر ترجیح داده تیپ‌های اسپرت بزند تا رسمی. او خودش را در دایره محدودی از مدل و رنگ قرار نداده اما همین پس زمینه ذهنی به او یک استایل ثابت بخشیده است.

سحر دولتشاهیسحر دولتشاهی

 

سحر در یکی از مراسم اکران فیلم دامن زرد درخشانی را با کت لی و بلوزی سفید پوشید که خیلی‌ها او را با لباس بلیک لایولی مقایسه کردند و گفتند سحر از او الگو برداشته است؛ در حالیکه بلیک یک پیراهن زرد و روی آن یک کت لی پوشیده بود.

متفاوت ترین استایل بازیگران زن ایرانی

او در جشنواره فیلم و زمانی هم که جایزه گرفت یک دامن کوتاه و راسته به رنگ سرمه‌ای با کت و جلیقه‌ای قرمز رنگ پوشید.

 
شبنم مقدمی؛ همیشه سنگین و نه همیشه رنگین

وی بازیگری است که بیشتر وقت‌ ها لباس‌ های رسمی می‌ پوشد و کمتر با لباس اسپرت دیده شده؛ از راسته دامن‌ پوشان و درست‌ تر بگوییم کت و دامن‌ پوشان است.

شبنم مقدمیشبنم مقدمی

او که در اکثر مواقع رنگ مشکی را برای استایل خودش ترجیح می‌ دهد؛ با پوشیدن دامن به این سادگی؛ ظرافتی زنانه می‌ بخشد.

برترین ها , چی بپوشم

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس