سه شنبه, ۱۶ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تیپ خاص بازیگران در جشن نفس از هوتن شکیبا تا شهرزاد کمال زاده

اشتراک:
بازیگران در جشن نفس چهره ها
برخی از چهره های مشهور کشورمان از جمله هوتن شکیبا , سهیل مستجابیان , هومن حاجی عبداللهی , مهراوه شریفی نیا , روزبه حصاری , نفیسه روشن , الهه رضایی , فلور نظری , شهرزاد کمال زاده و ... در جشن نفس حضور یافتند.

جمعی از چهره های مشهور کشورمان در بیستمین مراسم ایران دیار نفس برگزار شده و هنرپیشه های مشهوری در این مراسم حضور یافته اند. در ادامه تصاویر و حواشی بازیگران در جشن نفس را در پرشین وی مشاهده کنید.

بازیگران در جشن نفس

بیستمین مراسم ایران دیار نفس(جشن نفس) با حضور برخی از چهره های هنری برگزار شد.

از تاریخ ۲۵ لغایت ۳۱ اردیبهشت در سراسر کشور و با همکاری انجمن اهدای عضو ایرانیان، صدا و سیما، معاونت مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان‌‎های مرتبط شهرداری تهران و کلانشهرهای ایران برگزار می‌شود.

“یکی بود، هنوزم هست” کلیدی‌ترین شعار پویش کشوری “ایران، دیار نفس” است تا به مدت یک هفته در کشور حال و هوای معنویت فرایند اهدای عضو با محوریت فرهنگ ایثار و نوعدوستی ایجاد شود.

بازیگران در جشن نفسهوتن شکیبا با سهیل مستجابیان و هومن حاجی عبدالهی
بازیگران در جشن نفسفلور نظری و نفیسه روشن

این پروژه ملی در راستای نهادینه‌سازی هر چه بیشتر فرهنگ اهدای عضو در جامعه و با اهداف یادبود جانبخشان اهداکننده عضو، تقدیر از نوعدوستی و بخشندگی خانواده‌ های آن‌ ها، ارتقای آگاهی جامعه در مورد چرخه‌ی اهدای عضو در ایران و غیرقابل برگشت بودن پدیده‌ی مرگ مغزی، تشکر از تیم‌ های تخصصی اهدا و پیوند اعضا و مسئولان ذیربط کشور و هم چنین قدردانی از سفیران و نام‌ آوران و حامیان همیشگی این فرایند انسان‌ دوستانه برگزار می‌ شود.

بازیگران در جشن نفسمهراوه شریفی نیا
بازیگران در جشن نفسبازیگران در جشن نفس

پویش ایران دیار نفس

پویش کشوری “ایران، دیار نفس” تلاش می کند با فرهنگ‌سازی مناسب به هموطنان نیازمند پیوند، کیفیت زندگی بالاتری را هدیه کند، لذا نباید فراموش کرد، زمان رضایت به اهدای عضو نیز از معیارهای بسیار مهم این فرایند است؛ چرا که روز به روز و ساعت به ساعت، از تعداد و کیفیت اعضا و نسوج قابل پیوند، کاسته می‌شود.

بازیگران در جشن نفسهوتن شکیبا
بازیگران در جشن نفسهومن حاجی عبدالهی

لازم به ذکر است که سالانه به دلیل عدم رضایت خانواده‌های افراد مرگ مغزی به اهدای عضو، بیش از ۷.۰۰۰ عضو پیوندی رهسپار خاک می‌شوند و این در حالی است که از ۲۵.۰۰۰ بیمار نیازمند پیوند عضو در لیست‌ های انتظار کشور، روزانه ۷ تا ۱۰ نفر (هر ۲ تا ۳ ساعت یک نفر) و یا به عبارتی سالانه ۳.۰۰۰ نفر جان خود را از دست می‌دهند و اصلی‌ترین عامل در خاکسپاری این اعضای با ارزش و عدم رضایت خانواده‌ها، آگاهی نداشتن کامل جامعه از قطعی بودن مرگ مغزی است.

مهراوه شریفی نیامهراوه شریفی نیا
روزبه حصاریروزبه حصاری

بازیگران در جشن نفس

بازدید اعضا کمیته مسئولیت اجتماعی کمیته ملی المپیک و قهرمان های ورزشی از بخش پیوند قلب کودکان شهید رجایی به مناسبت هفته اهدای عضو ….

بیتا سحرخیزبیتا سحرخیز

به گزارش روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان ، روز سه شنبه دوم خرداد ماه ۱۴۰۲ وحید شمسایی ، محمد انصاری ، میترا نوری و احسان حداوند به مناسبت گرامیداشت هفته اهدای عضو در بیمارستان قلب شهید رجایی حاضر شدند و از بخش پیوند قلب کودکان بازدید کردند.

بهرنگ علویبهرنگ علوی

گفتنی است بیستمین مراسم ایران دیار نفس (جشن نفس) با حضور برخی از چهره های هنری برگزار شد و هوتن شکیبا , سهیل مستجابیان , هومن حاجی عبداللهی , مهراوه شریفی نیا , روزبه حصاری , نفیسه روشن , الهه رضایی , فلور نظری , شهرزاد کمال زاده و … در اراضی عباس‌ آباد برگزار شد.

شهرزاد کمال زادهشهرزاد کمال زاده
الهه رضاییالهه رضایی و نفیسه روشن
سهیل مستجابیانسهیل مستجابیان
هوتن شکیبااستایل هوتن شکیبا

انجمن اهدای عضو ایران , اینستاگرام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس