جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

بازیگران سرگیجه و همسرانشان از هومن سیدی تا مریم شیرازی

اشتراک:
بازیگران سرگیجه و همسرانشان چهره ها
سرال سرگیجه کار جدید بهرنگ توفیقی بعد از سریال های آقازاده و پدر می باشد و چهره های جوانی در این سریال هنرنمایی می کنند. در ادامه ان مطلب تصاویری دیدنی از بازیگران سرگیجه و همسرانشان را می بینید.

سریال جدید سرگیجه به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌ کنندگی مهدی بدرلو از شبکه نمایش خانگی در حال پخش می باشد و به همین بهانه تصاویری جالب از بازیگران سرگیجه و همسرانشان را در پرشین وی مشاهده می کنید.

بازیگران سرگیجه و همسرانشان

سریال «سرگیجه» محصول تازۀ شبکۀ نمایش خانگی است که از ۲۶ دی‌ماه پخش هفتگی آن آغاز شده است. اولین چیزی که در مورد این سریال جلب توجه می‌کند بازیگران مشهور آن هستند؛ از حامد بهداد و هادی حجازی‌فر تا رعنا آزادی‌ور و هومن سیدی و چهره‌های شناخته شدۀ دیگر. نویسندگی این سریال را محمد منعم و همایون حجازی به عهده دارند و کارگردان آن هم بهرنگ توفیقی است.

داستان در قسمت اول بیشتر حول محور شخصیت پیمان (با بازی بهداد) می‌چرخد. در این قسمت بعد از یک مقدمۀ نسبتا مرموز که احتمالا در قسمت‌های بعدی مفهوم آن را بیشتر متوجه خواهیم شد، ماجرای اصلی آغاز می‌شود.

پیمان در شرکت متعلق به دوستش کامران (با بازی حجازی فر) که روابط خانوادگی خیلی نزدیکی دارند سرمایه گذاری کرده است. اما شرکت کامران دچار مشکل بزرگی شده است.

بازیگران سرگیجه و همسرانشانبازیگران سرگیجه و همسرانشان

یک نفر کیف پول الکترونیک آ‌ن‌ها را حک کرده و سرمایۀ عظیمی را به سرقت برده است. خیلی زود پیمان متوجه ماجرا می‌شود و می‌گوید که، چون سرمایۀ او هم در خطر است باید با همدیگر این قضیه را پی‌گیری کنند.

در همین گیر و دار، پیمان مشغول تهیه و تدارک برای جشن سالگرد ازدواج با همسرش (آزادی ور) است و می‌خواهد او را غافلگیر کند. اما یک تماس مشکوک پیمان را به رستوران یک هتل می‌کشاند.

بازیگران سرگیجه و همسرانشان از هومن سیدی تا مریم شیرازیهومن سیدی و دخترش

پیمان در آنجا همسرش را در حال جر و بحث با کامران می‌بیند. بعد از رفتن همسرش، پیمان به سراغ کامران می‌رود و با او درگیر می‌شود. در این درگیری سر کامران ضربه می‌خورد و روی زمین می‌افتد.

داستان سریال جدید شبکه نمایش خانگی

در قسمت از جهت داستانی نکتۀ تازه و خلاقانه‌ای به چشم نمی‌خورد؛ آنچه هست همان ماجرای کلیشه‌ای دوستی، دردسر، سوء‌تفاهم، درگیری و ضربه خوردن اتفاقی به سر است که قبلا بار‌ها شبیهش را دیده‌ایم. دست کم در قسمت اول چیز دیگری در کار نیست.

بازیگران سرگیجه و همسرانشانهادی حجازی فر و همسر و فرزندش

اما این اصلا به معنی پرکشش نبودن سریال نیست. این ماجرای نسبتا کلیشه‌ای به خاطر اینکه با بازی‌های فوق‌العاده، ریتم تند و تعلیق‌آفرینی‌های خیلی خوب همراه شده، رنگ و لعاب بسیار جذابی پیدا کرده است.

بازی حامد بهداد به قدری گیرا و تاثیرگذار و طبیعی است که بیننده دلش می‌خواهد دائم او را در قاب ببیند. او در همین قسمت اول خیلی نرم و روان بین حالات مختلف و متضادی مثل عصبانیت‌ها، مهربانی‌ها، شوک‌ها و سردرگمی‌ها حرکت می‌کند و انگار دارد نقش خودش را به عمیق‌ترین شکل زندگی می‌کند.

بازیگران سرگیجه و همسرانشانمریم شیرازی و همسرش

از طرف دیگر وقتی دوربین به سراغ حجازی‌فر می‌رود باز هم دلمان نمی‌خواهد چشم از او برداریم. از همان سکانس اولی که او را می‌بینیم حالات چهره‌اش اندوه، نگرانی و در عین حال راز‌های پنهان را به ما منتقل می‌کنند.

 

کیفیت بصری سریال هم از نقاط قوت دیگر آن است؛ مکان‌های سریال اغلب بسیار شیک و چشم‌نواز هستند و رنگ‌بندی‌ها، صحنه‌پردازی‌های مناسب و حتی چهرۀ جذاب بازیگران بزرگسال و نوجوان باعث می‌شود که آدم از تماشا کردن هر چیزی که در قاب تصویر می‌بیند لذت ببرد.

بازیگران سرگیجه و همسرانشانرعنا آزادی ور و همسرش

بازیگران سرگیجه و همسرانشان

احساس تعلیق در قسمت اول واقعا به شکل برجسته‌ای خودنمایی می‌کند؛ بخصوص یکی دو سکانس آخر که جستجوی پیمان به دنبال همسرش و سپس تعقیب کامران را نشان می‌دهد، تپش قلب مخاطب را به شکل لذتبخشی بالا می‌برد، بدون اینکه روح و روان او را آزار بدهد و بخراشد.

اگر سریال بتواند با همین ریتم مناسب در قسمت‌های بعدی ادامه پیدا کند و اگر بتواند معما‌ها و راز و رمز‌های داستان را به نحو منطقی گسترش بدهد و عمیق‌تر کند، «سرگیجه» به اثری قابل تحسین و دیدنی تبدیل خواهد شد که می‌تواند نقطۀ درخشانی در کارنامۀ بازیگران و سازندگانش باشد.

پیام دهکردی و همسرشپیام دهکردی و همسرش

از بازیگران سرگیجه و همسرانشان  می توان به رعنا آزادی‌ور و همسرش مهدی پاکدل , هادی حجازی فر , هومن سیدی , شبنم مقدمی , پیام دهکردی , فرید سجادی حسینی , مریم شیرازی , علی عمرانی اشاره کرد.

بهرنگ توفیقی بعد از تجربه های‌‌ بسیار موفق در سریال سازی چه در تلویزیون و چه در شبکه نمایش خانگی این بار سریال سرگیجه را کارگردانی کرده، مجموعه ای کـه مهدی بدرلو تهیه کنندگی ان را برعهده دارد. این سریال ایرانی در ۲۰ قسمت ساخته شده اسـت.

شبنم مقدمیشبنم مقدمی و همسرش علیرضا آرا

بیوگرافی کوتاه بازیگران سرگیجه و همسرانشان

رعنا آزادی ور سال ۱۴۰۰ با سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان ودر کنار جواد عزتی در نقش «سمیرا» به شدت درخشید. وی در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ با بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون، مهدی پاکدل ازدواج کرد.

هومن سیدی سال ۱۳۸۵ در ۲۶ سالگی با آزاده صمدی بازیگر ۲۸ ساله ازدواج کرد تا این‌که سال ۱۳۹۲ پس از هفت سال زندگی مشترک از هم طلاق گرفتند. هومن سیدی سال ۱۳۹۳ برای بار دوم با خانم بیتا اصلانی در سکوت ازدواج کرد.

هومن سیدیهمسر هومن سیدی و دخترش

هادی حجازی فر در سال ۱۳۸۳ با همکلاسی خود در دوران دانشجویی آشنا شده و ازدواج کرده و این زندگی موفق زناشویی ثمره اش یک فرزند پسر بنام «هامون» می باشد.

شبنم مقدمی که اخیرا با بازی در سریال های نمایش خانگی سرگیجه، بی گناه، شبکه مخفی زنان و خاتون بیش از پیش درخشیده است، در سال ۱۳۸۴ با علیرضا آرا بازیگر و کارگردان ازدواج کرد.

پیام دهکردی برای با خانم «عارفه لک» بازیگر، شاعر، نویسنده و مدرس صدا و گفتار ازدواج کرده است و حالا در عرصه تئاتر کنار هم حضور موفقی دارند، او از ازدواج قبلی خود دارای یک دختر می باشد.

فرید سجادی حسینیفرید سجادی حسینی

فرید سجادی حسینی قبل از انقلاب ازدواج کرده و ثمره آن ۴ فرزند پسر به نام های آرش ،احسان، روزبه و ناصر سجادی حسینی می باشد.

مریم شیرازی چند سال پیش با محمد نفری ازدواج کرده و متاهل است. این زوج صاحب یک پسر می باشند.

علی عمرانیعلی عمرانی

علی عمرانی بازیگر تئاتر و تلویزیون سینما و گویندهٔ رادیوی اهل ایران است. پدر وی سید ولی الله عُمرانی پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون و نوازنده سازهای نی و سنتور بود. وی سال هاست ازدواج کرده و فرزند و نوه دارد.

فرادید , سلام سینما , ایسنا , فرارو , اینستاگرام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس