جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

بازیگران سریال آکتور و همسرانشان از گلاره عباسی تا مجید پتکی

اشتراک:
بازیگران سریال آکتور و همسرانشان چهره ها
سریال آکتور کار جدید از نیما جاویدی کارگردان خلاق سینما که کارهای زیبای دارد در شبکه نمایش خانگی می باشد و در این مجموعه چهره های سرشناسی بازی کرده اند که تصاویری از این بازیگران با همسرانشان را می بینید.

چهره های مشهور سینمای کشورمان در شبکه نمایش خانگی در کار جدید نیما جاویدی حضور دارند و در این مطلب تصاویری دیدنی از بازیگران سریال آکتور و همسرانشان را در پرشین وی گرداوری کرده ایم که مشاهده می کنید.

بازیگران سریال آکتور و همسرانشان

کارگردان فیلم سرخپوست قصد دارد تا برای اولین بار ساخت یک سریال را در کارنامه اش رقم بزند. او که نگارش سریال آکتور را برعهده داشته، پیش از آن بعنوان نویسنده به همراه مجید مجیدی فیلمنامه فیلم خورشید نماینده امسال سینمای ایران در اسکار را نیز نوشته بود.

سریال آکتور (Aacteur Series) نام یکی از سریال‌های جدید شبکه نمایش خانگی به کارگردانی نیما جاویدی و تهیه کنندگی مجید مطلبی محصول سال ۱۴۰۰ کشور ایران است.

داستان «آکتور» درباره زندگی پر فراز و نشیب چند بازیگر مستعد تئاتر است که بعد از دریافت پیشنهادی کاری، زندگی‌شان دستخوش ماجرا‌هایی پیچیده می‌شود. این سریال محصول مشترک دو پلتفرم نماوا و فیلیمو است.

بازیگران سریال آکتور و همسرانشانبازیگران سریال آکتور

جاویدی پیش از این قرار بود فیلم سینمایی قلعه را به تهیه کنندگی مجید مطلبی بسازد که گروه تولید با آغاز کرونا پیش تولید آن را متوقف کردند. با توجه به وضعیت مبهم پخش و اکران در حوزه سینما و پیش بینی ترافیک شدید اکران و احتمال پخش نامناسب در این شرایط، تولید این فیلم را به سال آینده موکول شده است.

نیما جاویدی که کارگردانی سریال آکتور را برعهده دارد، متولد ۱۰ اسفند ۱۳۵۸، از فیلم‌نامه‌نویسان و کارگردان‌های مطرح سینمای کشور است؛ و فارغ التحصیل مهندسی مکانیک بوده و فعالیت‌های سینمایی خود را از سال ۱۳۷۸ با ساخت فیلم‌های کوتاه و مستند آغاز کرده است.

نوید محمدزاده، هستی مهدوی فر، هانیه توسلی، احمد مهرانفر، گلاره عباسی و هومن برق نورد بازیگران این سریال هستند.

آشنایی با بازیگران سریال آکتور و همسرانشان

بازیگران سریال آکتور و همسرانشاننوید محمدزاده و همسرش

نوید محمدزاده به عنوان نخستین بازیگر سریال آکتور انتخاب شده است. این هنرمند کشورمان ۱۷ فروردین‌ ماه سال ۱۳۶۵ در خانواده‌ای پرجمعیت با ۱۲ فرزند در ایلام متولد شد، او فرزند آخر خانواده است. این بازیگر مطرح با فرشته حسینی بازیگر افغانی تبار سینما ازدواج کرده است.

بازیگران سریال آکتور و همسرانشان از گلاره عباسی تا مجید پتکیفریده سپاه منصور و همسرش

فریده سپاه منصور (متولد ۱۵ فروردین ۱۳۲۶ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون میباشد. وی قبل از انقلاب فیلمی بازی نکرده است. فریده سپاه منصور شهریور سال ۱۳۵۰ با هوشنگ توکلی از بازیگران تئاتر و سینما و تلویزیون ازدواج کرده است.

بازیگران سریال آکتور و همسرانشاناحمد مهران‌ فر و پسرش

احمد مهران‌ فر متولد ۱۳۵۴ در کاشان است. وی فارغ التحصیل رشته بازیگری و کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا است. اوسال ۱۳۸۰ از تئاتر وارد سینما شد و با فیلم نان، عشق و موتور ۱۰۰۰ به مقابل دوربین رفته و اولین تجربه خود را به دست‌ آورد. وی با مونا فائزپور بازیگر و مدل ازدواج کرده و یگ پسر به نام نیک دارد.

گلاره عباسیگلاره عباسی و همسرش

گلاره عباسی ۲۹ تیر ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمد. وی از دانش آموختگان کلاس‌ های امین تارخ است و فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه هنر و معماری می باشد، تنها یک خواهر به نام بهاره دارد که متخصص تغذیه است و در کانادا زندگی می کند. وی با دکتر ادیب راد ازدواج کرده است.

بازیگران سریال آکتور و همسرانشانهومن برق نورد و همسرش

هومن برق نورد متولد ۱۳۴۸ در تهران است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۳ با فیلم یک تکه نان آغاز کرد. وی ازدواج کرده اما فرزندی ندارد.

عکس های خانواده چهره های مشهور ایرانی

بازیگران سریال آکتور و همسرانشانمجید پتکی و همسرش

مجید پتکی متولد ۲۵ شهریور ۱۳۵۳ در رشت، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس رشته کامپیوتر از دانشکده فنی شهید رجایی لاهیجان است. او بازیگری را با تئاتر شروع کرد، از سال ۷۹ به تلویزیون گیلان دعوت شد و کارش را از سال ۸۰ با تله فیلم ادامه داد. وی ازدواج کرده و یک فرزند پسر دارد.

بازیگران سریال آکتور و همسرانشان از گلاره عباسی تا مجید پتکیمونا فائزپور و همسرش احمد مهران فر

مونا فائزپور متولد ۱۳۶۸ مدل و بازیگر مشهور ایرانی است. احمد مهران فر در فروردین ماه سال ۱۳۹۷ و وقتی ۴۳ سال سن داشت با مونا فائزپور  مدل ایرانی ازدواج کرد و در روز ۲۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ به صورت مشترک با انتشار عکسی در اینستاگرام، خبر ازدواج رسمی خود را اعلام کردند.

آرش فلاحت پیشهآرش فلاحت پیشه

آرش فلاحت پیشه زاده ۱۳۵۷ بازیگر تئاتر و تلوزیون است و کار حرفه ایی خود را با تئاتر شروع کرد و بسیار زیاد تلاش کرد تا این که توانست مدرس تئاتر بشود،ناگفته نماند تمام تئاتر هایی که ایشان بازی کردند بسیار معروف و زیبا بوده که طرفداران زیادی نیز داشته. ایشان ازدواج کرده و دارای یک دختر به نام بیتا است.

اسماعیل خلجاسماعیل خلج

اسماعیل خلج سال ۱۳۱۵ در شهر آستارا متولد شد. آموزش بازیگری او همراه با کار عملی از سال ۱۳۲۸ تا سال ۱۳۲۹ نزد «عبدالحسین نوشین و صمد صباحی» بود. بازی در تئاتر را از سال ۱۳۲۸ تجربه کرد.

همچنین بازی در سینما را از سال ۱۳۳۷ با فیلم «یکی بود یکی نبود» به کارگردانی «رحیم روشنیان» آغاز کرد. اجرای نمایش های زنده در تلویزیون از سال ۱۳۳۷ از جمله کارهای وی بوده است. وی ازدواج کرده و یک دختر و یک پسر ثمره زندگی مشترکش می باشد.

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس