دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

سپهر محمودی بازیگر نقش خورشید در سریال آتش و باد ؛ از تئاتر تا تلویزیون

اشتراک:
سپهر محمودی چهره ها
سپهر محمودی بازیگر تازه کار سریال آتش و باد کار هنری خود را از صحنه تئاتر آغاز کرده و در این سریال در نقش خورشید برادرزاده بهادر با بازی حسین محجوب هنرنمایی کرده و آینده ای روشن در عرصه بازیگری در انتظار این چهره جوان وجود دارد.

بازیگر جوان عرصه تئاتر در اولین تجربه تصویری خود در سریال آتش و باد در نقش خورشید پسر عموی جهان پسند و برادرزاده بهادر بازی کرده است. در ادامه عکس ها و بیوگرافی سپهر محمودی را در پرشین وی مشاهده کنید.

بیوگرافی سپهر محمودی

سپیهر محمودی متولد ۲۶ فروردین ۱۳۷۲ می باشد و از بازیگران جوان و تازه کار است و در تئاتر های زن خوب سچوان , نرفتن , دروغ , بام طهران , بوفالوی آمریکایی و … بازی کرده است.

شروع فعالیت هنری

یان بازیگر جوان کار هنری خود را از تئاتر آغاز کرده و در نمایش های زیادی بازی کرده و سپس با بازی در سریال آتش و باد به تلویزیون معرفی شده و آینده ای روشن در انتظار وی می باشد.

بیوگرافی سپهر محمودیسپهر محمودی و مادرش

بازیگر نمایش نرفتن

در ادامه بیوگرافی سپهر محمودی در نمایش نرفتن کار دوست هنرمندش مجتبی واشیان بازی کرده و این کارگردان جوان درباره داستان نمایش توضیح داده که : در این نمایش فضای تودرتویی خلق می‌شود که راه فراری از آن وجود ندارد و پوستر نمایش نیز بر همین اساس طراحی شده است. «نرفتن» درباره زن و شوهر آرتیستی است که قصد مهاجرت دارند.

مرد در زمینه پرفورمنس فعالیت می‌کند و زن تئاتر عروسکی. اما ۳۰ روز قبل از مهاجرتشان دزد به خانه‌شان می‌زند و همه دلارهایی را که برای سفرشان جمع کرده بودند، می‌ دزدد.

بیوگرافی سپهر محمودینمایش نرفتن

گفتنی است مهدی سفاری، ساناز روشنی، سپهر محمودی، زهرا حامی، فرشاد نصیری و مهکامه ضیایی در این نمایش هنرنمایی کرده اند.

بازیگر نمایش زن خوب سچوان

سپهر محمودی که سابقه بازی در چند تئاتر دیگر را داشته در نمایش زن خوب سچوان حضوری متفاوت داشته و این نمایش به  نویسندگی برتولت برشت و کارگردانی حسین کاظمی می باشد.

بازیگراستاد کیهان کلهر و سپهر محمودی

در خلاصه داستان این نمایش چنین نوشته شده است که: «خدا برای پیدا کردن انسانی خوب، پا به شهر سچوان می‌گذارد.»

حسین کاظمی کارگردان این نمایش درباره انتخاب و اجرای این متن چنین می‌گوید: «گویا در زمانه ما متصور شدن یک تئاتر اجتماعی متعهد، امری نخ نما و از حیث تاثیرگذاری، محال است.

بیوگرافی سپهر محمودیسپهر محمودی

نمایش «زن خوب سچوان» تلاشی است در جهت بقای تئاتر متعهد. متن «زن خوب سچوان» نوشته برشت، به روابط انسانی در چارچوب‌ ها و قوانین اخلاقی مطلق جامعه می‌ پردازد و پرسش‌ هایی را مطرح می‌ کند که در مختصات زمانی و مکانی ما بسیار حائز اهمیت اند؛ زیرا که سچوان شهریست فقیر و پر از تبعیض. چگونه در چنین شهری می-توان به قوانین اخلاقی پایبند بود؟.

ملیحه بقایی، محمد دهملایی، فرنوش صادقی، مهران ماروسی، سپهر محمودی و مجتبی واشیان بازیگران این نمایش‌ اند.

بیوگرافی سپهر محمودیشهاب حسینی و سپهر محمودی

بیوگرافی سپهر محمودی بازیگر نقش خورشید

سریال «آتش و باد» به کارگردانی مجتبی راعی، محصول سیما فیلم است و در ۵۸ قسمت تولید شده. قسمت اول آن روز جمعه ۲۶ اسفند روی آنتن رفته است.

سپهر محمودی بازیگر نقش خورشید در سریال آتش و باد دلباخته جهان پسند دختر عمویش می باشد و در این ماجراهای دارند. …

«آتش و باد» روایتی در دل تاریخ است که عشق، آتش خشم را شعله ور می کند. این سریال با یک جنگ بزرگ ادامه پیدا می‌ کند و همزمان پرداخت‌ هایی به فراز و فرودهای تاریخی ایران در عصر مشروطه دارد.

بیوگرافی سپهر محمودیسپهر محمودی در اتش و باد

گفتنی است «جشن سربرون» یک اصطلاح درباره جشنی است که پس از پایان بافت قالی برگزار می‌ شود. به این صورت که وقتی بافت قالی تمام می شود، قالی را از بالای دار می برند و به اصطلاح می‌ گویند سر قالی را می‌ بریم. این رسم، وجه تسمیه داستان و محور قصه خواهد بود.

بهادر ، کدخدای ایل پوسان با کدخدای طایفه همسایه «سرخو» ، رقابت و مخالفتی دیرینه دارد. مدتی است آتش کینه ها خاموش شده است تا اینکه سرخو با اعتماد به نفس به خواستگاری دختری زیبا و کم سن و سال بهادر جهان پسند می آید. غافل از این که قرار است مدتی بعد جهان پسند به عقد پسرعموش خورشید درآید.

بیوگرافی سپهر محمودیبازیگران سریال آتش و باد

بهادر قاطعانه با این وصلت مخالفت می کند. زخم های کهنه سرباز می کنند. هر دو طایفه از کدخدای خود حمایت می کنند. درگیری ابعاد بزرگتری می یابد و بهادر تلاش بزرگی را آغاز می کند.

بازیگران سریال آتش و باد

حسین محجوب، محمود پاک‌نیت، لاله اسکندری، نادر فلاح، فرخ نعمتی، سهیلا رضوی، قاسم زارع، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی، رامین ناصرنصیر، مهدی فقیه، کریم اکبری مبارکه، صدرالدین حجازی، بیوک‌ میرزایی، مهران نائل، جواد قامتی، ابراهیم برزیده، سیامک اشعریون، پرویز بزرگی، علی جاویدفر، محمد حاج حسینی، فرشید صمدی‌ پور، محمدرضا راد، حسن محمودی، مجتبی واشیان،

بیوگرافی سپهر محمودیسپهر محمودی و مجتبی واشیان

امیر کسارنژاد، ساقی عسگری، سارا اشتری، امیر زمستانی، سودابه علیپور، نجات علی مرادی، سیامک حلمی، آرمین ترکمندی، علی حسن ناصری، ذبیح ذبیح پور، علی نجاریان، زهرا برومند، ایوب دمان، امیر نداف فر، عباس براری، رضا درم کزین،

سریالسپهر محمودی در پشت صحنه آتش و باد

ابوالفضل حاجی علیخانی، مجید یاراحمدی، مهران‌ هادی، جواد عاقبت بین، حسن زارع، محمودرضا بهرامی، علی عطایی، سیامک نظری، مرتضی ستارپور، محمد نادرخانی، فیروز حیدرزاده، سجاد مومنی، رضا سیدی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی‌ اند.

سریالخورشید در سریال آتش و باد

ایران تئاتر , فرارو  , خبرانلاین , تسنیم , اینستاگرام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
چهره ها
بیشتر >
فرادرس