هانا پاک نیت و پدربزرگش تا محسن کیایی و برادر کارگردانش

اشتراک:
هانا پاک نیت و پدربزرگش تا محسن کیایی و برادر کارگردانش چهره ها
هانا پاک نیت و پدربزرگش با بازیگران سریال نجلا تا محسن کیایی و برادر کارگردانش در کنار محمد بحرانی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

زوج پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان نوه ای زیبا دارند که فعالیت های زیادی در عرصه مدلینگ مخصوص کودکان دارد. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام با تصاویری از هانا پاک نیت و پدربزرگش را در پرشین وی مشاهده کنید.

هانا پاک نیت و پدربزرگش

پدربزرگ هانا، محمود پاک‌نیت، بازیگر شیرازی تباری است که در فیلم‌ ها و سریال‌ های زیادی نقش‌ آفرینی و هنرنمایی او را دیده‌ اید و برایتان خاطره‌ ساز است.

بازی او در فیلم ها و سریال های خاطره‌ انگیز بسیاری از جمله، یوسف پیامبر، شهرزاد، روی روزگاری، پدرسالار، پس از باران و هیچ گاه از یادها فراموش نمی‌ شود. او شیفته هاناست و نوه‌ اش را خیلی دوست دارد.

مدل شدن نوه زیباروی محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبرکن، این روزها نقل محافل در شبکه های اجتماعی پرمخاطبی مانند اینستاگرام است. عکس‌ های این دختر کوچولوی ۵ ساله که در حال تبدیل شدن به ستاره مادلینگ است در فضای مجازی دست به دست می چرخد.

محمود پاک‌نیت از سال ۱۳۶۷ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و متولد دهم دی ماه ۱۳۳۱ در کازرون و اصالتا شیرازی است و همسرش مهوش صبرکن بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بوده و متولد ۱۳۳۹ در شیراز می باشد.

هانا پاک نیتهانا پاک نیت و پدربزرگش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از هانا پاک‌نیت ، فاطمه گودرزی ، میلاد کی مرام ، محسن کیایی ، محیا دهقانی ، علی ضیاء ، الهه حصاری ، شهرام قائدی ، کوروش سلیمانی ، شیوا طاهری ، حمید گودرزی ، لیلا بلوکات و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

فاطمه گودرزیفاطمه گودرزی

میلاد کی مراممیلاد کی مرام

محسن کیاییمحسن کیایی

محیا دهقانیمحیا دهقانی

علی ضیاء علی ضیاء
هانا پاک نیتهانا پاک نیت در کنار پدربزرگ و مادربزرگش
الهه حصاریالهه حصاری

 

هانا پاک نیتشهرام قائدی

هانا پاک نیتکوروش سلیمانی
هانا پاک نیتشیوا طاهری

هانا پاک نیتحمید گودرزی

هانا پاک نیتلیلا بلوکات

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی