دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جشن تولد پریناز ایزدیار با رویا میرعلمی تا محسن کیایی و دخترش رز

اشتراک:
پریناز ایزدیار چهره ها
از تبریک های تولد پریناز ایزدیار با رویا میرعلمی و محسن کیایی تا استایل شیک صحرا اسدالهی و مریم خدارحمی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر سریال جیران در شهریورماه سال ۶۴ در بابل متولد شده و اکنون یکی از ستاره های مطرح سینما می باشد. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام چهره ها با تصویری از جشن تولد پریناز ایزدیار و تبریک خاص پیمان معادی را در پرشین وی مشاهده کنید.

جشن تولد پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار بازیگر، متولد ۸ شهریور ۱۳۶۴ بابل می‌ باشد. او با بازی در فیلم «یک مرد، یک شهر»(۱۳۸۶) بازیگری را آغاز کرده و با ایفای نقش در تله‌فیلم «ماه در سایه» (۱۳۸۸) به کارگردانی سعید ابراهیمی‌ فر، قدم به عرصه تلویزیون گذاشت.

او پس از بازی در سریال «زمانه» ساخته حسن فتحی به شهرت رسید و برای بازی در فیلم «ابد و یک روز» (۱۳۹۴) موفق به دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر شد و در تجربه دوم خود بعد از شهرزاد در شبکه نمایش خانگی در نقش جیران ظاهر شده است.

بازیگر سریال جیران با انتشار تصاویری جالب از جشن تولدش در شمال زیبا نوشت : یک سال دیگه هم گذشت 🎈ممنونم از عزیزانی که تولدم رو تبریک گفتن ♥️ ۱۴۰۱/۶/۸

جشن تولد پریناز ایزدیارجشن تولد پریناز ایزدیار

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از پیمان معادی ، امیرعلی دانایی ، امیرحسین آرمان ، آناهیتا همتی ، دریا مرادی دشت ، مارال فرجاد ، سام درخشانی ، سارا بهرامی ، صحرا اسدالهی ، الهام پاوه نژاد ، محسن کیایی ، مریم خدارحمی ، معصومه کریمی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

امیرعلی داناییامیرعلی دانایی و دوستش

امیرحسین آرمان امیرحسین آرمان
آناهیتا همتیآناهیتا همتی

دریا مرادی دشتدریا مرادی دشت

مارال فرجادخواهر مارال فرجاد
جشن تولد پریناز ایزدیارتبریک پیمان معادی برای جشن تولد پریناز ایزدیار
جشن تولد پریناز ایزدیارتبریک سام درخشانی به محسن کیایی
جشن تولد پریناز ایزدیارصحرا اسدالهی

جشن تولد پریناز ایزدیارتبریک الهام پاوه نژاد به رویا میرعلمی

جشن تولد پریناز ایزدیارمحسن کیایی
مریم خدارحمیمریم خدارحمی

معصومه کریمیاستایل معصومه کریمی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس