جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ماهور الوند در بی گناه تا بابک جهانبخش و خانواده اش در رامسر

اشتراک:
ماهور الوند چهره ها
از ماهور الوند و دنیا مدنی در بی گناه با استایل آناهیتا درگاهی در یک کافه تا بابک جهانبخش و خانواده اش در رامسر را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور کشورمان در تازه ترین کار هنری خود در سریال بی گناه به کارگردانی مهران احمدی حضوری متفاوت را تجربه کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از ماهور الوند در بی گناه را در پرشین وی مشاهده کنید.

ماهور الوند در بی گناه

ماهور الوند نقش جانا نباتی در سریال بی‌گناه متولد تیر ۱۳۷۳ بازیگر ایرانی و فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی است. او فرزند کارگردان سرشناس ایرانی سیروس الوند است و مدرک لیسانس تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران دارد.

وی فعالیت سینمایی خود را با فیلم «دختر» به کارگردانی رضا میرکریمی آغاز کرد و در فیلم های سینمایی چهار راه استانبول، هت تریک، ملی و راه های نرفته اش و دختر نقش آفرینی داشته است.

سریال بی گناه اولین سریال به کارگردانی مهران احمدی در شبکه نمایش خانگی است و عماد رضایی‌ نیک و رضا علیپور نویسندگان فیلم نامه سریال بی‌گناه هستند، هم چنین محسن کیایی وظیفه سرپرستی نویسندگان را در این سریال بر عهده داشته است.

ماهور الوند در بی گناهنقش ماهور الوند در بی گناه

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از لاله اسکندری ، سانیا سالاری ، مژده لواسانی ، سپند امیرسلیمانی ، حدیثه تهرانی ، ماهور الوند ، بابک جهانبخش ، دنیا مدنی ، آناهیتا درگاهی ، آناهیتا همتی ، عاطفه رضوی ، پندار اکبری ، سامان صفاری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

لاله اسکندریلاله اسکندری در کنار دوستانش
سانیا سالاریسانیا سالاری
مژده لواسانیمژده لواسانی
سپند امیرسلیمانیسپند امیرسلیمانی با دوستش
ماهور الوند در بی گناه تا بابک جهانبخش و خانواده اش در رامسرحدیثه تهرانی
ماهور الوند در بی گناه تا بابک جهانبخش و خانواده اش در رامسرخانواده شاد بابک جهانبخش در رامسر

ماهور الوند در بی گناه

دنیا مدنیدنیا مدنی
آناهیتا درگاهیآناهیتا درگاهی در کافه
آناهیتا همتیگریم زیبای آناهیتا همتی
ماهور الوند در بی گناهعاطفه رضوی
ماهور الوند در بی گناهپندار اکبری
ماهور الوند در بی گناهسامان صفاری در کنار امین زندگانی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس