کودکی مبینا نصیری تا جشن تولد دختر فاطمه گودرزی با دوستش

اشتراک:
کودکی مبینا نصیری تا جشن تولد دختر فاطمه گودرزی با دوستش چهره ها
از کودکی مبینا نصیری با سوگل طهماسبی در نجلا تا جشن تولد دختر فاطمه گودرزی با دوستش را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

مجری جوان تلویرزیون کشورمان تصویری از دوران بچگی خود را در صحفه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام بازیگران با تصویری از کودکی مبینا نصیری را در پرشین وی مشاهده کنید.

کودکی مبینا نصیری

مبینا نصیری متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۸ در شهر تهران می باشد و از دوران کودکی بـه حرفه مجری گری علاقه داشت و در رشته مترجمی زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی تحصیل کرده است و از جمله مجریان دوزبانه تلویزیون محسوب می‌ شود. و آخرین حضور وی در تلویزیون برنامه شوتبال می باشد که در تابستان ١٣٩٩ به اتمام رسید. وی با مهدی توتونچی مجری مشهور ازدواج کرده و این دو خبر عروسی خود را در اسفند ماه ۹۹ رسانه ای کرده اند.

دیدین چقدر زود گذشت….؟!؟ بقیه اش هم همینقدر سریع می گذره؛ فقط میون این گذشت سریع شب و روز یادت باشه تو به این کوچولوی شیرین قول دادی به آرزوهاش برسونیش….. امسال به خودت قول بده برای رسیدن به آرزوهای کودک ات کم نذاری، تا جایی که می تونی براش تلاش کنی، کم نیاری، عقب نشینی…… بزن به دل آرزوهات؛ این کودک فقط تو رو داره که براش بجنگی…… امسال و قوی شروع کن…. دست حق یارت

کودکی مبینا نصیریکودکی مبینا نصیری مجری مشهور

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از نیکی مظفری ، نیما شعبان نژاد ، صابر ابر ، فاطمه گودرزی ، امیرعلی دانایی ، شاهرخ استخری ، سیما خضرآبادی ، سپیده خداوردی ، فرشته حسینی ، امیرحسین رستمی ، مریم سلطانی ، سوگل طهماسبی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

نیکی مظفرینیکی مظفری
نیما شعبان نژادنیما شعبان نژاد
صابر ابرصابر ابر
فاطمه گودرزیجشن تولد دختر فاطمه گودرزی
امیرعلی داناییامیرعلی دانایی
شاهرخ استخریدختر شاهرخ استخری

کودکی مبینا نصیری

کودکی مبینا نصیریسیما خضرآبادی
سپیده خداوردیسپیده خداوردی
کودکی مبینا نصیریفرشته حسینی
کودکی مبینا نصیریامیرحسین رستمی
کودکی مبینا نصیریمریم سلطانی
کودکی مبینا نصیریسوگل طهماسبی در سریال نجلا

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی