ساره بیات و پدرش تا تولد ساناز سماواتی با بیژن بنفشه خواه مبارک

اشتراک:
ساره بیات و پدرش تا تولد ساناز سماواتی با بیژن بنفشه خواه مبارک چهره ها
از ساره بیات و پدرش با کارن پسر مصطفی کیایی تا تولد ساناز سماواتی با بیژن بنفشه خواه مبارک را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور سینما کشورمان تصویری در کنار پدر خود در استوری اینستاگرامش را منتشر کرده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام هنرمندان با تصویری از ساره بیات و پدرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

ساره بیات و پدرش

ساره بیات (زاده ۱۳۵۸) بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. او فارغ‌ التحصیل رشتهٔ بازیگری از مؤسسه کارنامه است. نخستین کار ساره حضور در مجموعهٔ تلویزیونی یک مشت پر عقاب بود و بعد از اتمام آن با فیلم سینمایی مقلد شیطان وارد سینما شد.

این بازیگر سینما در سال ۱۳۸۹ برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین انتخاب شد و بازی درخشانی را ارائه داد و در ادامه نیز، خود جایزهٔ بهترین بازیگر نقش مکمل زن انجمن منتقدان فیلم لندن و به همراه لیلا حاتمی، سارینا فرهادی و کیمیایی حسینی خرس نقره‌ ای بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم برلین را دریافت کرد.

خانم بازیگر خواهری به نام سروین دارد. سروین همسر رضا قوچان نژاد، بازیکن فوتبال است. آنها پسری به نام دوران دارند و خانواده وی ساکن خارج از کشور هستند و علیرضا افکار موزیسین مشهور همسر او می باشد.

ساره بیات و پدرشساره بیات و پدرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از معصومه کریمی ، داریوش فرضیایی ، کوروش سلیمانی ، مژده لواسانی ، هانیه توسلی ، نیما شعبان نژاد ، عباس غزالی ، ساره بیات ، هوتن شکیبایی ، علیرام نورایی ، اشکان خطیبی ، مصطفی کیایی ، ترلان پروانه و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

معصومه کریمیتبریک معصومه کریمی برای تولد ساناز سماواتی
ساره بیات و پدرش تا تولد ساناز سماواتی با بیژن بنفشه خواه مبارکداریوش فرضیایی
 کوروش سلیمانی کوروش سلیمانی

ساره بیات و پدرش تا تولد ساناز سماواتی با بیژن بنفشه خواه مبارکمژده لواسانی

هانیه توسلیهانیه توسلی
  نیما شعبان نژادنیما شعبان نژاد در دورهمی

ساره بیات و پدرش

عباس غزالیعباس غزالی

ساره بیات و پدرشتبریک هوتن شکیبایی به بیژن بنفشه خواه
ساره بیات و پدرشعلیرام نورایی و دوستش
ساره بیات و پدرشاشکان خطیبی

ساره بیات و پدرشکارن پسر مصطفی کیایی
ساره بیات و پدرشسلفی ترلان پروانه

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی