جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

گریم مریم مومن در جادوگر تا الهام طهموری و عاطفه رضوی با همسرانشان

اشتراک:
مریم مومن چهره ها
از گریم زیبای مریم مومن در جادوگر با تیپ مافیایی علی اوجی تا عاشقانه الهام طهموری و عاطفه رضوی با همسرانشان را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر جوان و جذاب کشورمان تصاویری از استایل زیبای هندی خود با میکاپ دیدنی که به نوعی گرذم سریال جدیدش می باشد را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام با تصاویری از مریم مومن در جادوگر را در پرشین وی مشاهده کنید.

مریم مومن در جادوگر

سریال جادوگر ساخته‌ مسعود اطیابی و به قلم مریم تاجیک و حمزه‌ی صالحی ، مجموعه‌ ای طنز است. این سریال کمدی هر هفته از طریق شبکه های نمایش خانگی ارائه می شود.

مریم مومن در این مجموعه در نقش اصلی ظاهر شده است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری است و اولین بار در پنج سالگی جلوی دوربین رفت تا اینکه با تئاتر ادامه داد و در بانوی عمارت به شهرت عجیبی رسید.

در خلاصه سریال جادوگر آمده است که قدرت و جهانگیر از جاعلان معروف تحت تعقیب پلیس قصد دارند از کشور بگریزند اما این دو، طی ماجراهایی در می یابند که با رمالی می‌ توانند کار و کاسبی جدیدی را پیشه کنند. با این که پلیس آنها را شناسایی کرده اما آنها به‌ خاطر طمع دست از رمالی نمی‌ کشند و با کلاهبرداری می‌ توانند به مال و منالی برسند که…

مریم مومن در جادوگرمریم مومن در جادوگر

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از لاله مرزبان ، الهام طهموری ، سیاوش خیرابی ، امیرعلی دانایی ، شهره لرستانی ، صحرا اسدالهی ، مهتاب کرامتی ، امین زندگانی ، عاطفه رضوی ، علی ضیاء ، مریم مومن ، علی اوجی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

لاله مرزبانتبریک لاله مرزبان برای تولد پرویز پرستویی
گریم مریم مومن در جادوگر تا الهام طهموری و عاطفه رضوی با همسرانشانالهام طهموری و همسرش
  امیرعلی داناییامیرعلی دانایی
سیاوش خیرابیسیاوش خیرابی
شهره لرستانیشهره لرستانی
مریم مومن در جادوگرمریم مومن در جادوگر

صحرا اسدالهیصحرا اسدالهی

 

مهتاب کرامتیمهتاب کرامتی
امین زندگانیامین زندگانی

گریم مریم مومن در جادوگر تا الهام طهموری و عاطفه رضوی با همسرانشانعاطفه رضوی در کنار همسرش حسین پاکدل
علی ضیاءعلی ضیاء

علی اوجیاستایل علی اوجی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس