نرگس محمدی و خواهرش تا دختران شاهرخ استخری با تولد رضا عطاران

اشتراک:
نرگس محمدی و خواهرش تا دختران شاهرخ استخری با تولد رضا عطاران چهره ها
از نرگس محمدی و خواهرش سارا با دختران بانمک شاهرخ استخری تا تولد رضا عطاران با طناز طباطبایی مبارک را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور کشورمان با انتشار تصویری در کنار خواهر هنرمند خود سارا صحفه شخصی اش را بروز رسانی کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از نرگس محمدی و خواهرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

نرگس محمدی و خواهرش

نرگس محمدی بازیگری که با سریال ستایش در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد ۹ فروردین ۱۳۶۴ در تهران شد و در رشته پرستاری تحصیل کرد. علی اوجی بازیگر سریال در حاشیه همسر وی است و با سریال ستایش به اوج شهرت رسید.

او فرزند بزرگ خانواده است و یک خواهر و برادر به نام های سارا و محسن دارد. خانواده او نسبت به بازیگری گارد منفی نداشتند و از حضورش در عرصه هنر استقبال هم می کردند.

زمانی که علاقه اش به بازیگری را در خانواده مطرح کرده است با حمایت خانواده مواجه شد و خانواده اش از او در مسیر هنری اش حمایت کردند. مادرش کارمند صدا و سیما بوده و با محیط های هنری آشنا بوده است ، ضمن اینکه تمام اعضای خانوادش به تماشای فیلم علاقمند بوده اند.

نرگس محمدی و خواهرشنرگس محمدی و خواهرش سارا

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از محمدرضا گلزار ، آناهیتا همتی ، بهاره کیان افشار ، شهرام قائدی ، طناز طباطبایی ، شیوا طاهری ، نرگس محمدی ، کوروش سلیمانی ، مریم کاویانی ، علی شادمان ، شاهرخ استخری ، نازنین کیوانی ، مونا کرمی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

محمدرضا گلزاردوست محمدرضا گلزار

آناهیتا همتیآناهیتا همتی و رضا عطاران

بهاره کیان افشاربهاره کیان افشار

شهرام قائدیشهرام قائدی

طناز طباطباییطناز طباطبایی و محمد کارت

شیوا طاهری شیوا طاهری

نرگس محمدی و خواهرش

کوروش سلیمانیکوروش سلیمانی

مریم کاویانیمریم کاویانی

نرگس محمدی و خواهرشتبریک تولد علی شادمان به طناز طباطبایی

نرگس محمدی و خواهرشپناه و نبات دختران شاهرخ استخری
نرگس محمدی و خواهرشنازنین کیوانی و دوستانش

نرگس محمدی و خواهرشمونا کرمی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی