جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

پدر میترا رفیع و علی زند وکیلی تا یادی از مرحوم ناصر عبداللهی

اشتراک:
میترا رفیع چهره ها
از پدر مرحوم میترا رفیع و جوانی پدر علی زند وکیلی با مادر داریوش فرضیایی در شب یلدا تا یادی از مرحوم ناصر عبداللهی توسط خواننده مشهور پاپ رضا صادقی و عکس آتلیه ای دو مجری مشهور در شب یلدا ...

بازیگر نقش گلنار در سریال گیلدخت با انتشار تصویری از پدرش که او را خیلی وقت پیش از دست داده یاد وی را گرامی داشته و ابراز دلتنگی کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصاویری از پدر میترا رفیع را در پرشین وی مشاهده کنید.

پدر میترا رفیع

میترا رفیع متولد ۱۲ آذر ۱۳۷۳ در تهران و دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد بازیگری از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه سراسری هنر است و فعالیت بازیگری خود را از سال ۱۳۷۹ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرد.

وی و در ۱۴ سالگی با نمایشی به نام نقطه چین ها به کارگردانی امیرحسین شفیعی اولین تجربه بازیگری خود در جشنواره فجر را بدست آورد.

او اولین تجربه بازیگری خود در سینما را در سال ۱۳۹۶ با فیلم کلمبوس به دست‌ آورد و با بازی در سریال از سرنوشت در سال ۱۳۹۸ در نقش مه لقا در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و در حال حاضر بازیگر نقش گلنار در سریال گیلدخت می باشد.

از جمله کارهای او می‌ توان به نقش آفرینی در فیلم سینمایی «کلمبوس»، سریال تلویزیونی «گیلدخت»، سریال تلویزیونی «از سرنوشت»، سریال تلویزیونی «بی همگان»، نمایش «خانه ی برنارد آلبا»، نمایش «باغ آلبالو» و … اشاره کرد.

پدر میترا رفیعپدر میترا رفیع

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از میترا رفیع , علی زند وکیلی , کاوه سماک باشی , امیر غفارمنش , مونا کرمی , محیا دهقانی , رضا صادقی , داریوش فرضیایی , فرانک یوسفی , مهلا زاهدی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

علی زند وکیلیعلی زند وکیلی
  کاوه سماک باشیکاوه سماک باشی
امیر غفارمنشامیر غفارمنش
  مونا کرمیمونا کرمی
پدر میترا رفیعپدر میترا رفیع بازیگر سریال گیلدخت
محیا دهقانیمحیا دهقانی
رضا صادقییاد رضا صادقی از مرحوم ناصر عبدالهی در سالروز درگذشتش
داریوش فرضیاییمادر داریوش فرضیایی
فرانک یوسفیفرانک یوسفی
مهلا زاهدیمهلا زاهدی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس