یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

پویا امینی و مادرش تا بهاره افشاری در اکران فیلم روز ششم

اشتراک:
پویا امینی چهره ها
از پویا امینی و مادرش به وقت تولد تا بهاره افشاری در اکران فیلم روز ششم با الهام پاوه نزاد و الهام کردا در اکران فیلم را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر جوان کشورمان با انتشار تصویری در کنار مادر خود تولدش را تبریک گفته و برایش آرزوی سلامتی کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از پویا امینی و مادرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

پویا امینی و مادرش

ویا امینی ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شد. او که فارغ‌ التحصیل رشته کارشناسی کارگردانی نمایش از دانشگاه علم و فرهنگ تهران است، کارش را در زمان دانشجویی از سال ۱۳۷۶ با بازی در سریال در قلب من به کارگردانی حمید لبخنده و در نقش سینا آغاز کرد. پس از فارغ‌ التحصیل شدن با بازیگری در سریال‌ ها کار خود را ادامه داد.

وی در سال ۱۳۸۲ اولین تجربه بازیگری سینمایی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی وعده دیدار در نقش صادق و سپس شام عروسی در نقش پارسا را بدست آورد و با سریال خط قرمز به اوج شهرت رسید.

او در سال ۱۳۸۱ وقتی ۲۵ ساله بود با همکلاسی دانشگاه خود بیتا بجانلی ازدواج کرد، ثمره این ازدواج یک پسر بنام ایلیا می باشد. این بازیگر جوان سال گذشته پدرش را از دست داده است.

پویا امینی و مادرشپویا امینی و مادرش به وقت تولد

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از سارا اسدالهی ، ساقی حاجی پور ، نازنین کیوانی ، پویا امینی ، شیوا طاهری ، الهه حصاری ، نیلوفر شهیدی ، بهنام تشکر ، محمدرضا غفاری ، شبنم قلی خانی ، عباس غزالی ، پیمان معادی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

سارا اسدالهیسارا اسدالهی

ساقی حاجی پورساقی حاجی پور

نازنین کیوانینازنین کیوانی
شیوا طاهریشیوا طاهری

الهه حصاریالهه حصاری

پویا امینی و مادرش

پویا امینی و مادرشنیلوفر شهیدی

پویا امینی و مادرشبهنام تشکر

پویا امینی و مادرشمحمدرضا غفاری و الهام کردا

پویا امینی و مادرششبنم قلی خانی

پویا امینی و مادرشعباس غزالی
پیمان معادیپیمان معادی در فیلم برادران لیلا
بهاره افشاریبهاره افشاری در اکران فیلم روز ششم

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس