یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جشن تولد سانیا سالاری و مهدی پاکدل تا شاهرخ استخری و خواهرش

اشتراک:
سانیا سالاری چهره ها
از جشن تولد سانیا سالاری و تبریک تولد مهدی پاکدل تا دوستان هدیه بازوند با شاهرخ استخری و خواهرش نیلوفر را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر جوان کشورمان که در عرصه تئاتر سینما و تلویزیون فعالیت دارد تصاویری از کیک تولدش را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های جدید از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصاویری از جشن تولد سانیا سالاری را در پرشین وی مشاهده کنید.

جشن تولد سانیا سالاری

سانیا سالاری متولد ۲۰ تیرماه، بازیگر ایرانی است. او که در دهه ۶۰ متولد شده است، با سریال «دل دادگان» به کارگردانی منوچهر هادی در سال ۱۳۹۷ و در نقش ارغوان، به مردم معرفی شد.

او کار بازیگری خود را با تئاتر «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» به کارگردانی بهرام بیضایی آغاز کرد. ایشان مدرک تدوین دارد و کلاس‌ های بازیگری مهتاب نصرپور و کارگاه های هنری محمد رحمانیان را گذرانده است.

اولین جایزه بازیگری‌ اش را از جشنواره نمایشنامه‌ خوانی «نیمکت» که داوران آن خانم نصیرپور، آقای رضایی و حسن معجونی بودند، برای خوانش نقش بندار در نمایشنامه «بندار بیدخش» دریافت کرد. خانم بازیگر به واسطه علی سخنگو (بازیگر نقش پارسا در دل‌ دادگان) برای نقش «ارغوان» در این سریال انتخاب شد و به اوج شهرت رسید.

جشن تولد سانیا سالاریجشن تولد سانیا سالاری

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مریم کاویانی ، پویا امینی ، شاهرخ استخری ، محمدرضا گلزار ، امیرعلی دانایی ، سارا خوئینی ها ، مجید صالحی ، سمیرا حسن پور ، سیما خضرآبادی ، ونوس کانلی ، هدیه بازوند ، سانیا سالاری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مریم کاویانیمریم کاویانی
جشن تولد سانیا سالاریپویا امینی
جشن تولد سانیا سالاریشاهرخ استخری در کنار خواهر و دامادشان

جشن تولد سانیا سالاریمحمدرضا گلزار با دوستانش
جشن تولد سانیا سالاریامیرعلی دانایی

جشن تولد سانیا سالاریجشن تولد سانیا سالاری

جشن تولد سانیا سالاریسارا خوئینی ها و دوستان بازیگرش
مجید صالحیتبریک مجید صالحی به مهدی پاکدل

سمیرا حسن پورسمیرا حسن پور و بازیگران جیران

جشن تولد سانیا سالاری و مهدی پاکدل تا شاهرخ استخری و خواهرشسیما خضرآبادی

ونوس کانلیونوس کانلی
هدیه بازوندهدیه بازوند و هدی استواری با دوستانش

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس