سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تیپ صبا راد و مادرش تا تولد میرسعید مولویان با روزبه نعمت الهی مبارک

اشتراک:
صبا راد چهره ها
از تیپ صبا راد و مادرش با خواهرش تا تبریک تولد میرسعید مولویان با روزبه نعمت الهی و الناز شاکردوست را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

مجری مشهور تصویری از خود در کنار مادر جوانش به همراه خواهرش را قبل از رفتن به خرید در اینستاگرامش منتشر کرده است. در ادامه عکسی های از اینستاگرام با تصویری از صبا راد و مادرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

صبا راد و مادرش

صبا راد متولد سال ۱۳۵۹ است و از سال ۷۵ گویندگی را با کار در رادیو آغاز کرد. به گفته ی خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلاً به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داد و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند.

او علاوه بر مجری گری برنامه سازی هم کرده و تهیه کنندگی را هم تجربه کرده بود و سال ها مجری برنامه ی «به خانه برمی گردیم» شبکه پنج سیما بود.

یکی از حاشیه های دوران فعالیت حرفه ای راد ماجرای روزه خواری او روی آنتن زنده تلویزیون بود. در یکی از قسمت های برنامه «به خانه برمی گردیم» در ماه رمضان سال ۹۴ خانم مجری سهواً شروع به چشیدن غذای آشپز برنامه کرد، اتفاقی که حاشیه های زیادی برای او رقم زد.

صبا راد و مادرشصبا راد و مادرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مریم کاویانی ، پژمان بازغی ، مجید صالحی ، سام درخشانی ، محیا اسناوندی ، اشکان خطیبی ، میلاد کی مرام ، گلاره عباسی ، فقیهه سلطانی ، معصومه کریمی ، صبا راد ، هوتن شکیبا ، گلوریا هاردی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مریم کاویانیمریم کاویانی

پژمان بازغیپژمان بازغی

مجید صالحیمجید صالحی
سام درخشانیسام درخشانی
محیا اسناوندیمحیا اسناوندی

صبا راد و مادرشاشکان خطیبی و میرسعید مولویان

صبا راد و مادرش

میلاد کی مرام میلاد کی مرام

صبا راد و مادرشگلاره عباسی

فقیهه سلطانیفقیهه سلطانی

صبا راد و مادرشمعصومه کریمی
صبا راد و مادرشهوتن شکیبا و الناز شاکردوست

تیپ صبا راد و مادرش تا تولد میرسعید مولویان با روزبه نعمت الهی مبارکاستایل گلوریا هاردی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس