سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تولد الناز شاکردوست با ارسطوه خوش رزم تا استایل لادن سلیمانی

اشتراک:
الناز شاکردوست چهره ها
از تولد الناز شاکردوست با ارسطوه خوش رزم و طناز طباطبایی در یاغی تا استایل لادن سلیمانی و نازنین کیوانی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور کشورمان تصویری از کیک تولدش را در صحفه شخصی اش با شعری زیبا از مولانا را منتشر کرده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام با تصویری از تولد الناز شاکردوست را در پرشین وی مشاهده کنید.

جشن تولد الناز شاکردوست

الناز شاکردوست متولد ۶ تیر ۱۳۶۳ در تهران است که از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز نمود و در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شد.

او در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد. او در سال ۱۳۹۷ برای بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن شد.

وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش و طراحی صحنه از دانشگاه آزاد تهران مرکزی و فوق لیسانس هنر از دانشگاه لندن است. خانم بازیگر فرزند دوم خانواده بوده و یک برادر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خود دارد. پدرش تاجر ابزارآلات صنعتی و الکترود و مادرش خانه دار است.

تولد الناز شاکردوستجشن تولد الناز شاکردوست

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از لادن سلیمانی ، مهراب قاسم خانی ، مهرداد صدیقیان ، سارا بهرامی ، نرگس محمدی ، امیر جدیدی ، نازنین کیوانی ، طناز طباطبایی ، امیرمهدی ژوله ، علی زند وکیلی ، مهران ضیغمی ، حسین سلیمانی ، الناز شاکردوست و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

لادن سلیمانیلادن سلیمانی

مهراب قاسم خانیمهراب قاسم خانی
مهرداد صدیقیانمهرداد صدیقیان

سارا بهرامیسارا بهرامی و ترلان پروانه

نرگس محمدی نرگس محمدی
تولد الناز شاکردوستامیر جدیدی

تولد الناز شاکردوست

تولد الناز شاکردوستنازنین کیوانی
طناز طباطباییطناز طباطبایی در سریال یاغی
امیرمهدی ژولهامیرمهدی ژوله و سام درخشانی
تولد الناز شاکردوستعلی زند وکیلی
مهران ضیغمیتبریک مهران ضیغمی به ارسطو خوش رزم 

تولد الناز شاکردوستتیپ حسین سلیمانی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس