جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تولد مجید واشقانی و بهرام افشاری تا دریا مرادی دشت و همسرش

اشتراک:
مجید واشقانی چهره ها
از تولد مجید واشقانی و تبریک تولد بهرام افشاری آسمان خراش محبوب تا دریا مرادی دشت و همسرش پویان گنجی با عاشقانه الهام طهموری و همسرش حامد احمدجو در آسانسور و داریوش فرضیایی و مادرش ....

بازیگر محبوب شب های مافیا و جوکر تصویری از کیک تولدش در باشگاه بدنسازری در کنار دوستانش را منتشر کرده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام بازیگران مشهور با تصویری از تولد مجید واشقانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد مجید واشقانی

مجید واشقانی متولد ۶ خرداد ۱۳۵۹ در تهران می باشد و فارغ‌ التحصیل لیسانس رشته مهندسی متالورژی است.

آقای بازیگر در یک خانواده چهار نفره به دنیا آمده است. او فرزند بزرگ خانواده بوده و یک خواهر کوچک‌تر دارد که مربی ورزش است. پدر مجید ارتشی نیروی هوایی و مادرش خانه‌دار است. بنا به گفته خودش پدر و مادرم، آن اوایل تصور و شناخت روشنی از بازیگری نداشتند. پدرم ارتشی بود و دنیای بازیگری با دنیایی که پدرم در آن بود خیلی تفاوت داشت. با این تفاسیر بعدها همیشه حمایتم می‌ کرد.

وی بازیگری را از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۷۸ با حضور در کلاس‌ های آزاد بازیگری امین تارخ شروع کرد سپس از همین کلاس‌ ها وارد بازار کار حرفه‌ ای شد و با سریال مسیر انحرافی در سال ۱۳۹۰ چهره‌اش شناخته شد و بعد در مجموعه‌ های مختلف زیر هشت، هوش سیاه، ماتادور در نقش‌ های پلیسی به شهرت رسید و اکنون با حضور تاثیرگذارش در مجموعه شب‌های مافیا و جوکر، نامش بر سر زبان‌ ها افتاد.

تولد مجید واشقانیجشن تولد مجید واشقانی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مجید واشقانی ، دریا مرادی دشت ، بهرنگ علوی ، شهرزاد کمال زاده ، مریم کاویانی ، الهام طهموری ، میترا رفیع ، داریوش فرضیایی ، علی کاظمی ، پدرام کریمی ، مهشید جوادی ، پندار اکبری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

دریا مرادی دشتدریا مرادی دشت و همسرش

بهرنگ علویبهرنگ علوی
شهرزاد کمال زاده شهرزاد کمال زاده
تولد مجید واشقانی و بهرام افشاری تا دریا مرادی دشت و همسرشمریم کاویانی

تولد مجید واشقانی و بهرام افشاری تا دریا مرادی دشت و همسرشالهام طهموری و همسرش
تولد مجید واشقانی و بهرام افشاری تا دریا مرادی دشت و همسرشمیترا رفیع

تولد مجید واشقانی و بهرام افشاری تا دریا مرادی دشت و همسرشداریوش فرضیایی
علی کاظمیعلی کاظمی

پدرام کریمیپدرام کریمی

مهشید جوادیمهشید جوادی
پندار اکبریپندار اکبری
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس