جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

یاسمینا باهر و فرزندش تا جشن تولد شیوا خنیاگر با درخشش طارمی

اشتراک:
یاسمینا باهر چهره ها
از یاسمینا باهر و فرزندش با لاله مرزبان در فیلم سینمایی نگهبان شب تا جشن تولد شیوا خنیاگر با درخشش مهدی طارمی در لیگ پرتغال با ستاره سادات قطبی در گذر زمان و هانا پاک نیت و یاسمن معاوی در گیلدخت ...

عروس داریوش ارجمند با انتشار سلفی متفاوتی در کنار فرزندش صحفه شخصی اش را بروز رسانی کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از یاسمینا باهر و پسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

یاسمینا باهر و پسرش

امیریل ارجمند  بازیگر، خواننده، آهنگساز متولد سال ۱۳۵۳ در تهران است. پدرش داریوش ارجمند از پیشکسوتان بازیگریست و نام مادرش فرشته یغمایی می باشد. امیر یل ارجمند یک برادر به نام امیرسام و تنها یک خواهر بنام یلدا دارد.

وی با یاسمینا باهر همسرش اسفندماه سال ۹۳ پای سفره عقد نشستند و زندگی مشترکشان را آغاز کردند. داریوش ارجمند، پدر امیریل در دانشگاه سوره استاد بازیگری یاسمینا باهر بود، بعد از مدتی این رابطه از شکل استاد و دانشجویی خارج شد و روابط خانوادگی به خود گرفت و این زوج بعد از شناخت کافی که ۴ سال طول کشید با یکدیگر ازدواج کردند.

گفتنی است اولین بچه امیریل ارجمند و همسرش پس از گذشت ۵ سال از زندگی مشترکشان در سال ۹۸ به دنیا آمد. و این زوج اکنون دو فرزند به نام نیلسا و یلسان دارند.

یاسمینا باهر بازیگر متولد ۱۶ اسفند ۱۳۶۸ در تهران است، او شب شیشه ای، دیوار به دیوار، بدون اجازه، کادوی در به در و… بازی کرده است.

یاسمینا باهر و پسرشیاسمینا باهر و پسرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از یاسمینا باهر ، شیوا خنیاگر ، لاله مرزبان ، بهرنگ علوی ، داریوش سلیمی ، سپیده خداوردی ، مریم خدارحمی ، فلور نظری ، بیتا بیگی ، ستاره سادات قطبی ، میترا رفیع ، هانا پاک نیت و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

شیوا خنیاگر جشن تولد شیوا خنیاگر
یاسمینا باهر و فرزندش تا جشن تولد شیوا خنیاگر با درخشش طارمیلاله مرزبان در نگهبان شب

بهرنگ علوی بهرنگ علوی
داریوش سلیمیداریوش سلیمی

سپیده خداوردیسپیده خداوردی
یاسمینا باهر و فرزندش تا جشن تولد شیوا خنیاگر با درخشش طارمیمریم خدارحمی

فلور نظریفلور نظری

بیتا بیگیبیتا بیگی

یاسمینا باهر و فرزندش تا جشن تولد شیوا خنیاگر با درخشش طارمیستاره سادات قطبی در گذر زمان
یاسمن معاوییاسمن معاوی در گیلدخت

یاسمینا باهر و فرزندش تا جشن تولد شیوا خنیاگر با درخشش طارمیهانا پاک نیت
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس