تولد شیدا خلیق تا استایل شیک بازیگران برادران لیلا در جشنواره کن

اشتراک:
تولد شیدا خلیق تا استایل شیک بازیگران برادران لیلا در جشنواره کن چهره ها
از تبریک تولد شیدا خلیق با نقاشی نیما کرمی و همسرش تا استایل شیک بازیگران فیلم برادران لیلا در جشنواره کن را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

مهسا طهماسبی بازیگر جوان کشورمان با انتشار تصاویری از دوست بازیگرش زادروز وی را تبریک گفته است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از تبریک تولد شیدا خلیق را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد شیدا خلیق

شیدا خلیق متولد ۵ خرداد ۱۳۷۲ در تهران است. وی دانشجوی رشته طراحی صحنه دانشگاه سینما تئاتر است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۸ با فیلم یه حبه قند آغاز کرد.

وی دختر ناهید مسلمی بازیگر پیشکسوت کشورمان است که بازیگری را از همان کودکی آغاز کرد و در چند فیلم و سریال و نمایش جلوی دوربین رفت و بازی در فیلم سینمایی بوسیدن روی ماه ، یه حبه قند و دختران از او چهره شناخته شده تری ساخت و بازی در سریال زعفرانی ، هیات مدیره و گلیشفته باعث شناخت بیشتر او شد.

او از سال ۱۳۸۰ زمانی که کمتر از ۸ سال سن داشت، وارد عرصه تئاتر شد و سپس در بعضی از فیلم و سریال‌ های تلویزیونی به ایفای نقش پرداخت که می‌ توان به هرماس، زعفرانی، هفت و نیم، دختران، بوسیدن روی ماه، روشویی و دو ماجرا برای یک ازدواج اشاره کرد.

تولد شیدا خلیقتبریک تولد شیدا خلیق توسط مهسا طهماسبی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از منوچهر هادی ، مهسا طهماسبی ، ترانه علیدوستی ، شیوا طاهری ، نیما کرمی ، مهران ضیغمی ، پویا امینی ، عباس غزالی ، دنیا مدنی ، مریم کاویانی ، امیرمحمد زند ، معصومه کریمی ، مهدیس توکلی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

منوچهر هادیمنوچهر هادی با بازیگران نیسان آبی

ترانه علیدوستی ترانه علیدوستی در کن
شیوا طاهریشیوا طاهری

نیما کرمی نیما کرمی و همسرش
مهران ضیغمیمهران ضیغمی
پویا امینی پویا امینی

تولد شیدا خلیق

عباس غزالیتبریک عباس غزالی به سعید پورصمیمی

تولد شیدا خلیقدنیا مدنی
تولد شیدا خلیقمریم کاویانی

تولد شیدا خلیقامیرمحمد زند
تولد شیدا خلیقمعصومه کریمی

تولد شیدا خلیقمهدیس توکلی از سرنوشت

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
روف گاردن های رویاییجراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
چکاد بام