چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

زندگی الهام جعفرنژاد ، نورا در سریال مستوران ؛از بازیگری و دوبلوری تا شهرت

اشتراک:
الهام جعفرنژاد چهره ها
الهام جعفرنژاد بازیگر نقش نورا در سریال مستوران دوبله و صداپیشگی از فعالیت های حرفه ای وی می باشد و در تلویزیون با سریال مادرانه به اوج شهرت رسید و در سینما و تئاتر نیز فعالیت دارد.

خانم بازیگر بی حاشیه کشورمان که تجربه حضور در عرصه دوبلوری و گویندگی در رادیو را نیر دارد درباره همسر و زندگی خصوصی اش هیچ اطلاعاتی در دست نیست اما وی در عرصه های مختلف هنری فعالیت کرده و به اوج شهرت رسیده است. در ادامه جزئیات بیشتر درباره زندگی الهام جعفرنژاد را در پرشین وی مشاهده کنید.

زندگی الهام جعفرنژاد

الهام جعفرنژاد دوبلور ، بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۹ خرداد ماه سال ۱۳۵۰ در تهران می باشد . او فارغ التحصیل رشته بازیگری است.

وی تک فرزند خانواده بعد از دبستان همراه با خانواده خود چند سالی به کشور فرانسه مهاجرت کرد و در آنجا در کالج خصوصی “سنت لویی_سنت بورونو مشغول به تحصیل شد، اواسط تحصیل مجدداً به ایران بازگشت. تجربه حضور در سه عرصه تئاتر، سینما، تلویزیون را دارد، دوبله و صداپیشگی از فعالیت های اصلی وی در این سال ها بوده است.

او فعالیت جدی در تئاتر داشت و چندین جایزه در کارنامه هنری خود دارد که مهترین آن در سال ۱۳۸۹ بخاطر اجرای تئاتر اسب های پشت پنجره بود که موفق به کسب عنوان بهترین بازیگر تئاتر سال شد.

زندگی الهام جعفرنژادکودکی الهام جعفرنژاد

ورود خانم بازیگر به صداپیشگی از زبان خودش

الهام جعفرنژاد :حدوده چهارده سال پیش صداپیشگی را دنبال کردم و بعد از امتحانات متعدد در واحد دوبلاژ صدا و سیما و گذراندن هفتصد خان رستم ،مشغول به گذراندن دوره های آکادمیک زیر نظر اساتید مجرب این حرفه شدم.

به دلیل پشتکار، تلاش وصبوری ام و همینطور به خاطر تجربه هایی که در بازیگری داشتم خداراشکر توانستم در این حرفه ماندگار و موفق شوم و بتوانم در فیلم ها و سریال های فاخری در کنار دوبلورهای پیشکسوت گویندگی کنم و در کنار آنها تجربه کسب کنم.

زندگی الهام جعفرنژادالهام جعفرنژاد

دوبله و گویندگی

الهام جعفرنژاد تجربه دوبله بیش از صدها فیلم و سریال و مستند از جمله معروف آن ها :سریال های فرار از زندان، پرستاران، جواهری در قصر، گوریل انگوری، شرک، سیندرلا ۳، پزشک خانواده، کبری ۱۱، کلید اسرار، متریکس، تام و جری، ساعت جادویی و … را در کارنامه پر افتخار خود دارد.

شروع فعالیت های هنری و حرفه ای

خانم بازیگر در دوران هنرجویی تجربه حضور در چندین تئاتر دانشجویی را داشته و از این طریق اولین بار در سریالی به نام جدال با سرنوشت در سال ۱۳۷۶ به کارگردانی مسعود رشیدی حضور پیدا کرده است.

از جمله سریال هایی که الهام جعفرنژاد در آنها به ایفای نقش پرداخت شکوه یک زندگی ، یحیا ، جدال با سرنوشت ، تولدی دیگر ، تنگنا ، هفت گنج ، خورشید و ماه ، مادرانه ، رهایی و … می باشند.

زندگی الهام جعفرنژاد ، نورا در سریال مستوران ؛از بازیگری و دوبلوری تا شهرتالهام جعفرنژاد در کنار همکارانش

الهام جعفرنژاد در سریال مادرانه

مادرانه عنوان مجموعهٔ تلویزیونی به کارگردانی جواد افشار است. اردلان تمجید ۲۰ سال پیش، پس از رها کردن نامزد سابق خود، با زنی متمول به نام رعنا ازدواج می‌ کند. پس از مدتی این ازدواج به جدایی رسیده و بعد از آن، اردلان از فرزندانش سرپرستی می‌ کند اما در می‌ یابد که فاصله زیادی از لحاظ اجتماعی با دخترش، رها، پیدا کرده‌ است.

الهام جعفرنژاد بازیگر نقش “آذر ثانی” در سریال مادرانه در گفتگو با خبرنگار حوزه تلویزیون باشگاه خبرنگاران، در خصوص نقش خود گفت: در این سریال نقش “آذر ثانی” عروس حاج آقا ثانی و همسر مهرداد ضیایی با نام محمدجواد را بازی می‌ کنم.

زندگی الهام جعفرنژادسریال مادرانه

وی افزود: خانواده ثانی در عین سنتی بودن و پایبندی به قوانیت خانواده بسیار به هم احترام می‌ گذارند. “آذر” و “محمد جواد” دو زوجی هستند که ما علاقه، مهربانی و احترام را از آنها دراین سریال می‌ آموزیم.

زندگی الهام جعفرنژاد در سریال مستوران

پخش فصل نخست سریال «مستوران» به کارگردانی مسعود آب‌ پرور و سیدجمال سیدحاتمی و تهیه‌ کنندگی عطا پناهی، از پنجشنبه دوم تیر، هرشب ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه از شبکه یک سیما آغاز شده است. الهام جعفرنژاد در این سریال نقش نورا را بر عهده دارد.

زندگی الهام جعفرنژادالهام جعفرنژاد در مستوران

تصوبربرداری سریال «مستوران»، تازه‌ ترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج، در بیش از ۱۳ لوکیشن مختلف انجام شده و فصل نخست این سریال در ۲۶ قسمت و با نگاهی به داستان‌ های کهن ایرانی ساخته شده است.

این سریال جدیدترین محصول صداوسیما است. سریالی که داستان زندگی شخصیت‌ های مشهور تاریخی و افسانه‌ ای در دل هزار و یک شب، کشکول، شاهنامه و گلستان را روایت می‌ کند.

سریالبازیگران سریال مستوران

حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، بیژن بنفشه‌ خواه، الهام جعفرنژاد، عیسی یوسفی‌ پور، رابعه اسکویی، صفا آقاجانی، مزدک رستمی، رسول نقوی، حامد محمودی، یدالله شادمانی، جواد انصافی، قربان نجفی، محمد اشکانفر، حمیدرضا معدنکن، الهه خادمی، عبدالرضا نصاری و علی دهکردی از جمله بازیگرانی‌ اند که در فصل نخست «مستوران» مقابل دوربین رفته‌ اند.

سریالالهام جعفرنژاد با گریم نورا در مستوران

گفتگویی متفاوت با الهام جعفر نژاد

صحبت های خانم بازیگر درباره حضور در دو عرصه بازیگری و دوبله

الهام جعفرنژاد در دو عرصه بازیگری و دوبله فعالیت داشته است. او در دو مجموعه «مادرانه» و «ستاره حیات» به ایفای نقش پرداخته بود که اتفاقا این دو سریال بلافاصله و در فرصت زمان کوتاهی از یکدیگر پخش شد.

دوبلور سریال های فرار از زندان، پرستاران، جواهری در قصر و… از حضور چند ساله اش در این حیطه گفت و اضافه کرد: قبل از ورود به دوبله سال ها مشغول بازیگری بودم و حدوده یازده سال پیش صداپیشگی را دنبال کردم و بعد از امتحانات متعدد در واحد دوبلاژ صدا و سیما و گذراندن هفتصد خان رستم ،مشغول به گذراندن دوره های آکادمیک زیر نظر اساتید مجرب این حرفه شدم.

تولدجشن تولد الهام جعفرنژاد

به دلیل پشتکار، تلاش و صبوری ام و همینطور به خاطر تجربه هایی که در بازیگری داشتم خدا را شکر توانستم در این حرفه ماندگار و موفق شوم و بتوانم در فیلم ها و سریال های فاخری در کنار دوبلورهای پیشکسوت گویندگی کنم و در کنار آنها تجربه کسب کنم.

 

وی افزود: در این سالها در سه عرصه بازیگری در سینما تئاتر و تلویزیون به طور مساوی کار کرده ام حقیقتا دنیای هر کدام با هم فرق دارد و نوع لذت از کار و تخلیه انرژی در این سه عرصه با هم متفاوت است.

زندگی الهام جعفرنژاد بازیگر سینما و تلویزیون

همه آنها به هر حال بازیگری و بزرگترین علاقه من در زندگی اند،اما جهان تئاتر به دلیل زنده بودنش هیجان انگیزتر است، باید اعتراف کنم تا به حال هیچ گاه از هیجانم در طول شب های اجراهایم کم نشده و هنوز لذت روز اول در من هست.

سریالالهام جعفرنژاد در مستوران

روی صحنه هنگام بازی وقتی با تماشاچی هم نفس می شوی و وقتی احساساتت با روح آنها گره می خورد و نتیجه بازیت را در آیینه چشمهایشان می بینی حس غریب و البته خوبی سراغت می آید. در تئاتر بارها افتخار کسب جوایز بازیگری داشته ام اما نمی شود قاطع گفت که به دلیل کسب مقام یا جوایز در آن عرصه موفق تر بوده ام چرا که معتقدم موفقیت زمانی است که کل یک اثر خوب دیده شود.

بازیگرعکس های اینستاگرام الهام جعفرنژاد

الهام جعفرنژاد هنرپیشه بسیار توانای سینما و تلویزیون، کارگردان تئاتر و دوبلور ایران می باشد. وی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۷۷ با فیلم سیاوش آغاز کرد. او همچنین عضو رسمی پیوستهٔ خانهٔ تئاتر، خانهٔ سینما و عضو رسمی سندیکای گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم می باشد.

سلام سینما , باشگاه خبرنگاران , فرارو , خبرانلاین , سینما پرس

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده