جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جالباسی بسیار خلاقانه برای آویزان کردن لباس ها

اشتراک:
جالباسی چوبی ایستاده دکوراسیون منزل
جالباسی چوبی ایستاده یکی از بهترین انتخاب ها برای فضای دکوراسیونی هر خانه می تواند باشد که علاوه بر شکیل بودن بسیار جادار نیز هستند ما در این مطلب ایده های جالباسی بسیار خلاقانه برای آویزان کردن لباس ها را برایتان به اشتراک خواهیم گذاشت

چوب لباسی ها نیاز هر خانه ای هستندو باید برای هر اتاقی چوب لباسی تعبیه شود ، چوب لباسی ها انواع و اقسام مختلفی دارند ، انتخاب یک جالباسی مناسب برای طراحی داخلی منزل می تواند زیبای دکوراسیون و چیدمان را چند برابر کند. ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم جالباسی بسیار خلاقانه برای آویزان کردن لباس ها ، و عکس هایی از جالباسی چوبی ایستاده را برایتان به اشتراک گذاریم.

جالباسی چوبی ایستاده

این جالباسی در واقع دو کاربرد دارد: کاربرد اصلی آن برای آویزان کردن لباس‌های بیرون است. هم‌چنین از این جالباسی می‌توان به عنوان نشیمن نیز استفاده کرد.
چنگک‌های مدور که در انتهای هر میله عمودی قرار دارند در ارتفاع‌های مختلف طراحی شده‌اند تا به راحتی لباس‌ها را
بتوان به آن‌ها آویزان کرد.

از پایه MDF و لاک‌اکل کاری‌شده ای جالباسی می‌توان به عنوان فضای نگهدارنده و برای قرار دادن کفش‌ها استفاده کرد.

هم‌چنین نشیمن این جالباسی عمل کفش پوشیدن را بسیار راحت می‌کند.
این جالباسی علاوه بر کاربرد زیادی که دارد دارای طراحی زیبایی است و قرار دادن آن در خانه جلوه‌ای
زیبا و خاص در فضا ایجاد می‌کند.

جالباسی چوبی ایستادهجالباسی چوبی ایستاده

چنین شی‌ای بسیار مناسب خانواده‌های پرجمعیت است، چراکه لباس‌های چنین خانواده‌هایی زیاد است و یک جالباسی خوب می‌تواند بسیاری از
مشکلات آن‌ها را حل کند.

جالباسی چوبی ایستادهبیشتر بدانید از معیارهای اصلی برای انتخاب و خرید جالباسی
جالباسی را در مدل‌ها و سبک‌های بسیار متنوعی می‌سازند. بااین‌حال، این بدان معنا نیست که هر نوع جالباسی برای منزل شما مناسب است. جالباسی در درجه اول باید کاربردی باشد و واقعا بتوانید از آن به‌شکلی بهینه استفاده کنید. از سوی دیگر، بهتر است آن را طوری انتخاب کنید که در عین مفیدبودن، با دکوراسیون منزلتان هم جور باشد. قبل از انتخاب جالباسی معیارهای زیر را درنظر بگیرید. ابتدا فهرست آنها را ببینید و بعد هر یک از آنها را توضیح خواهیم داد.

جالباسی چوبی ایستادهجالباسی چوبی ایستاده

سیستم نصب جالباسی:

ایستاده، دیواری، پشت‌دری؛
محل قراردادن آن: سالن، نشیمن، اتاق‌خواب یا حمام؛
جنس آن: چوب، فلز، پلاستیک یا ترکیبی از آنها؛
شکل، رنگ و سبک متناسب با دکوراسیون: شکل میخ‌ها، قلاب‌ها و بخش‌های ثابت. سبک‌های کلاسیک، صنعتی، هنری، مینیمال و کودکانه؛
پایه در جالباسی ایستاده: گرد، منحنی، شاخه‌ای، چرخ‌دار.

۱. سیستم نصب جالباسی؛ از نظر اندازه فضا

اینکه جالباسی ایستاده لازم دارید یا دیواری یا پشت‌دری، به بزرگی فضایی که دراختیار دارید بستگی دارد. با توجه به سیستم نصب، سه نوع اصلی جالباسی داریم:

جالباسی چوبی

این جالباسی برای فضاهای بزرگ طراحی شده است و بسته به تعداد افرادی‌که از آن استفاده می‌کنند می‌تواند یک یا چند شاخه داشته باشد. اگر جای زیادی ندارید، جالباسی ایستاده به دردتان نمی‌خورد؛ زیرا فضای زیادی را به خودش اختصاص می‌دهد. همچنین اندازه جالباسی ایستاده بزرگ است و در یک فضای کوچک ناجور به‌نظر می‌رسد. در این حالت جالباسی دیواری یا پشت‌دری برایتان مناسب‌تر خواهد بود.

جالباسی جالباسی چوبی ایستاده

جالباسی دیواری

این جالباسی از چند قلاب که روی یک تخته چوب یا فلز ثابت شده‌اند تشکیل شده است و آن را به دیوار نصب می‌کنند. گزینه‌ای بسیار مناسب برای فضاهای کوچک است.جالباسی پشت‌دری
این یکی هم برای فضاهای محدود طراحی شده است. تفاوت آن با جالباسی دیواری این است که آن را می‌توان پشت‌در آویزان کرد و لباس‌ها را به قلاب‌ها یا میخ‌های آن آویخت. این گزینه برای کسانی که در منازل اجاره‌ای زندگی می‌کنند و حق سوراخ‌کردن دیوار را ندارند مناسب است.

۲. محل قراردادن جالباسی؛ ازنظر تناسب با فضا:
هر نوع جالباسی را نمی‌توان در هرجایی قرار داد. جالباسی باید برای مکانی‌که درنظر گرفته‌اید مناسب باشد.

جالباسی برای هال

اگر جالباسی را در هال قرار می‌دهید، بهتر است نزدیک به در ورودی باشد. مدل‌هایی که چهارچوب دارند و شبیه کمد به‌نظر می‌رسند برای این مکان‌ها مناسب هستند. در قسمت بالای چهارچوب یک تخته ثابت با چند قلاب نصب می‌کنند که برای لباس‌هاست و در قسمت پایین آن، یک نیمکت کوچک می‌سازند که برای نشستن و پوشیدن کفش مناسب است

جالباسی چوبی ایستادهچیدانه / درجه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده