یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جادوی رنگهای بهاری در دکوراسیون خانه

اشتراک:
دکوراسیون بهاری شاد دکوراسیون منزل
با آمدن فصل بهار بهتر است یک سری تغییرات در دکوراسیون منزل ایجاد کنید ، دکوراسیون بهاری منزل حس و حال خوبی به شما میبخشد برای دانستن ایده های دکوراسیون بهاری منزل با ما همراه باشید .

وقتی فصل بهار شروع می شود شما هم باید به فکر بهاری کردن دکوراسیون داخلی خانه تان باشید. تناسب رنگ در دکور خانه بسیار در روحیه افراد خانه تاثیر دارد، ایده دکوراسیون بهاری شاد را در پرشین وی ببینید با ما همراه باشید .

دکوراسیون بهاری شاد

دکوراسیون بهاری شاد در بهار و تابستاناگر می خواهید خانه خود را مانند هوای بهار و تابستان گرم و با طراوت کنید باید از رنگ هایخاص و ایده های کاربردی کمک بگیرید.تاثیر بهار و تابستان نباید فقط بیرون خانه دیده شود بلکه باید آن را به داخل خانه هم بیاورید.در ادامه به شما می آموزیم که چگونه با تغییرات ساده این کار را برای خانه خود بکنید.

بشقاب های براق و روشناستفاده از بشقاب های براق و روشن مانند این نمونه ها که رنگ صورتی خیلی روشن دارند، می توانند دکورمیزتان را متحول کنند.طراحی بشقاب ها هرچه خاص تر باشد بهتر.

پرده های نازک و گل دارپرده های ضخیم زمستانی را با پرده های نازک و روشن بهاری جایگزین کنید، اجازه دهید نور طبیعی وارد خانهشود، همین نور باعث می شود خانه طوری دیگر جلوه کند و همه چیز زیبا تر شود.پرده هرچقدر ساده تر باشد بهتر است، البته نوع الگوی آن را باید با توجه به رنگ زمینه دکور خانه انتخاب کنید.

روکش گلدار برای کوسن هااجازه دهید گلهای بهار و تابستان به این شکل وارد خانه تان شوند.با یک تعویض ساده روکش کوسن ها می توانید به مبل ها جلوه ای تازه بدهید.

دکوراسیون بهاری شاددکوراسیون بهاری

  دکوراسیون داخلی و دکوراسیون بهاری شاد

فرش و گلیم روشن فرش و گلیم های تیره رنگ را جمع کنید و تا زمستان بعدی کنار بگذارید! باجایگزین کردن یک فرش یا گلیم با رنگ و الگویی روشن می توانید یک تغییر اساسی در اتاق نشیمن خانه
ایجاد کنید.

تعویض رو تختی تخت خواب در دید ترین نقطه اتاق خواب به حساب می آید، پس اگر می خواهید با کمترین زحمت در دکور این قسمت خانه تغییر ایجاد کنید بهترین کار تعویض رو تختی است.
از یک رو تختی با زمینه روشن و رنگ های براق و الگوهای گل دار استفاده کنید.

دکوراسیون بهاری شاددکوراسیون مخصوص فصل بهار

بهار با طبیعت پر از زیبایی و تازگی اش یکی از زیباترین و دل انگیزترین فصل های سال است. می توان از این زیبایی اطراف خود الهام گرفت و خانه خود را به زیباییهای دکوراسیون بهاری شاد نزدیک کرد تا احساسی تازه در آن یافت.بهار پر است از رنگهای شاد و ملایم بهاری مثل سبز ملایم، صورتی ملایم، بنفش ملایم و آبی آسمانی.

بد نیست اگر بتوانیم از این رنگها در خانه خود استفاده کنیم.تناسب رنگ در دکور خانه بسیار در روحیه افراد خانه تاثیر دارد، در اینجا چند نمونه از تناسب و ترکیب رنگ های شاد را برایتان گردآوری کردیم تا برای فصل بهار خانه تان را رنگی تر و شاداب کنید.

دکوراسیون بهاری شادرنگ دکوراسیون بهاری

طراحی داخلی

رنگ آمیزی دیوارها با رنگهای بهاری برای بهاری ساختن حال و احوال خانه بسیار مناسب است اما تنها راه بهاری شدن خانه، رنگ کردن دیوارها نیست.  دکوراسیون بهاری شاد میتواند از طریق پرده، کوسن، گلدان، قاب و حتی ظروف مورد مصرف در خانه هم انجام شود.

همیشه یکی از بهترین گزینه‌ ها برای تغییر دکور داخلی خانه، رنگ کردن است البته قبول داریم که کار پر دردسری‌ است و همیشه قابل انجام نیست. با اینحال نمی ‌توان از نقش پررنگ آن غافل شد و راجع به آن صحبت نکرد.

دکوراسیون بهاری شاددکوراسیون منزل با ایده های بهاری

دکوراسیون بهاری

برای دکوراسیون بهاری لازم است از رنگ ‌های روشن و شاد استفاده کنید. اگر دیوارهایتان رنگ روشن و خنثی دارد، می‌ توانید به جای رنگ کردن دیوارها و دردسرهای فراوانش، یکی از دیوارها را انتخاب کرده و همان تک دیوار را به رنگ مثلا سبز یا صورتی ملایم درآورید. این رنگ های الهام گرفته از طبیعت نشاط فصل را در خود منعکس می کنند.

استفاده از گل های تازه و سبزه برای ایجاد زیبایی و طراوت در خانه و فضای بیرون خانه یکی از ساده ترین روش ها برای خلق دکوراسیون بهاری منزل می باشد. اگر یافتن گل های تازه دشوار است، می توانید از گل های مصنوعی ظریف و زیبا بهره ببرید.

دکوراسیون بهاری شاددکوراسیون بهاری
دکوراسیون بهاری شاددکوراسیون منزل

خیلی از افراد با نزدیک شدن بهار، به فکر تعویض مبل ‌ها و اغلب مبل راحتی می ‌افتند. استفاده مداوم از مبل راحتی باعث می ‌شود تمایل به تعویض زود هنگام آن بیشتر باشد. اگر در حال حاضر سری به بازار مبل یافت آباد و یا هرکدام از بازارهای مبل بزنید، میبینید که مبلمان با طرح‌ های گدار بسیار رواج پیدا کرده‌اند.

بنابراین لازم نیست نگران پیدا کردن رنگ و طرح دلخواه باشید. امسال رنگ‌های شاد و بهاری بسیار روی بورس است. در مقاله “کانال مبل ارزان” لیستی از ۸ کانال تلگرام مجبوب در حوزه مبلمان را معرفی کرده ایم .

بدونیم  –  راسخون

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس