جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

هماهنگی جالب کاغذ دیواری و روتختی اتاق کودک

اشتراک:
طرح کاغذ دیواری دکوراسیون منزل
امروزه یکی از رایج ترین روش ها تزئین در دکوراسیون داخلی استفاده از انواع طرح های کاغذدیواری است انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک از حساسیت بیشتری نسبت به بقیه بخش‌ها و اتاق‌های دیگر خانه برخوردار است با ما همراه باشید .

کاغذ دیواری یکی از مهم ترین دیوارپوش ها در طراحی دکوراسیون داخلی قسمت های مختلف منزل است و اگر طرح و رنگ این مدل دیوار پوش بدرستی انتخاب شود زیبایی و جذابیت  خاص خود را دارد. طرح کاغذ دیواری را در پرشین وی ببینید.

طرح کاغذ دیواری

هماهنگی روتختی و کاغذ دیواری اتاق کودک برای خرید وسایل کودک و سیسمونی نوزاد باید به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشید و سعی کنید تمامی وسایل نوزاد با هم ست و هماهنگ باشند.هماهنگی روتختی رنگ دیواری معمولا کاراکترهای کارتنی و فیلم های مورد علاقه کودکان روتختی  اتاق خواب کودک هستندکه در ست کردن اینها باید دقت کنید که به عنوان مثال اگر روتختی که شما انتخاب کرده اید عکسو طرح شلوغ دارد

طرح کاغذ دیواریروتختی اتاق خواب کودک

 

کاغذ دیواری مناسب برای آن کاغذی تقریبا ساده و با طرح های کمتر است چرا که به گفته ی روانشناسان کودک در اتاق با لوازم و طرح های بسیار شلوغ و درهم احساس امنیت کم تری
می کند.اگر کودک شما دختر است خوب به طبع رنگهای شاد مثل صورتی, گلبهی و … را بیشتر می پسندد اماپسر شما رنگهای پر انرژی مانند آبی و قرمز را دوست دارد که برای کم کردن انرژی این رنگها شمامی توانید از تابلوها یا پوسترهایی با ترکیب رنگ سبز یا سفید انتخاب کنید.در ادامه نمونه های طراحی شده یبسیار شیک اتاق خواب کودک را مشاهده می کنید.

انتخاب رنگ ست روتختی طرح زیبای کاغذ دیواری

راهنمای کامل انتخاب کاغذ دیواری

اتاق کودک با الگوهای نمایشی خوب یک روش عالی برای افزایش علاقه پسران به اتاق خواب‌شان است. این الگوها می‌توانند شامل طرح‌های الهام گرفته از طبیعت توسط کیتی اسکات، تصویرگر قهار بریتانیایی، مثل نمونه‌ای از حرکات نمایشی پرندگان باشند. این الگوی پرتکرار در مقیاس بزرگ که در چهار طیف رنگی زیبا موجود است، شامل یک دسته از کاکادوهای تاج دار و سارهای دوست داشتنی است.

انتخاب طرح کاغذ دیواریخاص ترین طرح کاغذ دیواری

یکی دیگر از ایده‌هایی که می‌توانید برای  کاغذ دیواری اتاق کودکان پسر انتخاب کنید، تم اشکال نجومی است. مثل سیاره‌ها و ستاره‌هایی که در یک پس زمینه تیره و تاریک قرار گرفته‌اند. البته توجه داشته باشید که این طرح کاغذدیواری اتاق کودک برای تمام دیوارها مناسب نیست، زیرا به دلیل زمینه تیره‌ای که دارد فضای اتاق را بسته و کوچک نشان می‌دهد و از روشنایی اتاق فرزند شما می‌کاهد. بنابراین بهتر است برای سقف و یا نهایتا یک دیوار از این  کاغذ دیواری استفاده کنید.

نحوه هماهنگی کاغذدیواریجدیدترین مدل کاغذ دیواری

تزیین دکوراسیون

در صورتی که فرزند شما عاشق ماجراجویی است می‌توانید کاغذ دیواری‌هایی با تم جنگل و موجودات جنگلی انتخاب کنید. برای چنین طرح‌هایی می‌توانید انواع و اقسام رنگ‌ها را در آن به کار ببرید. کودک شما می‌تواند با مواجه شدن با این طرح کاغذ دیواری عظمت جنگل را کشف کند و از یادگیری در مورد حیوانات و شاخه و برگ‌های درختان لذت ببرد.طراحی این مدل از کاغذ دیواری برای اتاق خواب پسران بسیار رایج و مناسب است. چنین طرح‌هایی برای کودکان ایده‌آل است. همچنین می‌توانید این طرح‌ها را در قسمت‌هایی مثل زیر راه ‌پله یا دیواری که کنار تخت خواب آن‌ها قرار گرفته است، استفاده کنید.

انتخاب طرح کاغذ دیواریطرح کاغذ دیواری با رنگ

کاغذ دیواری مونوکروم یا همان تک رنگ نوعی کاغذ دیواری ساده است که می‌توانید از چند رنگ از آن‌ها برای دیوارهای مختلف استفاده کنید. همچنین می‌توانید از تابلوهای متفاوت با طرح‌ها و رنگ‌هایی که فرزندتان دوست دارد بر روی این دیوار ساده بهره ببرید.بهتر است با فرزند خود گفتگو کنید و نظر او را در مورد المان‌های کارتونی مورد علاقه‌اش جویا شوید. برای کاغذ دیواری اتاق کودک تصاویر کارتونی بهترین انتخاب است. با این کار قوه‌ی داستان پردازی در کودک خود را تقویت خواهید کرد و از همه مهم‌تر او را شیفته اتاق خوابش می‌کنید.

تک مهر  –  خواب آسا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس