سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

۱۲ ایده جالب برای طراحی میز صبحانه

اشتراک:
مدل های تزیین میز صبحانه دکوراسیون منزل
با چیدمان زیبای میز صبحانه علاوه بر این که ذوق و سلیقه خود را به نمایش می گذارید ، این وعده مهم غذایی را دلچسب تر و خاطره انگیز تر می کنید. با ما همراه باشید .

تزیین صبحانه یکی از کارهای عالی و زیبای کدبانوهای منزل است که تلاش دارند به بهترین شکل از مهمان ها و همچنین اعضا خانواده پذیرایی نمایند. ایده های خلاقانه مدل های تزیین میز صبحانه را در پرشین وی ببینید

مدل های تزیین میز صبحانه

هیچ چیز به اندازه صرف یک وعده غذایی در کنار هم، اعضای خانواده را به هم نزدیک نمی کند.عالی تر اینکه این وعده اول صبح و قبل از آغاز روز کاری باشد در این صورت انرژی فراوان بهاعضای خانواده برای سپری کردن روزی موفق خواهد داد.در کشور ما زیاد مرسوم نیست، اما در فرهنگ دیگر کشورها مخصوصا کشورهای اروپایی و آمریکایی محلی مخصوص صرف صبحانهو مجزا از میز غذاخوری، داخل آشپزخانه یا جایی نزدیک به آن طراحی می شود که معمولا نیز با خلاقیت و زیبایی همراه است.

مدل های تزیین میز صبحانه تزیین میز صبحانه

این کار چندین مزیت دارد اول اینکه از آنجایی که علی رغم تاثیرگذاری فراوان بسیاری از ما اهمیت چندانی برایصرف صبحانه قائل نیستیم و زمان زیادی برای آن نمی گذاریم، طراحی جایی مخصوص صرف صبحانه بدان هویت و اهمیت می بخشد و ما را ناگزیر به صرف زمان برای تهیه صبحانه مناسب و خوب و همین طور صرف زمانبرای تناول آن می کند.در عین حال اعضای خانواده را دور یک میز جمع می کند تا همگی روز کاری خود را با انرژی فراوانی که از کانون گرم خانواده دریافت کرده اند، آغاز کنند.

جدیدترین و شیک ترین مدل های تزیین صبحانهچیدمان میز صبحانه

تزیین میز صبحانه

بد نیست ما نیز با در نظر گرفتن فضای خانه، توانایی مالی و مسائل فرهنگی و سنتی مخصوص به خودمان و کشور خود، از این به بعد جایی منحصرا برای صرف صبحانه در نظر بگیریم.البته می توانید از این جای دنج برای دور همی های های صمیمانه با دوستان و اقوام نزدیک و یاحتی برای مطالعه، صرف عصرانه و حتی بقیه وعده های غذایی خود استفاده کنید.در ادامه تعدادی عکس از زیباترین دکوراسیون های مخصوص میز صبحانه که حال و هوایی دوست داشتنی به صبح اعضای خانواده می دهد را خواهید دید.

تزیین کردن میز صبحانه عروس و داماد باید با دقت و ظرافت انجام شود. خانواده ها سعی دارند غذاهای مقوی و خوشمزه را برای صبحانه زن و شوهر جوان در قالب یک پک ویژه آماده کنند و با انتخاب یک رومیزی مناسب و تزیینات دیگر، میز صبحانه را بچینند. با توجه به نوع مواد غذایی انتخابی و سلیقه خانواده ها، چیدمان میزهایی که به منظو صبحانه عروس در نظر گرفته می شود تفاوت دارد. در ادامه این مطلب مدل های تزیین متنوع میز صبحانه را مشاهده می کنید.

سفره آرایی صبحانه با خلاقیتایده های جالب برای تزیین میز

جدیدترین مدل تزیینات میز صبحانه

رای طراحی اتاق مخصوص صبحانه در فضای آشپزخانه می توانید از انواع دکوراسیون داخلی آشپزخانه کلاسیک و یا روستیک و یا دکوراسیون های مدرن آشپزخانه استفاده کنید که انتخاب هر یک از این طرح ها به سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما بستگی دارد. توجه داشته باشید که منظور از اتاق صبحانه خوری لزوما اتاقی جدا از فضای آشپزخانه نیست و شما می توانید با قرار دادن میز های صبحانه خوری مرز و محدوده این اتاق را مشخص کنید همانطور که در اغلب اتاق های غذاخوری با قرار دادن مدل میز ناهار خوری محدوده و مرز این اتاق مشخص می شود.

 تزیین اتاقی مخصوص برای میز صبحانه خوریدکوراسیون میز صبحانه
تزیین میز صبحانه سادهعکس از میز صبحانه

هر فردی تمایل دارد روز خود را در فضایی دنج و با میل کردن صبحانه ای لذیذ و شیرین آغاز کند. طراحی اتاقی مخصوص برای قرار دادن میز صبحانه خوری یکی از انواع ایده های جدید است که امروزه اغلب افراد در طراحی داخلی آشپزخانه خود به آن توجه می کنند. در ادامه انواع طراحی مدل میز صبحانه مدرن و شیک با کمک ایده های خلاقانه را مشاهده خواهید کرد.

نیکو  – اتاق

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس